Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / jruze
|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|
23.10.2020 04:57 - Re: jruze 3287779
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Z toho co tady čtu se mi potvrzuje moje pravidlo nikdy neprodávej auto příbuznému, kamarádovi a nebo známému. A prodávat vždy jen přes bazar.

23.10.2020 09:03 - Re: jruze 3287780
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

99 Poslat soukromou zprávu
ja som sa tiež takto niekožkokrát zamotal. Nie je pravda, že od rodine a známym auto nepredáva. kžudne, len treba odstavi emócie a bra to, že je to biznis. a tak sa aj chova a všetko nastavi. Zmluva, keď niečo nesedí a nechcem sa s tým naahova, tak postupova podža zákona - odstúpi od zmluvy, požadova vrátenie peňazí. Keď to nejde, tak südny znalec a postupova ďalej. Už nikdy by som to neriešil inak. z auta má by rados a úžitok a to tu u zdendu nebude, ani keby mu tú X7 nablýskajú ako novú. Ono je to výhoda a nevýhoda fór ako tohto našeho: človek sa môže posažova, ale v situácii ako je táto sa väčšinou rieši, čo sa malo zrobi inak. Chlapi: skúste si dohodnú podmienky medzi sebou a nie takto s kopou ďalších očí. Je kríza - keď si nedáte rady sami, tak nejaký mediátor, ktorý aj tak nemá teraz do čoho zahryznú vám pomôže sa dohodnú za rozumný poplatok. Aj s tým mám dobrú skúsenos

23.10.2020 13:14 - Re: jruze 3287804
vos.pe
Město: Jablonec nad Nisou, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 146
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
To Rio11
řešit problém tím že hodím zodpovědnost na jiného?...to mi nepřijde zrovna fér

23.10.2020 13:24 - Re: jruze 3287805
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vos.pe napsal(a):
To Rio11
řešit problém tím že hodím zodpovědnost na jiného?...to mi nepřijde zrovna fér


O jaké zodpovědnosti to píšeš ?

23.10.2020 14:32 - Re: jruze 3287807
Matijaz
Město: Praha 5, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 76
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak se přátelé po 14ti dnech smutného čtení také zapojím.
-auto se má prodávat v pořádku (pak je jedno jestli kamarádovi, kolegovi nebo rodině, či komukoli) nebo přiznat, že je to vlastně šrot a
přizpůsobit tomu cenu.
-obdivuji důvěru Zdendy. (80 000 je hodně)
-v Radonicích jsem byl dvakrát cca před 6ti lety. S určením závady a jejím odstraněním jsem nebyl spokojen(neodstraněno), při reklamaci vymýšlení dalších nutných oprav. (jak se později ukázalo i prvotní oprava byla zbytečná)
-mechanik v Radonicích neudělal na mne dojem odborný ani lidský, abych se tam ještě někdy vrátil.

23.10.2020 19:07 - Re: jruze 3287821
vos.pe
Město: Jablonec nad Nisou, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 146
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tím že prodávám pro jistotu přez bazar.
Pokud prodávám protože vím nebo tuším že se něco brzo po...tak opravdu není výhodné prodat kamarádovi,či příbuznému. Nicméně bazar si pochopitelně nechá tu odpovědnost zaplatit.To vše.

23.10.2020 21:44 - Re: jruze 3287836
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vos.pe napsal(a):
Tím že prodávám pro jistotu přez bazar.
Pokud prodávám protože vím nebo tuším že se něco brzo po...tak opravdu není výhodné prodat kamarádovi,či příbuznému. Nicméně bazar si pochopitelně nechá tu odpovědnost zaplatit.To vše.


Za prvé jak se pozná že brzo upadne ventyl ? (podle mne nijak a podle mne neupadne sám od sebe - nebo ty znᚠnějaký případ ?) já znám jen případ kdy se motor přetočí a nebo potká a nebo je to jen o náhodě nikoli po nějakých možných předchozích přáznacích.Já s tím autem a motorem neměl sebemenší problém který by tomuto nasvědčoval i přesto jsem to chtěl řešit u mne na dílně a s minimálními náklady.A kdybych to jen tušil tak bych to vůbec neprodával a rozebral raději na díly = po dílech bych dostal víc než byla prodejní cena auta.Mimoto jsem neměl důvod to likvidovat na díly když nic nenasvědčovalo nějaké poruše a už vůbec ne takovéto.A vysoká cena ? Jaká je cena v bazarech ?

24.10.2020 00:26 - Re: jruze 3287841
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Matijaz- svatá pravda, je to o domluvě, před koupí jsem měl prosbu, zkontrolovat auto fyzicky i diagnostikou, bylo zděleno vše ok, stejně jako v inzerci, jaké bylo překvapení, když jsem zjistil kolik věcí chybí a co je špatně, viz plasty, jsou prý sundané v Radonicích, dá mi je, zaslepený egr po prohlídce a STK , pak majitel zdělil, že to manželce 2x chcíplo, tak zaslepil, pátral po tom co se tam mohlo stát, ne, zmiňovaný snímač teploty nafty, telefonicky zděleno že ví že je v háji a teče nějakou dirkou, proto motor špinavý, nedovírají páté dveře, že je špatný zámek, mnou doštelované dorazy a vše je funkční, atd atd, proč mi nebyly zděleny tyto nedostatky dopředu a tvrzeno že je vše ok, stačilo říct na rovinu tohle chybí, tohle je špatně, cena je taková, buďto ber, nebo nech být, na vše jsem musel přijít sám a hned telefonicky informovat majitele, spoustu věci mi bylo slíbeno že mi je dá, pak přišel mail, kde mi vše přičítal k ceně, dokonce i STK na biturbo 3000,-kč , vše bylo jenom o domluvě.
Jardo, jak jsem psal už několikrát, když umřel ten motor, volal jsem ti co se stalo, na to ses ptal také, když jsem nevěděl, začal jsi vysvětlovat, že opravuješ elektriku v nějakých dveří u auta, nějak mimo mísu že, sehnal jsem si servišáka, který mě odtáhl do svého servisu, asi druhý den jsi řekl, že bys to odtáhl, ale nemᚠčím, tak přivezeš motor, přivezl jsi ho po osmy dnech a s šestihodinovým zpožděním, když ho viděly dva nezávislý servisáci, nedoporučovaly ho tam dávat, tys ani nevěděl kolik má najeto km, jenom jsi pořád tvrdil, žes ho slyšel, víc nic jsi o něm nevěděl a to bych tam měl dávat?
Hele, kdybych to auto kupoval od někoho jiného, vzal bych si tebe na prohlídku, doporučil bys ho, celé od bahna, dodnes je v podběhách asi půl centimetru, s hrozným bordelem uvnitř a v takovém stavu?
Nechtěl jsem zde už nic psát, většina lidí co mi píšou SZ si obrázek udělala, ale ty pořád podsouváš, jak a za kolik bys to opravil, proč jsi to o čem jsi věděl že schází a co je špatného když jsi to po telefonu přiznal neodstranil, nebo neřekl na rovinu, musel jsi čekat až na to přídu sám a zavolám ti, ono i kdybys to auto umyl a vyluxoval, jak se to běžně před prodejem dělá, tak i ten dojem by byl jiný, možná budem mít příští týden z práce ohledně corony valno, tak jestli fungujou úřady, dal by se uskutečnit přepis aut, a je to za mnou.
Ještě musím prohlédnout zadní brzdy, je pčehřívaný pravý zadní kotouč a vyřešit RT4, umřela, za vinu ti to nedávám.

26.10.2020 22:05 - Re: jruze 3288099
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak jsem prohlédl ty zadní brzdy, levá strana ok, pravá ko, musel jsem vyměnit sice za jiný starší třmen, ale funkční, píst - váleček nešlo rozhýbat ve svěráku ani sikovkama, zbytek je vidět na fotkách.

Přílohy:
1.jpg ( 1064961b ) -
2.jpg ( 1684357b ) -
3.jpg ( 1797513b ) -
4.jpg ( 1351372b ) -

26.10.2020 22:37 - Re: jruze 3288131
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Tak jsem prohlédl ty zadní brzdy, levá strana ok, pravá ko, musel jsem vyměnit sice za jiný starší třmen, ale funkční, píst - váleček nešlo rozhýbat ve svěráku ani sikovkama, zbytek je vidět na fotkách.


Zdendo jak je možné že to nedělalo kravál při brzdění když byla destička na plechu, jak je možné že kotouč je sjetý po celé ploše a není orezlej když js nehelbal váleček a proč ten váleček není zaprášenej z provozu ? Jako na biturbu od tebe kde nechodila ani jedna strana a kotouče rezavé. Pokud se nehejbe váleček který přitlačuje destičku ke kotouči tak je kotouč do týdne rezavej.(a pokud se hejbe - vysouvá váleček tak půjde i zatočit , nehledě na to ře podle mne na takto vysunutý váleček by tak nemohli být ani samotné plechy těch destiček ) - ty destičky byly +- tak 30% a přední 50% - destičky na plechu dělají takovej kravál že by si to určitě okomentoval daleko dříve než zkolaboval motor. Nebo ne ? a o tom jsi se nezmínil do problému z motorem.

27.10.2020 03:15 - Re: jruze 3288182
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jardo, na biturbu orezlé kotouče nebyly, podrobně všechno na něm fotil pojišovák, pak dával fotky i do aukce, jo mᚠpravdu, neslyšel, bo ještě žila RT4 a poslouchal jsem muziku, ale co umřela, tak slyším vše, i to, že někudy od řidičových dveří v 80 tce píská meluzína, tak zadní destičky měly 30% jo, tak se asi přeztěhovaly z pravé strany na levou, bo levá strana měla víc jak 50% a pravá nic, prohlédni si ty fotky ještě jednou, destičky tam jsou opřené o zkorodovaný kotouč, to je ten co tam byl, nebo se ti zdá málo rezavej, ten třmen jak na fotce je, ten jsem si sehnal, další fotka, asi ti to uniklo, je nový kotouč a nové destičky, když u starého třmenu nešlo hnout s válečkem, jak bych tam asi dostal vše nové.
Dám sem citaci z STK na tvé brzdy- brzdové kotouče nadměrně zkorodované ( hloubková koroze )-poškozené funkční plochy zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdové kotouče s rýhami zjevně nepřesahuje hloubku rýh 1,5 mm, vnější poškození lanovodů ( bowdenů ).
Psal jsem jasně, že za brzdy od tebe nic nechci, tak nevím, proč to tady chceš řešit, jinak s tím motorem, když ho opět vytahuješ, tvůj hulil, říkal jsem ti to, tenhle čoveče ne, divný viď, hlavně že to sem pořád taháš, já píšu o brzdách, ty sem hodíš biturbo, motor, můj sluch a co ještě vytáhneš?
Jinak ten přepis v této situaci kolem covidu asi hned nejde, musíme to ještě chvilku vydržet, ale chci co nejdřív.

27.10.2020 08:18 - Re: jruze 3288226
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Tak jsem prohlédl ty zadní brzdy, levá strana ok, pravá ko, musel jsem vyměnit sice za jiný starší třmen, ale funkční, píst - váleček nešlo rozhýbat ve svěráku ani sikovkama, zbytek je vidět na fotkách.


No to vypadá luxusně.
To stálo zadkem v bažině, ne? Ten krycí plech je děsnej.
Na třmenu nebyla prachovka nebo jsi ji sundal, když jsi se to snažil rozhýbat?

Každej, kdo dělá (a asi i nedělá) brzdy ví, že i zatuhlý pístek hydraulika (myšlena brzdová), když se sešlápne pedál, ten pístek vytlačí (je tam ukrutná síla), ale už se ani o kousek nepohne zpět. Takže to neustále přibržďuje. Takže nějaký povídání, o tom, že by nebrzdilo a kotouč by byl orezlý, je liché kolegovia.

Ano existuje možnost, že ten pístek nevytlačí ani tlak hydrauliky, ale chraň ruka páně toho, kdo by to prodal. Ale jestli se nepletu, to auto bylo po STK, ne?

27.10.2020 08:54 - Re: jruze 3288237
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
No to vypadá luxusně.
To stálo zadkem v bažině, ne? Ten krycí plech je děsnej.
Na třmenu nebyla prachovka nebo jsi ji sundal, když jsi se to snažil rozhýbat?

Každej, kdo dělá (a asi i nedělá) brzdy ví, že i zatuhlý pístek hydraulika (myšlena brzdová), když se sešlápne pedál, ten pístek vytlačí (je tam ukrutná síla), ale už se ani o kousek nepohne zpět. Takže to neustále přibržďuje. Takže nějaký povídání, o tom, že by nebrzdilo a kotouč by byl orezlý, je liché kolegovia.

Ano existuje možnost, že ten pístek nevytlačí ani tlak hydrauliky, ale chraň ruka páně toho, kdo by to prodal. Ale jestli se nepletu, to auto bylo po STK, ne?


Ano a žádná STK nepustí auto pokud nebrzdí ok ( i kdyby přimhouřili oko nad čímkoli tak to brzdit musí) nehledě na to že jsem na destičky koukal a byly +-30% a předek 50%

27.10.2020 10:13 - Re: jruze 3288272
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
....
Hele neměl si třeba koupit Zdenda motor v Citroenu repas za 130000,- chtít je po mně ? nebo snad raději novej ? cenu ani nevím.(170000,-)

Já prostě musím...
Jardo, můžeš být rád, že jsi mu neprodal třeba X6M... Tam je motor ne za, 170k, ale .link.

A vyměnil jsem jich 19...

Ale to je jen pro odlehčení. Vyjadřovat se k čemukoliv tady nechci a nebudu...

27.10.2020 10:35 - Re: jruze 3288279
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanzi souhlas, tady už nemá cenu se k čemukoli vyjadřovat, Jarda mi prodal auto v naprostém pořádku, je vidět i na fotkách, po jeho kontrole, STK a já blbec během pár dnů a najetí 800km takhle zničil, jsem takový borec, že přede mnou i plechy hnijou
Jardo, STK se dá udělat i když přiběhnu s volantem v ruce, sám ses v jiném vlákně vytahoval několikrát, že přijedeš ne technickou a nechají tě technickou udělat samotného, ale fakt to nemá cenu, myslím, že každý si udělá obrázek sám, ze sebe mohu s klidným svědomím napsat, že jsi měl u mě velkou důvěru, je to sice smutné, ale je to minulost, je mi jasné, že tobě to je fuk, ale mě to mrzí.

27.10.2020 20:09 - Re: jruze 3288389
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Jestli to dobře chápu, tak zdenda dostal prachy od pojišovny a za to koupil auto ad jruzi. Takže jakoby nic nedoplácel, byla to výměna jednoho za druhé. Druhé teda v podstatně horším stavu, tak je ještě další věc, jestli pojišovna neměla vyplatit víc, když za ty peníze je v podstatě vrak. Nedá se ještě nějak odvolat, aby vyplatili víc?

28.10.2020 00:44 - Re: jruze 3288457
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Jestli to dobře chápu, tak zdenda dostal prachy od pojišovny a za to koupil auto ad jruzi. Takže jakoby nic nedoplácel, byla to výměna jednoho za druhé. Druhé teda v podstatně horším stavu, tak je ještě další věc, jestli pojišovna neměla vyplatit víc, když za ty peníze je v podstatě vrak. Nedá se ještě nějak odvolat, aby vyplatili víc?


To auto jsem měl čtyři roky (koupil a dal dohromady - vyšlo mne na 110000,- s opravami) auto jezdilo bez problémů ( několikrát ho měli půjčené velmi dobří zákazníci = všichni bez problémů a několik ho chtěli koupit -chyběli jim peníze) - první dva roky s ním jezdila manželka(nenechal bych ji jezdit s autem ve špatném technickém stavu - po koupy bylo vše špatné opraveno ) s tím autem nikdy nebyl problém, odjelo několik cest do D , do Chorvatska- vážně si myslíte že bych jel se šrotem s rodinou na dovču do zahraničí ? a vše OK( za poslední rok až na tři zapůjčení a několi cest Praha-Veselí asi 5x a asi 5x na ryby +- asi 30Km- poslední rok téměř stálo) za dobu co jsem ho měl najelo +- 20000Km. jestli zkorodoval nějaký štít ? jestli jsou na něm nějaké provozní náklady ? tak to je asi na všech - je zvláštní že po prodeji vlastně odešlo vše (nebo téměř vše) no Zdenda měl vlastně perfektní auto a koupil šrot - hmm brzdy jak nové,nápravy jak nové , výfuk jak novej , elektrika a elektronika bezvadná = po necelém tisíci auto zdechlo na nájezdu D3 na prahu s vozejkem dřeva (nedala se použít odtahovka BSM KO (tři hodiny než jsem měl jiné abych to odtamtud dostal), na STK (mohl bych naskenovat protokol) z.brzdy KO, výfuk KO (vlnovec) , tyčky stabíku KO, auto plave - čekají mne obě nápravy , výhřev sedačky sice hřeje ale jen v místě L.stehna , chtěl jsem si zapnout nabíječku do předního zapalovače - chybí , zadní sice je ale funguje jen při zaplém klíčku- ale co bych vlastně chtěl když jsem si koupi totálku kde mu poj.spočítala škodu ?? víc jak 100000,- (za aukční cenu) a on kupoval za 79000,- v daleko lepší výbavě než to biturbo .

A jinak mne to jeho biturbo už teď stálo 110000,- s opravou a ještě mne čeká podvozek,elektrika a asi bych chtěl ty mech,sedačky vyměnit za elektrické - páč ty jsou hrozné - tak kdyby někdo chtěl za nějaké malé peníze mechanické ? ale až budu mt čas na přehození.

28.10.2020 03:42 - Re: jruze 3288459
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Co to tady Jardo plácáš, jseš zhulenej nebo co?
Zadní brzdy jsou dobré, kousek lesklého kotouče je vidět na fotce z nehody, vlnovec měněn před rokem ve službě na záchrance-plno svědků, tyčky stabilizátoru zrovna tak-plno svědků, když jsi dojel s biturbem z mé zahrady x km domů, volal jsi, že jezdí dobře, přehraj si ty jak jsi říkal nahrané hovory, uvidíš jak tady lžeš, na nic sis nestěžoval, před 2 roky si byl s tím biturbem na STK, tam si ho také chválil, asi už po desáté, biturbo mᚠza 42, 40 jsem ti poslal na účet, kolik je to dohromady, 79?
Sedačky hřejou obě, řidičovu jsem si vždycky nechtíc zapnul při výměně pyláku, pak jsem řval, kdo jí pustil, že mám spálenou zadnici.
Ty jsi koupil díly za 70 tis.kč, si kupoval nové v citroenu, jak jsem ti říkal do telefonu, ode mne pár km prodával ve stejné barvě celé páté dveře za 3200-kč a zadní nárazník za 3500-kč.
No a k tomu tvému zázraku, jo věřim že absolvovalo jízdu do D a dovolená v Chorvatsku, jenže to bylo po koupi, to bylo ještě v pořádku, po prodeji tě můžu upozornit bys to nedal ani omylem, podívej na mě, ujel jsem 500km a umřel motor, mimochodem, stalo se ve 14.15hod. na záchranku jsem se dostal ve 20.00hodin, musel jsem tam přespat, bo bez auta se dostává špatně domů, myslíš že ty tvoje zázračný sedačky propálené od cigaret hřejou, ne, oni ani výhřev nemají, proto jsi možná přitápěl těma vajglama, co mě ale štve nejvíc, že ten zázrak nemá ani předního parkovacího asistenta, to ti teda povim, žijem ve století páry a nic to nemá, no hrůza.
Ano souhlas, na každém koupeném autě jsou vždy nějaké náklady, ale myslíš že třeba chcíplej motor mezi ně patří, chybějící šrouby na nápravnici také, to nemyslíš vážně, hele, takhle se také dohaduješ se zákazníkem, když provedeš opravu a on než dojede domů, tak mu to také kyksne, řekneš mu že od tebe to odjíždělo auto v pořádku a kašleš na něj.
Na nějaké protokoly z STK ti kašlu, můj názor na ně znáš, je to vidět jak dělají kontrolu na tom tvém, to je příklad za všechny, tys to kontroloval poctivě, oni také, samí profíci a na velké nedostatky musím přijít já laik, di se vycpat i s nima, doufám, že tady zase napíšeš něco hrozně moc moudrého a křišálového, andílku.

Přílohy:
Bouračka1.jpg ( 3399202b ) -
Bouračka 2.jpg ( 5712336b ) -

28.10.2020 05:02 - Re: jruze 3288476
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Proč si to své nábourané prodával proč si ho nenechal opravit ?

28.10.2020 06:40 - Re: jruze 3288488
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Proč ? protože už při první prohlídce byl odhad škody (myslím větší než 120000,-)= totálka No já Zdendo srovnal i ty páté dveře krom toho vystřiženévo náraznáku - a potom jsem teprve sehnal komplet celej zadek včetně lamp,nárazníku s kabeláží a senzorama vše v barvě (jen jsem připlácel 2000,- za ten spojler pátých dveří co jsi chtěl),nové tyčky . Jen jsem musel s autem na stolici protože byl nosník o 15cm vevnitř a 10 cm do strany a kousek i druhá strana = to bylo na všem nejdražší + lak z.blatníku, kotouče mám vyfocené jak jsou ,,krásně stříbrnépo celé brzdné ploše" hodím sem i protokol z STK (ale já to neřeším koupil jsem co jsem koupil a že je tam xx věcí v háji no to tak bývá - také neřeším kaz na displeji,nebo že nejde nastavit datum na navi , nebo že auto plave,že nedrželo ustálenou rychlost na tempomat, že je prázdná atd...) Od Lukiho jsem před časem koupil biturbo limuzínu ( byl jsem na rybách když ji zlevnil (90000,- ) ty kola odrbaný jsou z něj , ptal jsem se co tomu je ? - nic jede pěkně = no auto po ráně a nic moc zpasované, prasklej xenon , drobné promačkliny , celé lehce po kroupech - zaslechl jsi tady že bych to řešil? - ten xenon stojí víc než ten motor a shořel po týdnu (jen elektronika 11000,- celej 28000,-) - já jsem trošku jinej - kupuji něco staršího tak s tím počítám , ale věř nebo nevěř já s tím autem neměl problém a kdybych to jen tučil (nic tomu nenasvědčovalo - jen zazlobil EGR tak když manželka jela koupit houpací křeslo tak jsem jí jel natankovat a po startu (měsíc to stálo) ve volnoběhu zhaslo . nastartoval a zase zhaslo (příznak KO EGR) tak jse tam provizorně dal záslepku - když se vrátila tak jsem koukl diagnostikou na EGR a odnoty OK ale už jsem jí neodstranil - jediná chyba a pouze v diag byla ,,koherence teploty nafty" a samo váhy kvůli EGR ale jen v diag ná jako závada, páté dveře zalobily den před - nakonfiguroval jsem je a chodily (celkem to udělaly 2x) A jestli mi je to fuk ? není kdybych to jen tušil tak jsem si to nechal - protože sem s ním jezdil Prahu za 5,5l to z žádným jiným jsem neodjel. A jakou asi to bude mít prodejní cenu kdybych to chtěl prodat když si každý zjistí že to byla totálka ?

|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator