Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Podvozek, kola, uložení / Zvuky,vrzání na přední nápravě
|< < 1 ... 3 4 5 6
22.08.2017 22:38 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě 3090660
brixtr
Město: Milovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 191

99 Poslat soukromou zprávu
bohužel s tou ručkou to nevyjde.. mám jí totalně zatuhlou takže na to se taky musím dostat.. jelikož jsem dneska po půl roce vyměnil světla+ nárazník tak nevím kdy se dostanu na ručku..sice návod mám celou dobu stáhly ale není pořadně čas

23.10.2019 21:00 - Vrzání od levého předního kola- C5 III 3244943
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hledal jsem původce vrzání, je to zvuk, jako když se někde dře guma, hledal jsem vůli na všech silentblokách, nic nenašel, vždy se tento zvuk projevoval za jízdy max do 50km/h, hledal jsem to víc jak měsíc, to už se za mnou pomalu lidi otáčely, pak jsem s autem houpal nahorů a dolů i do stran a žádné vrzání se neprojevovalo, až dnes jsem seděl v autě a začal jsem se na sedačce pohybovat směrem dopředu a vzad, tam to začlo vrzat, kamarád poslouchal odkud zvuky přichází, k našemu údivu horní uložení pístnice, vrzalo to v té silné gumě, co jde přez plech do motorového prostoru ke kouly, prostříkly jsme jí konkorem, na zkoušku, nic jiného po ruce nebylo, ujeto 50km a absolutní ticho.
No a otázka je na snadě, ještě chvíly pojezdim, abych se ubezpečil, že je to opravdu ono, ale co dál, co se s tím dá udělat, nevím, zda to uložení se dá sehnat samostatně.
U C5 II jsem měl tu gumu zpuchřelou, ještě v horším stavu při stejném nájezdu, ale tak velké vrzání to nebylo.

23.10.2019 21:49 - Re: Vrzání od levého předního kola- C5 III 3244972
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Hledal jsem původce vrzání, je to zvuk, jako když se někde dře guma, hledal jsem vůli na všech silentblokách, nic nenašel, vždy se tento zvuk projevoval za jízdy max do 50km/h, hledal jsem to víc jak měsíc, to už se za mnou pomalu lidi otáčely, pak jsem s autem houpal nahorů a dolů i do stran a žádné vrzání se neprojevovalo, až dnes jsem seděl v autě a začal jsem se na sedačce pohybovat směrem dopředu a vzad, tam to začlo vrzat, kamarád poslouchal odkud zvuky přichází, k našemu údivu horní uložení pístnice, vrzalo to v té silné gumě, co jde přez plech do motorového prostoru ke kouly, prostříkly jsme jí konkorem, na zkoušku, nic jiného po ruce nebylo, ujeto 50km a absolutní ticho.
No a otázka je na snadě, ještě chvíly pojezdim, abych se ubezpečil, že je to opravdu ono, ale co dál, co se s tím dá udělat, nevím, zda to uložení se dá sehnat samostatně.
U C5 II jsem měl tu gumu zpuchřelou, ještě v horším stavu při stejném nájezdu, ale tak velké vrzání to nebylo.

Nedá se koupit samostatně - je to součástí celku Pístnice a když už tak bych to postříkal něčím co neleptá gumu

23.10.2019 21:56 - Re: Vrzání od levého předního kola- C5 III 3244979
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Myslel jsem si to, sakra.
Akorát mi vrtá hlavou, kde to shání ti co ty pístnice repasujou.

23.10.2019 22:22 - Re: Vrzání od levého předního kola- C5 III 3244993
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Myslel jsem si to, sakra.
Akorát mi vrtá hlavou, kde to shání ti co ty pístnice repasujou.


No poláci umí kdejakou náhradu no je ale otázka jaké kvality. Když vyrobyli polského fiata 125 tak se to také nedalo srovnat s italem(ale byl levnej)
No nedělali ty X7 v číně a polsku že to nic nevydrží ?

24.07.2020 16:29 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě 3277971
pato88
Město: Oravská Jasenica, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW)Počet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
99% vrže spodní čep a na C5 nepadají - stačí propíchnout prachovku a prostříknout třeba vedéčkem nebo něčím podobným a je klid a potom vyměnit po příjezdu.

Je možné že vŕzganie sa prejavuje iba za jazdy? Keď auto stojí, môžem skúša vo všetkých polohách hojda a nič. Za jazdy ako starý kočiar.

05.08.2020 18:38 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě 3279195
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
X7 a stara C5 je pomerne velky rozdiel v tomto
na X7 je pomerne viac veci co mozu vrzat

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator