Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 > >|
14.08.2013 20:08 - Re: Děsy na cestách 2608871
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zbyňa napsal(a):
Tak na tohle já jsem zas moc velká vysírka... když vidím, že někdo jede jak je na videu výše, nebo se o to snaží. Tak i když jedu v levym pruhu, zpomalým na rychlost auta jedoucího vpravo, pouštím ostřikovače, a dokud nedojede někdo další, kdo chce rychlej, tak frajera prostě brzdim.


Bohuzel tihle lide to nemaji v hlave v poradku a vetsinou jim tam rupne jeste vic a casto se msti. Jeho predjizdeni pres plnou mi az tak nevadi pokud na to ma vykon motoru a vidi dostatecne dalekove pred sebe. Co me vsak irituje, ze privesny vozik je dal od kufru jak tenhleten magor. Tam staci lehke tuknuti do brzdy a kolize je na svete, nema sanci zareagovat zadnym zpusobem. Klickovani mezi auty je kapitola pro sebe, se divim, ze mu do toho jeho predjizdeni zprava nekdo nevjel s umyslem mu uhnout.

14.08.2013 20:38 - Re: Děsy na cestách 2608888
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu

Zbyňa napsal(a):
Tak na tohle já jsem zas moc velká vysírka... když vidím, že někdo jede jak je na videu výše, nebo se o to snaží. Tak i když jedu v levym pruhu, zpomalým na rychlost auta jedoucího vpravo, pouštím ostřikovače, a dokud nedojede někdo další, kdo chce rychlej, tak frajera prostě brzdim.

No vidíš nejseš sám, a pak mu nezbývá než předjíždět přez dvě plné čáry.
V takový situaci zastavím dám si kafe a cigáro a těším se, že se zabije někde sám a nikomu neublíží.

14.08.2013 20:59 - Re: Děsy na cestách 2608899
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
@Rimmer - Já hlavně prostě nechápu smysl tohoto počínání když na to mám auto a chci se vyřídit, jdu na otevřený dny na okruh. Předjíždění přes plnou mi nevadí za stejných podmínek jako ty píšeš. Pokud nikoho neohrozí je to jeho věc. Nikdy jsem neměl v úmyslu někoho moralizovat, aby jezdil podle pravidel...

@Henry myslel jsem situaci na dálnici vzhledem k tomu kličkování. Právě tím jak to seka přes tři pruhy ze strany na stranu, tak ho někdo ani nemusí vidět, prostě mu tam vlítne a borec v tom bramburáku může být klidně Fitipaldi a jsou všici na sr**ku.

Specialitou jsou ministři, kteří mají pocit, že je musí všichni pustit. Častá situace na D1, kdy v levém pruhu se vytvoří několikasetmetrová kolona jedoucí těch 130 (protože vepředu někdo nechce mezi kamiony a není ochotnej jet rychleji v tempu služebních vozů). Přiletí pán, nalepí se na kufr, má levej blinkr a blíká dálkovejma. Kam ho mám pustit? Stejně je předemnou 30 aut, který ho nepustí, tak proč bych se cpal mezi ty kamiony, když pak pojedu rychleji a jak bude příležitost, tak pustím... Jeden teda vydržel takto blikat, troufnu si říct, několik minut, tak jsem teda zajel mezi kamiony, nechal ho předjet, vrátil se za něj. Dal jsem levej blinkr, a začal na něj blikat a mě pustí. Pochopil to a viděl jsem v jeho zrcátku, že se směje a mával mi zpět. Ale občas tyhle postupy nechápu, člověk se stejně nikam nedostane.

05.11.2013 20:04 - Re: Děsy na cestách 2633852
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Tak sice mě místní moralisti zase budou nadávat, ale co...
.link.
Třikrát BOHUŽEL, že nezhebnul ten *censored*, ale odsrala to náhodná kolemjedoucí.. Kéž by místo ní zařval ten *censored*....

A to je důvod, proč já jsem rád a spokojen, chcípne-li si takovejhle *censored* sám. Jako např. posledně ten motorkář po srážce s Citroenem, z čehož jste se tu někteří mohli zbláznit..

06.11.2013 10:07 - Re: Děsy na cestách 2633985
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo mívá vyhraněnější jednostranný názory. Avšak v tomto případě je skutečně škoda, že to nelupnul do stromu. Teď už s tím nikdo nic nenadělá, ten strom tomu mohl zabránit. A jestli to byl blbeček s kriminální minulostí, tak to zřejmě nebyl jeho ojedinělí kiks... Také škoda, že když policisty vlekl vozidlem, že nestříleli (ale to by pak nadávalo lidí, že to někdo koupil....)

06.11.2013 12:04 - Re: Děsy na cestách 2634014
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
DeFuckTo mívá vyhraněnější jednostranný názory. Avšak v tomto případě je skutečně škoda, že to nelupnul do stromu. Teď už s tím nikdo nic nenadělá, ten strom tomu mohl zabránit. A jestli to byl blbeček s kriminální minulostí, tak to zřejmě nebyl jeho ojedinělí kiks... Také škoda, že když policisty vlekl vozidlem, že nestříleli (ale to by pak nadávalo lidí, že to někdo koupil....)


Kdyby místo zpomalováků nastrkali zajížděcí ježky tak nemusí za nikým pospíchat a vyhecovat ho k tomu na co nemá - myšlení těchto idiotů je jiné - když jim ujížděl a zvedli by mu hroty nestalo by se nic než že by přišel o gumy.

06.11.2013 12:22 - Re: Děsy na cestách 2634021
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Kdyby místo zpomalováků nastrkali zajížděcí ježky tak nemusí za nikým pospíchat a vyhecovat ho k tomu na co nemá - myšlení těchto idiotů je jiné - když jim ujížděl a zvedli by mu hroty nestalo by se nic než že by přišel o gumy.


No nějak netuším, jaké ježky mᚠna mysli? A pokud je chceš zavézt tak doporučuji začít v politice. Četník ti vážně do vozovky zajížděcí hroty nenamontuje. Měli ho střelit, myslím, že vzhledem k tomu, jak je to napsané v článku by si mohli uhájit oprávněnost - bohužel v článku toho je velmi málo.


Edit: aby nebylo opětovně špatně pochopeno - TOTO JE IRONICKÁ POZNÁMKA!!! (neb ta myšlenka je absurdní a z lidí, co toto tvrdí mi je zle a takových lidí je hodně):
Ne, chtělo by to úplně zrušit policii, aby nikoho nedráždila k agresivní rychlé jízdě. Policajti tu pani vlastně zabili, zrušme je všechny! Nebýt policie, tak nikdo nikoho na sinicích nezabije, protože by neměli před kým ujíždět!

06.11.2013 16:35 - Re: Děsy na cestách 2634065
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
No nějak netuším, jaké ježky mᚠna mysli? A pokud je chceš zavézt tak doporučuji začít v politice. Četník ti vážně do vozovky zajížděcí hroty nenamontuje. Měli ho střelit, myslím, že vzhledem k tomu, jak je to napsané v článku by si mohli uhájit oprávněnost - bohužel v článku toho je velmi málo.

Ne, chtělo by to úplně zrušit policii, aby nikoho nedráždila k agresivní rychlé jízdě. Policajti tu pani vlastně zabili, zrušme je všechny! Nebýt policie, tak nikdo nikoho na sinicích nezabije, protože by neměli před kým ujíždět!


No chtěli montovat radarem ovládané retardéry - tak to mohli nějakým podobným ovládáním osadit hroty s výstražnou značkou stop - nezastavíš příjdeš o gumy

06.11.2013 20:32 - Re: Děsy na cestách 2634146
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
No nějak netuším, jaké ježky mᚠna mysli? A pokud je chceš zavézt tak doporučuji začít v politice. Četník ti vážně do vozovky zajížděcí hroty nenamontuje. Měli ho střelit, myslím, že vzhledem k tomu, jak je to napsané v článku by si mohli uhájit oprávněnost - bohužel v článku toho je velmi málo.

Ne, chtělo by to úplně zrušit policii, aby nikoho nedráždila k agresivní rychlé jízdě. Policajti tu pani vlastně zabili, zrušme je všechny! Nebýt policie, tak nikdo nikoho na sinicích nezabije, protože by neměli před kým ujíždět!


nevím kolik ti je let, ale názory mᚠjako moje 16 letá dcera, dále se k tomu nebudu vyjadřovat (měli ho střelit...., úplně zrušit policii..., policajti tu pani vlastně zabili.....

.link.

08.11.2013 08:54 - Re: Děsy na cestách 2635143
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
nevím kolik ti je let, ale názory mᚠjako moje 16 letá dcera, dále se k tomu nebudu vyjadřovat (měli ho střelit...., úplně zrušit policii..., policajti tu pani vlastně zabili.....

.link.


Najku, mám dojem, že jsi to nepochopil to o rušení policie - to byla ironie na to, jak někteří lidé reagují, že za to můžou policajti... A vzhledem k tomu, že jsi sloužil, tak věřím, že kdyby na tebe začal někdo najíždět autem nebo tě vlekl autem a řidič byl ve vozidle sám, v bezpečné lokalitě (bez lidí, které bys mohl ohrozit střelbou) tak bys mu tam jednu nebo více ran do auta poslal, případně do části těla, kde ho nezabiješ...

jruze: No bylo by to fajn, bohužel na to v tomto státě nikdo nedá peníze.

08.11.2013 10:14 - Re: Děsy na cestách 2635155
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
To mi připomíná kolik lidí právě takhle řvalo, když shořel ten nezletilej xindl v papínkovic audině.. Nejdřív vše ok, ale právě proto, že lidi takhle nesmyslně řvali, tak (podle mých info) jsou zasahující chlupáči stále mimo službu.. Pořád mě napadá ta samá otázka - řval by takhle každej ten jeden člověk, kdyby jemu zabil někoho blízkýho? Podle mě určitě ne. Ba naopak, řval by, jak je svět nespravedlivej, že viník přežije, dostane směšnej trest a nahodilej kolemjedoucí je pod drnem...

01.03.2014 18:52 - Re: Děsy na cestách 2673161
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Takhle se má řešit propustnost dálnic
.link.

01.03.2014 22:51 - Re: Děsy na cestách 2673347
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
jo a koupim si trilitra a pulka lidi budu brucet ne?

01.03.2014 23:02 - Re: Děsy na cestách 2673356
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
jo a koupim si trilitra a pulka lidi budu brucet ne?


Nebudou páč se na provoz na cestách budeš koukat jen přes aktivní kamery na PC až odevzdᚠpapíry mně stačí biturbo a to ti nedá - to to nějak nehoním,jezdím si tak na 1/4 plynu - jedno oko mám pořád ve zpětným zrcátku jestli se za mně nepověsilo nějaké podezřelé auto,kde mají zašité kamery atd.. - zatím od loňského ledna mám kliku

02.06.2015 22:07 - Re: Děsy na cestách 2827612
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
.link.
Zas jedno video s dobrym koncem (pravda, mohl být i lepší)..

06.10.2015 17:10 - Re: Děsy na cestách 2870946
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Nevíte někdo, kde se dá oficiálně stěžovat na provoz železničního přejezdu? Je mi sice jasný, že se to bude řešit až se na tý dálnici někdo zabije, a nebo až někdo hodí molotova do tý nádražácký boudy, ale aspoň se to zkusí..
Kdyby někoho zajímaly podrobnosti, můžu je tu pak napsat..

Přílohy:
2015-10-06 14.20.18.jpg ( 2846104b ) - To auto vlevo je jedno z mnoha, který nevydržely a otočily se..
m.jpg ( 93792b ) -

07.10.2015 07:08 - Re: Děsy na cestách 2871253
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
.link.

13.11.2015 22:39 - Re: Děsy na cestách 2886449
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tohle se dá natočit na dvacetikilometrovém úseku mezi Děčínem a Českou Kamenicí během dvou dnů...
.link. čas cca 1.30
.link. čas cca 1.20
.link. čas cca 2.00

13.11.2015 23:02 - Re: Děsy na cestách 2886460
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
u vas je to uplne normalne, clovek ide asi 105 (a to uz mi neni prijemne lebo proste je to o 15 viac) a citi sa akoby zavadzal na ceste ....

14.11.2015 05:02 - Re: Děsy na cestách 2886495
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
u vas je to uplne normalne, clovek ide asi 105 (a to uz mi neni prijemne lebo proste je to o 15 viac) a citi sa akoby zavadzal na ceste ....


No na jednu stranu překážíš,ale když se ti na dálnici (na které si v klídku nasadím 170Km/h a levej pruh) přilepí blikající a troubící idiot , který to stejně v 220. vzdá - vrátím se na svou rychlost a do pěti minut ho mám na prdeli zase?

|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator