Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
|< < 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 42 > >|
04.10.2015 00:14 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2869914
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Pořád čekám kdy se ozve Jumep že C6 se na kombi nehodí a pořád nic
Zrovna včera jsem se setkal se zákazníkem, dával mi klíče od bytu s přívěskem Citroen, tak mu říkám dobrý vkus. On odpovídá, měl jsem Saxo, Xantii, 2x Xm,chtěl jsem C6 ale když jsem uviděl ten kufr, tak jsem si řekl, že se v Citroenu asi zbláznili...
Koupil si tedy Jaguara...

04.10.2015 00:33 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2869919
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Pořád čekám kdy se ozve Jumep že C6 se na kombi nehodí a pořád nic
Zrovna včera jsem se setkal se zákazníkem, dával mi klíče od bytu s přívěskem Citroen, tak mu říkám dobrý vkus. On odpovídá, měl jsem Saxo, Xantii, 2x Xm,chtěl jsem C6 ale když jsem uviděl ten kufr, tak jsem si řekl, že se v Citroenu asi zbláznili...
Koupil si tedy Jaguara...

Člověče,neblázni s tím C6 break
To je českej Octa-syndrom: kombík f tédéíčku...

04.10.2015 00:40 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2869921
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Žádný syndrom, já bych chtěl i Ferrari nebo Rols Royce kombi.
Mini se mi taky líbí kombi (i ten starý Beanovský)
Mě se prostě líbí ten tvar - rovná dlouhá střecha.
Všechny Citroen limuzíny dělali kombi jen C6 ojebali
I kdybych v autě nikdy nic nevozil, stejně ho budu vždy chtít kombi

PS: nikdy jsem nechápal ty stupidní americké desetimetrové limuzíny s barem.Vždy jsem si říkal co je to za hovadinu když se tam nedá postavit.
Teď jsem někde četl, že Mercedes udělal nejdražší, nejluxusnější vůz. Z dodávky Vito! (nebo spíš Sprinter, teď nevím)
Tomu rozumím, to jsem si říkal vždy, když jsem viděl ty bláznivé Amíky jak jedou na ples .Když to mají tak dlouhé, proč už to nemají rovnou v autobusu.

04.10.2015 09:46 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2869973
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja sa k tomu uz nevyjadrujem, to je vas syndrom, ten kufor je dost velky, je pravda ze ladnicku v nom neprevezem, ale zasa to sa na take auto nepatri a vzdy sa da zobrat tazne

04.10.2015 10:59 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870009
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
A já se tak těšil...
Co ledničku, s tím bych se smířil, i když jsem se zrovna nedávno smál rusákům jak řešili že do Mercedes E nedají pračku. Jenže do C6 se vejde jeden cestovní kufr a možná kefa na zuby. Při té celkové velikosti dost smutné.
Chápu že existuje klientela co do hotelu Hilton nic víc vozit nepotřebuje, ale proč obyčejný člověk nemůže mít hezké a hlavně pohodlné auto?
Zrovna jsem na víkendové akci s kamarády - opékání prasete, jeli jsme ve třech v mém kombi.Jídlo, pití, taška s oblečením, spacáky a bylo to velké tak akorát...
To nemluvím třeba o lyžování v Alpách. ..
A jet s vlekem? Za takovým vozem? To je vtip ne?

04.10.2015 11:51 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870040
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
A já se tak těšil...
Co ledničku, s tím bych se smířil, i když jsem se zrovna nedávno smál rusákům jak řešili že do Mercedes E nedají pračku. Jenže do C6 se vejde jeden cestovní kufr a možná kefa na zuby. Při té celkové velikosti dost smutné.
Chápu že existuje klientela co do hotelu Hilton nic víc vozit nepotřebuje, ale proč obyčejný člověk nemůže mít hezké a hlavně pohodlné auto?
Zrovna jsem na víkendové akci s kamarády - opékání prasete, jeli jsme ve třech v mém kombi.Jídlo, pití, taška s oblečením, spacáky a bylo to velké tak akorát...
To nemluvím třeba o lyžování v Alpách. ..
A jet s vlekem? Za takovým vozem? To je vtip ne?


C6 je převlečená CX a s tou jsem nějaký čas jezdil dročku - vzít zakázku na letiště byla sázka do loterie (kolik jich je ,jaké mají kufry atd..?) dovolená ve 2.dospělí + 2.děti obnášelo 2x cesta (jednou zavazadla podruhé lidi) - stačil jeden ,,plasák" a ostatní měli na klíně (ostuda) a C6 je na tom úplně stejně - frajeřina v nepraktickém autě a v motorizaci 2.7 katastrofa. Tímto uzavírám C6 (drahé,nepraktické,sere se,žere..) a v kombíku bude ještě víc ošklivá.Je to věc názoru a vkusu.

04.10.2015 12:15 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870050
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jenže CX byl i parádní kombík (a to memluvim o šestikolce) C6 v tomto ojebali.
Ale jak píšeš otázka vkusu... Každý by měl možnost si vybrat a u 6 to nejde...

04.10.2015 12:34 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870055
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mno, ja som tam narval kufre pre 3 baby a jedneho chlapa

ked dosli nasi z US tak som tam dal viac ako svokor do kombikovej A4, ten kufor je dost velky, jediny problem je nakladacia hrana, keby sli sklopit sedacky tak tam odvezes uplne vsetko, ale stale je to limo, tam sa nema vozit tovar

04.10.2015 12:59 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870062
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
mno, ja som tam narval kufre pre 3 baby a jedneho chlapa

ked dosli nasi z US tak som tam dal viac ako svokor do kombikovej A4, ten kufor je dost velky, jediny problem je nakladacia hrana, keby sli sklopit sedacky tak tam odvezes uplne vsetko, ale stale je to limo, tam sa nema vozit tovar


To je úsměvné - na srazu tam dᚠkufry a věci co bere má žena pro dvě děti a dva dospělé na víkend a to nemluvím o tom co bere na dovču a na to abych jel na dovču s vlekem to už pojedu s obytňákem - je mi potom jedno jestli pojedu 120Km/h s ,,pytlem" nebo s vozejkem

04.10.2015 13:05 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870064
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
On má skromné baby, každé stačí 2x kalhotky, 1 prsenka a 3 trika. To mu závidím. Já když jsem na víkend u tchyně a nafasujeme jídlo, vezmeme domů sezóní oblečení, tak má kombi co dělat. No další věc je jsk se to tam dá. Pokud to člověk rovná hodinu, 3x předělávat tak dokáže zázraky. Viz za komančů dovolené se Škodou 120

04.10.2015 13:05 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870065
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to je tym ze na dovolenku nechodim stanovat
- mam zaplatenu polpenziu / all inclusive
- mam zaplatene ubytovanie

potrebujem plavky a par shortiek a triciek, penazenku, doklady

to ze si balite veci z ktorych polovicu netreba je kazdeho osobne rozhodnutie

04.10.2015 13:17 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870075
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Protože si to můžeme dovolit, máme velký auta
Celý jsem to tady rozjel když jsem četl to o tom Porsche. Vzor sportovních vozů a kombi zákazníkům nabídne.
Citroen ne, něco je špatně...

04.10.2015 13:24 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870085
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
porsche uz davno neni porsche ale vw a tym je dane uplne vsetko

rovnako ako ferrari neni ferrari ale fiat ....

04.10.2015 13:32 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870092
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nevím s kolika a jakýma dětma jedeš na dovolenou , ale většina dětí se umaže,ušmudlá,upotí 3x za den,to samé dospělí(já bych si vystačil také s igelitkou.Jezdím většinou na 10.-14. dní ,jídlo nevozím,spím v apartmánu,jím v restauracích,chodím na večerní akce (a to většinou na stejná místa),oni na tůry(topce vyhlídky atd..) - nebudu chodit někam v jedněch hadrech 14.dní a to nemluvím o ženě a větší dceři.(takže dovedu pochopit mou ženu a dceru že do auta na dovču přestěhuje 1/3 6.pokojového domu a přiznám se že to občas bývá problém to tam narovnat.(ohledně věcí část je do teplích míst a část třeba do alp kde bývá podstatně chladněji i v létě a fouká tom že je to na svetr a bundu)

04.10.2015 13:32 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870093
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
porsche uz davno neni porsche ale vw a tym je dane uplne vsetko

rovnako ako ferrari neni ferrari ale fiat ....

...Porsche je většinovým vlastníkem Volkswagenu,ne obráceně
To bylo asi před deseti lety,že Porsche byla dceřiná Volkswagenu...

04.10.2015 14:18 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870096
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
...Porsche je většinovým vlastníkem Volkswagenu,ne obráceně

Tak to vypadá, že Porsche má průser s emisema. Kdo by to byl do takový značky řekl?

04.10.2015 16:03 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870122
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
aky kufor je, taky sa vyuzije kedysi sme sa spratali cela family do š110 deluxe , potom do favoritky, neskôr aj do fiata tipo aj do oplov..az P406tiek.. dobre poslúžili aj BXá ,xantuše, xmo, c5 a bude slúži aj C6
Kufor to má pomerne rozmerný, ešte sa mi nestalo že nieje kam niečo strči. lounge pack nemám, takze aj sedačky sklopím.

Pravda, nepresahujem v tom chladničku, kuchynskú linku, umyváčku riadu a práčku..ale na to tu mám iné autá.
Som viac menej odporca kombi, lebo aj ked je to dlhšie..nieje to o moc vyššie ani širšie.. čo sa mi nevleze do hatchbacku C5, to sa mi nevojde ani do brejku, zbytočne vláči so sebou 100kg navyše a platit ich v spotrebe/ dynamike

04.10.2015 17:31 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870146
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Som viac menej odporca kombi, lebo aj ked je to dlhšie..nieje to o moc vyššie ani širšie.. čo sa mi nevleze do hatchbacku C5, to sa mi nevojde ani do brejku, zbytočne vláči so sebou 100kg navyše a platit ich v spotrebe/ dynamike

Asi jsi ještě nic velkého nestěhoval
Nevím jak bych v limuzíně odvezl třeba materiál na stavbu zahradního domku (20 ks desek 0,8x2,5 metru 400kg + na střechu 8 ks 5 metrů dlouhých trámků, 100kg), s breakem to bylo vcelku v pohodě.

04.10.2015 17:33 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870147
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
aky kufor je, taky sa vyuzije kedysi sme sa spratali cela family do š110 deluxe , potom do favoritky, neskôr aj do fiata tipo aj do oplov..az P406tiek.. dobre poslúžili aj BXá ,xantuše, xmo, c5 a bude slúži aj C6
Kufor to má pomerne rozmerný, ešte sa mi nestalo že nieje kam niečo strči. lounge pack nemám, takze aj sedačky sklopím.

Pravda, nepresahujem v tom chladničku, kuchynskú linku, umyváčku riadu a práčku..ale na to tu mám iné autá.
Som viac menej odporca kombi, lebo aj ked je to dlhšie..nieje to o moc vyššie ani širšie.. čo sa mi nevleze do hatchbacku C5, to sa mi nevojde ani do brejku, zbytočne vláči so sebou 100kg navyše a platit ich v spotrebe/ dynamike


To je velkej omyl - rozdíl break a limuzína je 10cm dole a 50cm nahoře (od oka) no už vidím jak odvezeš v limuzíně bojler,sporák a automatickou pračku najednou a zavřeš 5.dveře A nevím jaký má C6 kufr ale jsem přesvědčenej že dva plasáky nasebe nedáš(alespoň u CX ne a zůstalo zhruba 25cm volné místo nad plasákem a tam by šlo dát jen tašky a ty zase zákazníci nedali z ruky páč tam měli doklady,prachy nebo nevím co) - to jen z dřívější zkušenosti - byla to v podstatě plechová krabice na prdeli litrově velká ale nepraktická.

04.10.2015 17:40 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2870148
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
plakat nad tym ze limuzina nema kufor a neda sa v nej odviezt bojler a pracka ... to je take ceske .... by som priam povedal ....
kua, sak to je limuzina a nie stavebny stroj
to je ako chcet holiacim strojcekom ostrihat nechty

|< < 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 42 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator