Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Hydraulická kapalina, LDS - obecně
|< < 1 ... 7 8 9 10
10.08.2018 21:25 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně 3175267
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ROMI1 napsal(a):
Ahoj, mel bych dotaz, prave jsem přivezl auto (c5 x72.0 hdi) ze servisu Citroen z vymeny prednich hydraulickych tlumicu a doma po otevreni zjistil, ze nadobka na LDS je v poloze normal skoro plna, to asi neni dobre ne?Diky

To není vůbec dodré, to hrozí prasknutí nádobky .. tam bude tak o litr více ...

13.11.2018 17:22 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně 3190486
Leons77
Město: Libochovice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 99
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, mam dotaz. Vcera jsem byl delat rozvody a mechanik mi radostne sdelil, ze si vsiml nizke hladiny kapaliny v servu tak ji dolil. Kdyz jsem se ho zeptal co tam dolil tak mi rekl, ze jako vsem Dextrol II. Co se muze stat kdyz uz jsem s tim jel domu? Zitra vycucnu nadobku a naliji LDS. Bude to stacit? Nebo se to da vypustit i nekde niz a vse?

13.11.2018 18:44 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně 3190501
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Leons77 napsal(a):
Ahoj, mam dotaz. Vcera jsem byl delat rozvody a mechanik mi radostne sdelil, ze si vsiml nizke hladiny kapaliny v servu tak ji dolil. Kdyz jsem se ho zeptal co tam dolil tak mi rekl, ze jako vsem Dextrol II. Co se muze stat kdyz uz jsem s tim jel domu? Zitra vycucnu nadobku a naliji LDS. Bude to stacit? Nebo se to da vypustit i nekde niz a vse?
Radostně sděl mechanikovi, že zaplatí ze svého výměnu a vyčištění systému a případné závady hydrauliky následně pujdou také za ním
Z principu se to dostane akorát do serva a nádobky, neb pístnice byly naplněné LDS ... pus auto uplně dolů pak ho pozvedni, nebo ho posaď na špalky cca 15 cm a nech odtlakovat... vyndej nádobku a vylej, vyčisti ... nebo rozpoj hadici dole za nárazníkem vedle chladiče je to spojené hadice-trubka, tam to vyteče ...

13.11.2018 19:28 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně 3190529
Leons77
Město: Libochovice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 99
99 Poslat soukromou zprávu
Ok. Diky. Dostanu se na spoj pres leve predni kolo? Protoze kdyz to pustim na spalky uz se pod to nevejdu nebo musim sehnat nekoho s kanalem?

|< < 1 ... 7 8 9 10


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator