Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / jruze
|< < 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 12 > >|
31.07.2016 09:25 - Re: jruze 2976649
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No myslím že kolega (který to dělal ty volby navrhl,vysvětlil a také určitě i vysvětlil že se to musí vyzkoušet a myslím že i řekl že můžou nastat situace a bude potřeba to doladit - myslím že mu i řekl že a) měl ještě přijet,b) se ozvat a dát vědět jestli je to OK a popřípadě přijet to dořešit když nechtěl dát prostor a vše chtěl napočkání. Krom toho přinesl nějaký myslím nonáme výrobek.
Ale nedělal jsem to,nebyl jsem u domluvy - prostě jen vím že se kolega ptal jestli se ozval a že byly domluveni že se ozve a že se neozval. Ale ano je to kritika mé dílny sice né mé osoby ale asi jsem za to zodpovědný

Jinak otázku pro autodiaga - nestalo(nestává se) že i po výměně EGR ventilu novej stejně nechodí a musí se přehrát ECU ? (nemluvím o kalibraci EGR ventilu)

31.07.2016 09:33 - Re: jruze 2976659
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Jinak otázku pro autodiaga - nestalo(nestává se) že i po výměně EGR ventilu novej stejně nechodí a musí se přehrát ECU ? (nemluvím o kalibraci EGR ventilu)


hele nevim o tom ze bych po vymene EGR musel prehrat SW..nevybavuju si...
jedine co tak byli problemy u nekterych SW v EDC16c34 (1.6 Hdi) tak se naopak po vymene EGR nesmel kalibrovat ,stavalo se ze se adaptace spatne zapsala a musela se jednotka rucne opravit
ale Delphi ani Siemens problem nebyl

31.07.2016 10:42 - Re: jruze 2976719
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Sice rejpeš ale i přesto : je to už tři roky a zřejmě bez problému= emise OK,FAP OK, motor OK - děkuji (nebo to po mně někdo předělával?)

Rejpu jen decentně, v podstatě jsem napsal že je to v pořádku. Ale emise nevím asi je ještě nikdo neměřil,takže to posoudit nemůžu. FAP vypadal čistě že jsem si říkal že to děláme zbytečně ( byla to prevence ve 195 000) Ty kódy jsme zkoušeli s Hanzem a žádnou chybu to nepsalo. Ostatní nedokážu posoudit, nebo auto s EGRem jsem měl jen asi měsíc po koupi. A pleteš se,jsou to už čtyři roky...Třeba bych s EGRem jezdil za 3.5 L/100 jako zdejší mistři spořilové
Jenže to jsi ještě bejval dobrej Růža a neměl jsi tam za zadkem toho... Teď to vypadá že stížnost je zase jenom diky němu...

31.07.2016 13:04 - Re: jruze 2976758
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Pojdme probírat něco jiného (nebo se to snad dá otevřít takto : .link. )
Nebo toto : .link.
Tak kdo bude další pokud bych jel na některý sraz aby mohli být závody.

31.07.2016 13:31 - Re: jruze 2976762
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no, to jo,
jruze napsal(a):
mohli být závody.

ale, mě by k radosti stačila ta slíbená trubkohadice číslo: 4023 K9

31.07.2016 16:31 - Re: jruze 2976885
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Pojdme probírat něco jiného ....

Dovoluji si pripomenout, ze tato diskuze byla zalozena jako, cituji:
jruze napsal(a):
Zde je mnou založené vlákno pro připomínky a proti ,,jruze" zde prosím všechny připomínky ze všech vláken tak aby neměli vliv na chod clubu.

Tak bych poprosil drzet se toho a nedelat si z toho zase cochcarnu (tim ted nemyslim nedodanou slibenou trubkohadici...).

02.08.2016 08:50 - Re: jruze 2977386
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Je na měsíc Albánii(udělali jsme si dva měsíce ,,prázdnin") - já to trochu porušuji,ale moc tomu nedávám.


Hola hola, mrtví brouci, vstávat a cvičit .... Jakpak bylo na rybách víme, jak bylo v Albánii nevíme, ale rád bych už měl tu hadici.


24.08.2016 09:11 - Re: jruze 2986965
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Zde je mnou založené vlákno pro připomínky a proti ,,jruze" zde prosím všechny připomínky ze všech vláken tak aby neměli vliv na chod clubu.


jruze napsal(a):
nynější stav je že dovedu ležet v nějaké poloze na boku a psát jedním prstem.


Mohl bys teda konečně po dvou měsících zareagovat, tím jedním prstem napsat kde je ta trubka co si mi slíbil ? ... podle indicií co si psal jinde je už dávno v Praze... nebo ne? nebo sis to celé vymyslel ?

Jo a napiš už konečně pravdu a nevykrucuj se jak malej jarda

24.08.2016 09:48 - Re: jruze 2987001
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
Mohl bys teda konečně po dvou měsících zareagovat, tím jedním prstem napsat kde je ta trubka co si mi slíbil ? ... podle indicií co si psal jinde je už dávno v Praze... nebo ne? nebo sis to celé vymyslel ?

Jo a napiš už konečně pravdu a nevykrucuj se jak malej jarda


tak abych tě uspokojil a ušetřil ti čas s rejpáním vymyslel jsem si to mám teď jiné starosti - pošlu jí později.

24.08.2016 13:05 - Re: jruze 2987124
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
tak abych tě uspokojil a ušetřil ti čas - pošlu jí později.


Můžeš ji aspoň vyfotit, že ji skutečně mᚠa dát sem foto pak bych mohl kildně spát a říci to lidem co na to čekají a uhánějí mě ....

anebo je pravda ta první část odpovědi ???

jruze napsal(a):
tak abych tě uspokojil a ušetřil ti čas s rejpáním vymyslel jsem si to


28.08.2016 17:18 - Re: jruze 2988462
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
PATaMAT - chápu tě.
Já čekám od 10.5. na odpověď a asi se taky nedočkám.. A to jsem chtěl doladit předchozí Jardův servis a domluvit další (výměnu svíček). No vnucovat se nebudu, zakázek má dost, tak asi na "reklamaci" a nějaký blbý svíce dlabe..

29.08.2016 00:33 - Re: jruze 2988598
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
PATaMAT - chápu tě.
Já čekám od 10.5. na odpověď a asi se taky nedočkám.. A to jsem chtěl doladit předchozí Jardův servis a domluvit další (výměnu svíček). No vnucovat se nebudu, zakázek má dost, tak asi na "reklamaci" a nějaký blbý svíce dlabe..


V čem spočívá reklamace po mé předchozí práci? jediné co vím je z. pístnice a to proběhlo dle domluvy - a uniklo mi o co jde a co jiného jsem dělal a nemusím prohledávat záznami.

01.09.2016 11:20 - Re: jruze 2990285
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu


Přílohy:
info o mně.jpg ( 28751b ) -
heslo ..jpg ( 372138b ) -

01.09.2016 12:05 - Re: jruze 2990316
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To sem rád, že se mᚠdobře, jezdíš po srazech ...
Ještě začít plnit sliby a bude to OK, zatím seš tady falešnej jen ty ...

01.09.2016 12:54 - Re: jruze 2990341
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
To sem rád, že se mᚠdobře, jezdíš po srazech ...
Ještě začít plnit sliby a bude to OK, zatím seš tady falešnej jen ty ...


vážím si upřímných lidí a už mají pravdu nebo ne.

01.09.2016 13:28 - Re: jruze 2990358
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
No, já psal PATaMATovi, ale když už jsi se ozval, tak ti odepíšu..
Zvláštní, že na moji předchozí, dá se říct pochvalnou, zprávu jsi odpověděl za několik hodin. Na následující "problémovou" jsi neodpověděl ani za několik měsíců. No, mᚠto v příloze..
Jsem zvědavej, co bude za důvod. Neviděl jsi to? To by sis to aspoň dodatečně v těch zprávách snad našel, když jsem napsal datum. Smazáno? Bez odpovědi, proč ne..
Neřešim už obsah zprávy, ale to, že jsi nebyl schopnej ani odepsat.

V příloze ještě mᚠvyfocený souřadnice, který jsem ti tehdy poslal. (Mapy.cz ti najdou stejný místo, můžeš zkusit). Nehledě na to, že v telefonu jsem ti několikrát říkal Kladno. Ty ses dostal někam do Kamennýho mostu či kam a ze mne jsi pak dělal retarda, že jsem ti to já poslal špatně a zohlednil jsi to samozřejmě i v ceně. Ale beru to z tý lepší stránky - že jsi nejel třeba do Aše..
Vůbec bych to už neřešil, ale čeho je moc..
Jinak, koho jsi myslel tím falešným? To by mne celkem zajímalo..

Přílohy:
to je fuck.jpg ( 59321b ) -
mapa.jpg ( 276014b ) -

01.09.2016 13:40 - Re: jruze 2990374
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Jinak, koho jsi myslel tím falešným? To by mne celkem zajímalo..


Jsou to jen citáty - neber to osobně , ale každý si to může přebrat podle svého
Na první odkaz- omlouvám se mám toho dost a i tak nemám pneuservis a myslím že jsme se i byvyli že zřejmě nevyvážené pneu,mimo to kolem motoru myslím dělal kolega
na druhý odkaz - mᚠnavi v autě ? ověř si kam tě zavede - jel jsem podle navi a jen proto že jsem nevěděl kde je auto když jsi myslím říka že auto nemᚠtam kde bydlíš.
Zase jen citát.

Přílohy:
odkaz.jpg ( 25975b ) -

01.09.2016 15:10 - Re: jruze 2990443
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Jak jsi přišel na to, že to beru osobně? Já se jen zeptal, ale pokud je dávᚠjen tak do větru, tak na to je offline topic, proč je tedy dávᚠk "sobě"?
Nevyvážená kola jsi zavrhl, že jsi to dal k někomu komu věříš a kam jezdíš vyvažovat a že to je OK. Na motoru jsi, pokud vím, nedělal (neměl dělat) nic. Pokud tedy do toho nepočítᚠnápravu, na který jsi nic nenašel, jak jsi mi napsal.
Ale psal jsem, že o tohle už mi ani tak nejde, jako o tu odpověď. Určitě toho nemᚠtolik, že nemůžeš za víc jak 3 měsíce odepsat a třeba mne vyfakovat, pořád lepší než ignor..

K navigaci - ty vyběhneš do auta zkusit souřadnice, který ti fungujou na dvou internetovejch mapách? Já ne, za to si ověřuju kam mě zavede, když mi někdo pošle údaje a já je zadám do navi. Nejspíš je to jiný formát (tys ale říkal, že to je stejný jak na pc tak v autě), ale to já nemohl vědět, zatímco ty jsi věděl, že mᚠjet do Kladna. Nebo bys fakt jel do tý Aše, kdyby ti to ukázalo ten cíl zrovna tam? Bylo řečeno několikrát, že to mám doma na Kladně. Ještě jsi říkal, že si to pamatuješ, protože jsi mi tam s kolegou vezl starou C5 po fapoffu, jen že nevíš už přesně kudy, tak radši souřadnice. Když jsem ti při setkání řikal, že to na netu funguje, tak jsi říkal, že to neni možný, že kdyby to šlo na netu, tak to jde i v autě, že to je uplně stejný, že jsem ti to poslal prostě blbě a hotovo. Tak si to zkus na pc, pak v autě a potom napiš, co ti to našlo.. Pokud různě, říkal jsi nesmysly, že to je stejný. A pokud ti to najde stejně, tak jsi to tehdy nejspíš špatně zadal..

Tím já končím a jen si přečtu odpověď, dál nemá smysl to řešit. A nebo možná odpovím taky za skoro 4 měsíce..

Přílohy:
taky jeden citát.jpg ( 20722b ) -

01.09.2016 20:50 - Re: jruze 2990616
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Někde jsem četl,že vibraci předních kol po všech možných odstraněných peripetiích,způsobují vadné ZADNÍ (vytahané silentbloky) PŘEDNÍ nápravy.Po výměně těchto,nastává ABSOLUTNÍ klid.Předpoklad je samožřejmě, perfektně vyvážené přední pneu.... nic Nového ? sorry

01.09.2016 21:00 - Re: jruze 2990626
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Jak jsi přišel na to, že to beru osobně? Já se jen zeptal, ale pokud je dávᚠjen tak do větru, tak na to je offline topic, proč je tedy dávᚠk "sobě"?
Nevyvážená kola jsi zavrhl, že jsi to dal k někomu komu věříš a kam jezdíš vyvažovat a že to je OK. Na motoru jsi, pokud vím, nedělal (neměl dělat) nic. Pokud tedy do toho nepočítᚠnápravu, na který jsi nic nenašel, jak jsi mi napsal. Co se na tvém autě dělalo si už nepamatuji,že jsem se zapoměl ozvat-reagovat se ještě jednou omlouvám ZAPOMĚL JSEM - mívám toho moc (těch oprávněných stížností by mohlo být asi víc na koho jsem zapoměl ale neboj to není tak zlé jako když zapomenou lidi přijet na opravu na kterou se objednali a já na to nakoupil díly a zůstali mi na dílně a mnohdy dlouho
Ale psal jsem, že o tohle už mi ani tak nejde, jako o tu odpověď. Určitě toho nemᚠtolik, že nemůžeš za víc jak 3 měsíce odepsat a třeba mne vyfakovat, pořád lepší než ignor..

K navigaci - ty vyběhneš do auta zkusit souřadnice, který ti fungujou na dvou internetovejch mapách? Já ne, za to si ověřuju kam mě zavede, když mi někdo pošle údaje a já je zadám do navi. Nejspíš je to jiný formát (tys ale říkal, že to je stejný jak na pc tak v autě), ale to já nemohl vědět, zatímco ty jsi věděl, že mᚠjet do Kladna. Nebo bys fakt jel do tý Aše, kdyby ti to ukázalo ten cíl zrovna tam? Bylo řečeno několikrát, že to mám doma na Kladně. Ještě jsi říkal, že si to pamatuješ, protože jsi mi tam s kolegou vezl starou C5 po fapoffu, jen že nevíš už přesně kudy, tak radši souřadnice. Když jsem ti při setkání řikal, že to na netu funguje, tak jsi říkal, že to neni možný, že kdyby to šlo na netu, tak to jde i v autě, že to je uplně stejný, že jsem ti to poslal prostě blbě a hotovo. Tak si to zkus na pc, pak v autě a potom napiš, co ti to našlo.. Pokud různě, říkal jsi nesmysly, že to je stejný. A pokud ti to najde stejně, tak jsi to tehdy nejspíš špatně zadal..

Tím já končím a jen si přečtu odpověď, dál nemá smysl to řešit. A nebo možná odpovím taky za skoro 4 měsíce..


Nejel jsem z domova (měl jsem nějakou práci u Zdib) neměl jsem čas kontrolovat souřadnice v PC a zadával až pocestě (dělám to tak většinou nebo spíš vždy) divné mi to přišlo ale taknějak to ve směru bylo až na to že mne to navádělo přes něco kde to neznám načež to ukončilo navádění někde v polích a asi tuším 20-30 Km od.(jezdím prohlížet mnoho aut před koupí a dost často podle souřadnic - vždy OK tak jsem věřil i tentokrát a i jsi sám viděl že po zadání zaslaných souřadnic to bylo jinde)-proč a jak se to stalo nechápu.
Zapoměl jsem a to se stane horší je když zapomenou přijet lidi na opravu a já mám nakoupené díly které jsou mnohdy na vin a potom mi tu leží a také to neřeším.

|< < 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator