Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač
|< < 1 ... 3 4 5 6
02.01.2016 20:05 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 2903964
jiri203
Město: Klášterec nad Ohří, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den,
jsem novým a již šastným majitelem C5. Nefungovalo mi ovládání palubního PC, přečetl jsem několik návodů, jak na to. A chtěl bych Vám moc poděkovat... S obří vervou a bez rozmyslu jsem šel zkusit rozebrat pravou páčku. Chytil jsem za ní u ovládání zadních stěračů a zabral... A bylo zle, aniž bych použil nějakou větší sílu, zůstala mi v ruce právě tato část i s asi 20 cm kablíkem.
Poraďte mi prosííím, jestli vůbec lze tuto mojí zbrklost opravit (myslím na C5, u mě to bude horší). Kablík má na konci "pozlacenou" část, která by snad mohla jít někam zapojit..
Velice děkuji předem

02.01.2016 22:27 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 2904024
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jiri203 napsal(a):
Dobrý den,
jsem novým a již šastným majitelem C5. Nefungovalo mi ovládání palubního PC, přečetl jsem několik návodů, jak na to. A chtěl bych Vám moc poděkovat... S obří vervou a bez rozmyslu jsem šel zkusit rozebrat pravou páčku. Chytil jsem za ní u ovládání zadních stěračů a zabral... A bylo zle, aniž bych použil nějakou větší sílu, zůstala mi v ruce právě tato část i s asi 20 cm kablíkem.
Poraďte mi prosííím, jestli vůbec lze tuto mojí zbrklost opravit (myslím na C5, u mě to bude horší). Kablík má na konci "pozlacenou" část, která by snad mohla jít někam zapojit..
Velice děkuji předem


Asi to půjde - zřejmě jsi jí jen vytáhl (pokud jsi jí a místo uchycení nepoškodil) ale asi bych ti doporučil aby ti to někdo opravil než budeš opravdu potřebovat celej com.(ty návody jsou dobré,ale někdy spíš uškoděj než pomůžou.

27.01.2016 00:06 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 2911589
shitena
Město: Tábor, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 1

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny .

Jsem rád, že jsem narazil na tuhle diskuzi. Mám už pátým rokem Citroen C5 1,8i rv 2003. Zlobí mě levá páčka. Když dám blinkr, tak mi velice rád přestane blikat (páčka zůstává v poloze, ale prostě to zhasne). Zároveň v tomto režimu vypadnou dálková světla, pokud jsou zapnutá. Asi by mi vypadla i normální světla, kdyby nešla automaticky. Pokud při vypadnutí blinkru zkusím "poukat" do páčky, zase to naskočí a bliká (případně svítí dálky), po chvíli zase vypadává. Zajímavé je, že je to horší, pokud přepnu na rozsvícená světla (ještěže je tam to automatické svícení a nemusím to mít - nicméně v noci je to dost naprd, když vám nesvítí palubovka). Také mě děsí představa vysolit za to ty šílený peníze... Nemáte zkušenost s tímhle konkrétním projevem poruchy páčky? Velmi rád bych se dozvěděl, že to bude jen na jednoduchou opravu . Předem moc děkuju za jakoukoli odpověď.

28.05.2016 10:17 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 2956393
jarda 68
Město: Veselí nad Moravou, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
kde prosím najdu rozebrání pravé páčky to zamačkávání dík

28.05.2016 10:41 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 2956416
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Tu: .link.

19.09.2019 11:12 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3239629
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
caute,
tak sa chystam aj ja na opravu prepinania palubneho PC. Zatial tlacidlo funguje tak ze mozno 1stlacenie z 20 prepne palubak
navody ako to rozobrat su iba sem: .link.

plus toto tu vlakno na fore alebo mame aj nejake video? Lebo na youtube neviem ako to hladat...

23.06.2021 22:56 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3314659
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Chlapi, cim to muze byt, ze se mi nahodne spousti ostrik zadniho sterace a s tim pak isterac? Udela to treba prumerne treba jednou za 10km, ted to zaclo delat s tema horkama. Minuly rok mi to taky parkrat udelalo, ale treba jen jednou za tyden nebo mesic. Je to problem v pacce nebo nejaka koroze v tom modulu? Nevim jestli je ten princip stejny jako u starsich C5 a je tam taky COM2000, ale pravda packy vypadaji stejne.

23.06.2021 23:15 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3314661
svmn
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 28
99 Poslat soukromou zprávu
RimmerCZ napsal(a):
Chlapi, cim to muze byt, ze se mi nahodne spousti ostrik zadniho sterace a s tim pak isterac? Udela to treba prumerne treba jednou za 10km, ted to zaclo delat s tema horkama. Minuly rok mi to taky parkrat udelalo, ale treba jen jednou za tyden nebo mesic. Je to problem v pacce nebo nejaka koroze v tom modulu? Nevim jestli je ten princip stejny jako u starsich C5 a je tam taky COM2000, ale pravda packy vypadaji stejne.


toto random zadne stieranie/ostrekovanie sa aj mne zacalo tento rok diat. niekedy 200km nic, niekedy 10krat za sebou v kuse s takym divnym pocitom, ze ci to vobec prestane.. ale naopak mam pocit, ze s letom sa interval random ostrekovania dost znizil..

24.06.2021 07:49 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3314668
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

U??vate? Poslat soukromou zprávu
mne stieralo po otvorení 5-tych dverí.
Boli predrate kable v husom krku. Mozno mate iny drotik predrany. Skuste chlapi kabelaž čeknu... Nedate za to nič

24.06.2021 10:16 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3314676
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
U me to tim nebude, mi se pusti ostrik a ten urcite nema zadne kabely vedouci do 5tych dveri. Asi budu mit neco s packama nebo tim modulem co to ovlada.

24.06.2021 21:54 - Re: Nefunkční pravá páčka - stěrače, ostřikovače, počítač 3314714
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

U??vate? Poslat soukromou zprávu
RimmerCZ napsal(a):
U me to tim nebude, mi se pusti ostrik a ten urcite nema zadne kabely vedouci do 5tych dveri. Asi budu mit neco s packama nebo tim modulem co to ovlada.

ale zasa páčky sa z vraku daju kupi za pár šupiek idu velmi lacno

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator