Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / parkovaci cidla / C5 II
|< < 1 ... 4 5 6 7 8 9 > >|
08.04.2017 13:02 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3057564
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no chapu pravda nekdy boli a tva vychodni natura tomu moc nepomaha...
pokud mi chces nadavat prijed osobne mi to rict do oci ,nemam s tim problem a neskovavej se za internet...

jinak k veci..trochu plaves v tom co pisel:

03.04.2017
Mal som problem s RT4, bol vadny hdd a stracala sa konfiguracia obcas po štarte auta. HDD je uz novy a RT4 šlape a drzi konfiguraciu, lenže auto bolo pozicane na 2 tyzdne a nepamatam sa ci senzory fungovali..vratilo sa s nefunkcnymi senzormi zevraj nešli.

03.04.2017
ja som to auto dal dokopy, zo zubozenej polorozbitej c5 plnej zavad mi zostali len park senzory, ktore som bohuzial nerozchodil, nemozem tomu venovat viac ako deň.

no a dnes
Senzory prestali fungovat bez akehokolvek mojho pričinenia !

udelej si poradek v tom co s tim autem delas,s cim to delas a jak moc tomu rozumis..a pokud chces nadavat zacni uz sebe..kdyby jsi tady na ferovku rekl udelal jsem takove a takove nastaveni tak by se ti dalo pomoct ale kdyz nekdo sam nevi co dela

k PS: pokud mluvis o penezich ktere jsi mi poslal na ucet za flex ktery jsi mimochodem take znicil tim ze ses poustel do toho cemu nerozumis (asi to bude tvuj osud vid ),tak kdyz pominu ze mi misto 1000 doslo jen 700 tak jsem flex odeslal na adresu kterou jsi mi poslal dle dohody....vic k tomu nemam co rict

08.04.2017 18:26 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3057619
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
tak si to prečítaj ešte raz..a stale dokola ked si nechapavy.

Pre totalne upresnenie : RT4 uz mala novy HDD a bola spravne nakonfigurovana v case ked senzory odisli a auto bolo pozicane. Som si isty ze tlacitko senzorov nesvietilo.

Ja viem presne co som robil a co som nastavoval, a je to nakonfigurovane spravne, co potvrdili aj dnes v citroene, v pondelok budem vediet viac.

k flexu som sa vyjadril v inej teme, nechcel som zruši záruku na novom HDD za 80e tak som volil zbrusenie konektora, ktory v pripade problemu nestojí ani polovicu

PS: budem rad ked ta uz moje parkovacie senzory nebudu obtazovat, tvoje vysoko odborne poradenstvo mi este nikdy v zivote nepomohlo, a vzdy som na to musel aj tak prist sam. Zhanat si schemy, dokumentaciu, podstatne info.. to od teba neexistuje, lebo je to tvoj chleba, rob si tu biznis aj nadalej a strapnuj kazdeho komu sa nieco nepodari na prvy pokus. Howgh a fuck

08.04.2017 21:51 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3057659
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ja ctu ,jen se do toho zamotavas

Dnes
Delict napsal(a):
Pre totalne upresnenie : RT4 uz mala novy HDD a bola spravne nakonfigurovana v case ked senzory odisli a auto bolo pozicane. Som si isty ze tlacitko senzorov nesvietilo.


03.04.2017
Delict napsal(a):
Mal som problem s RT4, bol vadny hdd a stracala sa konfiguracia obcas po štarte auta. HDD je uz novy a RT4 šlape a drzi konfiguraciu, lenže auto bolo pozicane na 2 tyzdne a nepamatam sa ci senzory fungovali..vratilo sa s nefunkcnymi senzormi zevraj nešli.


k tvemu pokracovani (jinak je jasne ze to tu ALX smazu,timto poprosim jen o presun,Dily libore)


Delict napsal(a):
PS: budem rad ked ta uz moje parkovacie senzory nebudu obtazovat, tvoje vysoko odborne poradenstvo mi este nikdy v zivote nepomohlo, a vzdy som na to musel aj tak prist sam. Zhanat si schemy, dokumentaciu, podstatne info.. to od teba neexistuje, lebo je to tvoj chleba, rob si tu biznis aj nadalej a strapnuj kazdeho komu sa nieco nepodari na prvy pokus. Howgh a fuck


neboj me tve senzory opravdu neobtezju ..jinak jsem si nevsiml zeby jsi me pozadal o nejake info nebo schemu..kdo neco potreboval ,rekl si a dostal ..ano mas pravdu je to ma prace a nedelam ji z lasky k motororizmu,ale pro takove kutily jako ty ji delam z lasky k autum ktere uspesne poskozuji vlastni hlouposti a pak se slovy " to samo " to nekomu daji aby se trapil
pokud jde o strapnovani jsem primej clovek,co si myslim napisu a reknu do oci,nemam v tom problem..pisu jen to co si myslim a co je evidentni dle tveho projevu.Pokud uz do auta lezes a neco kutis mel by jsi vedet co delas aby jsi pak nemusel brecet ze se ti neco nepovedlo na prvni pokus, protoze se ti muze stat,a ted se ti to i pravdepodobne stalo, ze ten prvni pokus, jak pises bude zaroven i poslednim

08.04.2017 23:20 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3057720
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Každý něco zk..ví - já jsem si jednou odpálil BSI - jen proto že jsem si chtěl zprovoznit alerm ( a proto že jsem měl totožný díl z jiného auta- mého kde chodil a likvidoval jsem ho) = modul co je na levém sloupku pod přístrojovkou - modul totožný čísla - zapojil a jel jsem něco řešit - vrátil jsem se a byl cítit smrad elektriky - jediná hláška chyba v comu - z hromady comů co jsem měl na jeden jediný šlo nastartovat (torzo z nějakého peugeota) - nastartoval a chyba AP = po nějaké době hledání mého dřívějšího kolegy zjištěno že jsem si odpálil BSI (a zřejmě jsem nebyl první - modul vyhořel také a přesně stejně jako ten původní - BSI opraveno tak jako už někým před tím)- com byl v pořádku = to jen pro inspiraci a informaci co a čím jsem co posral ( a to jsem použil origo a totožný díl) = z toho jsem si udělal závěr = neser se do něčeho o čem víš H. a nebo málo a využij služeb kdo to H. o to neví a ví co a jak.( vykašlal jsem se na celej alarm = chyba byla jinde) klika byla že jsem měl někoho kdo to uměl dát po mně dohromady bez větších nákladů a že to vůbec šlo.

09.04.2017 21:01 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3058054
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Paradoxne je ze som tu stale obvinovany z pokazenia senzorov, s ktorymi som nerobil nič az kym som nezistil ze nejdu Nepodarilo sa mi ich opravit a dal som auto do servisu, hlavne z dovodu nedostatku času.

Niekto si tu vyklada moje slova podla seba ako knaz bibliu, ano suhlasim aj so svojim starym prispevkom aj novym, nepametam sa ci fungovali/ nefungovali lebo si nepametam ci som s tym autom po vymene HDD vobec cúval. Ale som si istý ze svietiacu kontrolku senzorov by som si všimol. Auto som pozical rodine, vratilo sa so svietiacou kontrolkou. A bez senzorov.

Park senzory som v minulosti dorabal aj na C5 I. aj na C5 II. a nebol problem. Okrem iných áut, prevazne ale PSA.

To boli časy ked som sa mohol s autom hra a rypat v kabeláži. Elektrika nieje alchýmia a som vyuceny automechanik vratane elektrotechnickeho a diagnostickeho zamerania. Elektriku som si vzdy robil sám uz od cias BX az po C6. Mozno sa tym nezivim, a je to par rokov od posledneho školenia, ale odmietam autodiagove zamienanie si hulvatstva a arogancie s priamym jednaním.

Kludne sa to moze zmazat od mojho prveho prispevku, bud si s tym poradi servis alebo si poradim sam ako vzdy, len mi to zabije cenny cas ktory som si chcel naivne usetrit pouzitim tohto fora , cakal som ze niekto uz mal podobny problem, skusenost, zjavne nie.

27.04.2017 18:19 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062920
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Takze, uz to frčí.

mal som trochu času, vymenil som ecu aj bsi.. aby som vylucil ich zavadu..a senzory idú, konfiguraciu som spravil tak isto ako predtym

..nevie mi este niekto zistit bezpecnostny kod pre imobilizer z VINka? kluc mi trochu nesedí a v bsi je to ako zavada ..ale auto kupodivu startuje ?!

27.04.2017 18:27 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062921
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mal si klon bsi?

27.04.2017 18:58 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062922
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Mal som druhe rovnake auto na ND kedysi. Ten isty motor, prevodovka, exclusive a ročník.. vedel som ze ecu a bsi musia byt sparovane..ale zabudol som ze s dialkovym ovladanim a imobilizerom mi to nevyjde Takze este tento "detail" a auto mam hotove..na diag 0 zavad..

27.04.2017 19:03 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062923
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to mas smolu, tvoje stare kluce nenaucis v tej bsi
a kod bude samozrejme iny ako na tvojom vin

27.04.2017 19:35 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062938
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Takze, uz to frčí.

mal som trochu času, vymenil som ecu aj bsi.. aby som vylucil ich zavadu..a senzory idú, konfiguraciu som spravil tak isto ako predtym

..nevie mi este niekto zistit bezpecnostny kod pre imobilizer z VINka? kluc mi trochu nesedí a v bsi je to ako zavada ..ale auto kupodivu startuje ?!


takze dle predpokladu pravdepodobne spatne konfigurovane BSI
Login se z VIN nepocita,je ulozen na serveru
neni duvod menit ECU a BSI..staci jen BSI a sparovat/nakodovat
urcite bych nedelal takove veci ktere jsi udelal,do budoucna to muze prinest spoustu problemu s autem

to Jumep :
login jiny bude ,ale neni problem stare/puvodni klice prihlasit k jakemukoliv BSI tak aby bylo funkcni a aby zustal puvodni login zachovany

27.04.2017 20:16 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062955
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
nope, bsi bola nakonfigurovana rovnako
kluce dam spravit elektrikarom co robia aj kopie klucov, immo off a podobne veci
momentalne musim jednym klucom odblokovat immo a druhym (povodnym) startovat a odomykat nastastie to potrva len 1-2 dni, aj tak chcem dat spravit druhy kluc s DO

bezp kod sa da vypocitat z hw kluca bsi co som cital..ale nemam na to vybavenie

27.04.2017 21:04 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3062971
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
nope, bsi bola nakonfigurovana rovnako

no ackoliv se to zda ,ver mi ze nebyla


Delict napsal(a):
bezp kod sa da vypocitat z hw kluca bsi co som cital..ale nemam na to vybavenie


ne to opravdu neda ...hw klice ,jak pises je pouze a jen transponder (ID46) ktery je po naprogramovani zamceny
Login je ulozeni v ECU a v BSI
Klic resp jeho transponder je zamceny kodem auta

28.04.2017 16:30 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3063064
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
ked vymenim modul alarmu malo by to byt ok na jeden kluc?

28.04.2017 16:53 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3063068
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
alarm je v tom nevine,ten s tim nema nic spolecneho..klic je zapsan v BSI a BSI musi byt sparovano s ECU jinak toci lehce ale neskocit nechce

27.04.2018 11:12 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3153431
kotelnik
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 44

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak mi taky přestal fungovat asistent .Tak se zeptam mužu tam dat tyto čidla?

.link.

nebo tyhle?

.link.

Předpokládám že odešli vzadu a ještě před pár dny fungovali jelikož přední jsou už vypnuta v diag-blbli tak se chystám to opravit asi komplet kdyby ty čidla pasovali..Konektory a kabelហjsou o.k jak nové prozvoněné navíc..Jinak diag nemám takže metoda pokus omyl.Diag jsem chtěl ale nikdo mi neodpovedel ci obyč čip levnej z e-bay je schopen diagnostikovat čidla-ale to patří jinam..

27.04.2018 22:39 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3153500
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
strana 3 tohoto vlakna
ja pouzivam
2) Vyzkousena nahrada:
BOSCH: 0 263 013 622

23.05.2018 10:53 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3159120
Stanley888
Město: Melnik, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim chlapy mam dotaz mam parkovaci cidla vpredu i vzadu a zadni bylo vypadle tak jsem je namontoval zpet , ale obcas to funguje a funguji vsechny a obcas se to vubec nezapne a pise to ( parking assistance system faulty ) nejaka rada ?

23.05.2018 11:00 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3159122
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ak je chyba jedneho cidla, vypne sa cely system
co je pricinou treba nacitat na diagnostike
vacsinou jedno az dve cidla, ked to nie je zanedbane, ale uz som par krat riesil aj kabelaz

23.05.2018 11:04 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3159123
Stanley888
Město: Melnik, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Super dekuji ok zajedu na diagnostiku

31.05.2018 18:23 - Re: parkovaci cidla / C5 II 3160475
kotelnik
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 44

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak jsem zkusil ty z mého linku..Jednou naskočili a o.k a od té doby píše asistent chybu v diag už 3 čidel před tím 2 psal..Pravý a levý zadní a prostřední levý..Neví někdo co s tím?..Jsem ochoten to nějak dát do 2tis dohromady
když už to to auto má..

|< < 1 ... 4 5 6 7 8 9 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator