Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Srazy / Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 > >|
23.04.2015 09:27 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813521
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ja som zase rád za sobotňajší program, hlavne kvôli deom z ktorých sa stávajú citroeňáci už od mala a na každý zraz sa tešia. Neviem si predstavi, čo by tam inak celý deň robili.
Na druhú stranu, takto osobne spoznám aj kopu ciest aj pekných miest, kde som ešte nebol.

@jruze: keď si tu už dal foto mojej osádky zo zrazu v Javorníku, tak len doplním že deti zaspali až cestou z posledného hradu. A to sa nie je čomu divi po celodennom behaní (opakujem behaní, deti moc nebaví chodi, radšej behajú)

Podža mňa je na pokec času dos (piatkový a sobotňajší večer). Možno by nebolo zlé da diskusiu, kto by mohol prís už v piatok do obeda a tým pádom by sa viacerí rozhodli prís skôr, keby vedeli že tam nebudú sami

23.04.2015 09:58 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813527
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Ja som tam vzdy o den skor a prist sa da vzdy o den skor s tym ze neni uplne ziaden program do piatku vecera, takze je to len o ludoch ci sa im chce alebo nie.

A este je si treba uvedomit ze na zraz nechodime len tuto clubaci, maxifik by mohol hovorit, nebyt programu tak by istel sam a to by mozno uz nesiel vobec, treba si uvedomit ze su tam deti, manzelky a nie len citroen addicted ludia a aj pre tychto treba mat nieco preco tam pojdu, lebo bez nich by vela ludi neslo, alebo slo len 1-2x.

23.04.2015 17:09 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813698
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Souhlasím.Já tento typ srazu mám také ráda a už se teď no řeknu,ze se radši netěším, protože,když se těším,tak do toho něco vleze.Když zorganizuje někdo jiný sraz jinak, tak dle možností také přijedu a když se mi to nebude lilbit, tak se podle toho zachovám.Pojedu na SVK a budu ráda za to, že něco nového zase uvidím,poznám trpeba nové tváře a potkám se se známými.Jsme tu tak strašně krátce,život proteče zkrz prsty ani nevíme jak.Rozhovory u piva se můžou dělat i třeba kadý měsíc,kdy lidi budou chtít,stačí se domluvit.Na druhou stranu jet takovou štreku kvůli pokecání ikdyž kvůli autům...Na druhou stranu je i dost lidí,kteří těm autům noc nerozumí nebo trpeba vbec ne,viz jal

23.04.2015 17:40 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813704
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ahoj. Tak už se nehádejte, vždy jsme snad všichni kamarádi . Každý má jiný názor a představu o programu. Já jsem v klubu takřka nováčkem, teprve třetím rokem, a byl jsem v Paříži a v Harachově. Oba srazy byly super, každý měl v sobě něco jiného, V Paříži jsem poznal skvělou partu lidí, to že mi všichni pomáhali když jsem bloudil jsem tu už psal mockrát, a k tomu tam byla zábava a viděl jsem něco co bych sám nikdy neviděl. V Harachově byla super zábava a spousta dobrých lidí. Pokec o všem možném i o našich autech, prostě také super. Já jsem přesvědčený, že to zase bude super. Smekám klobouk před Jumepem, že takovou akci dokáže naplánovat a zabezpečit. Musí to stát spoustu času a úsilí. A ještě jednu drobnou poznámku, PŘIJEDU KLIDNĚ V PÁTEK RÁNO, KDO SE PŘIDÁ ?????????

23.04.2015 17:46 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813705
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Taky chceme vyrazit co nejdřív,abysme tam byli také brzo.Vim jedno,po D1 nejedu

23.04.2015 18:35 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813712
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Petře, neposuzoval jsem srazy, byl jsem pouze na jednom, protože mi do nich lezou služby, stejně jako letos, pouze jsem se vyjádřil k programu a napsal, co mi někteří přiznávají v S.Z., nechtěl jsem nikoho urazit, jsem prostě společenskej typ a rád pokecám, ale sedět za volantem skoro celí den mne prostě až tolika nebere, všem se určitě nikdy nemůžeš zavděčit, klobouk dolů za organizaci celého srazu, jsem mezi vámi všemi rád, ale kdybych neměl v tento termín službu, nevím zda bych se zúčastnil, ženu bych na toto také nedostal, na druhou stranu mne bude mrzet, že se s nikým dalším nepoznám na srazu, poznávám zde další a další členy klubu, které bych rád poznal osobně, snad se zase někdy budu moct zúčastnit a poznat je, jinak fote, kamerujte a si to alespoň mohu prohlédnout, hlavně a vám výjde počasí.

23.04.2015 21:36 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813793
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
sgt napsal(a):
Ja som zase rád za sobotňajší program, hlavne kvôli deom z ktorých sa stávajú citroeňáci už od mala a na každý zraz sa tešia. Neviem si predstavi, čo by tam inak celý deň robili.
Na druhú stranu, takto osobne spoznám aj kopu ciest aj pekných miest, kde som ešte nebol.

@jruze: keď si tu už dal foto mojej osádky zo zrazu v Javorníku, tak len doplním že deti zaspali až cestou z posledného hradu. A to sa nie je čomu divi po celodennom behaní (opakujem behaní, deti moc nebaví chodi, radšej behajú)

Podža mňa je na pokec času dos (piatkový a sobotňajší večer). Možno by nebolo zlé da diskusiu, kto by mohol prís už v piatok do obeda a tým pádom by sa viacerí rozhodli prís skôr, keby vedeli že tam nebudú sami


Omlouvám se za zveřejnění toho fota. chtěl jsem své,ale nenašel(a malá spala celej den a velká se obětovala a lezla po strmích kopcích- za mne já bych asi vypustil duši - byl jsem na dvou výstupech a stačilo mi)před stráveným časem přípravou a všeho kolem já smekám také - jen jsem řekl že sraz citroen clubu by měl být se členy a kolem citroenu a né poznávací kraje a turistiký - mělo pro mne kouzlo.Na zmiňovaném srazu se vyjelo ráno(spanilka - to OK) po obědě se zase vyrazilo a přijezd byl kolem 19.oo - navečeřet a zase jít spát. - takže celej den v autě ??? to mi z mé strany nepřišlo vůči dětem fér (4.roky)

A omouvám se všem za zveřejnění svého názoru (a některých v utajení) - příště se to nebude opakovat - jen se omluvím , nebo se jen přijedu podívat a pokecat až na eventuální pokec se členy.

23.04.2015 22:02 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813811
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze: nie je dôvod sa ospravedlňova, fotku som dal do galérie zrazu takže je dostupná každému registrovanému členovi
S demi je to komplikované, to a chápem - sám mám 3. Aj preto som napríklad zatiaž najmenšieho nebral.
Ale ak sú na dlhšej jazde dos vežké prestávky, deti to zvládajú v pohode.

23.04.2015 23:39 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813857
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
sgt napsal(a):
jruze: nie je dôvod sa ospravedlňova, fotku som dal do galérie zrazu takže je dostupná každému registrovanému členovi
S demi je to komplikované, to a chápem - sám mám 3. Aj preto som napríklad zatiaž najmenšieho nebral.
Ale ak sú na dlhšej jazde dos vežké prestávky, deti to zvládajú v pohode.


No moje menší jezdí pod kinedrilem a i s přestávkami pro ní znamená být celej den nafetovaná a stačila by cesta tam a ještě jí trápit druhý celí den a další den opět? tři dny v kuse??

23.04.2015 23:48 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813858
jruze
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) alx, 24.04.15 08:57
Důvod: Jardo, nevim co si pod temito prispevky mam predstavit, zadny tvuj komentar k tomu neni, takze mazu, pokud se melo jednat o pozvanku na sraz jineho klubu, tak muzes zalozit prislusnou diskuzi samostatne. diky.

23.04.2015 23:59 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813859
jruze
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) alx, 24.04.15 08:58
Důvod: Jardo, nevim co si pod temito prispevky mam predstavit, zadny tvuj komentar k tomu neni, takze mazu, pokud se melo jednat o pozvanku na sraz jineho klubu, tak muzes zalozit prislusnou diskuzi samostatne. diky.

24.04.2015 15:25 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2813985
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Berte to, jak to je. Jednou je to s výletama a turistikou, jindy o grilovačce a posezení v hospodě. Každý a si jede na takový sraz, jaký se mu líbí. Já zažil i Liptov, i Brejlov a další, každý byl úplně jiný a líbily se mi všechny. Taky jsem na Liptově odpadl dost brzo, ale nelituju. Výlet po Tatrách byl super. Kdybych mohl, jel bych letos moc rád.
A to, že srazy pořádá jumep, nemusí být pravidlo. Když někdo objevíte lokalitu, o které si myslíte, že by se dala využít na sraz, tak se pochlubte. Můžeme se sejít zase třeba na podzim. Jumep každému poradí a pomůže s organizací.

24.04.2015 18:04 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2814065
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Moje účast je asi takováhle:
akce bez dlouhého výletu viz jruze - jel bych klidně sám, ženu to nebaví
akce s dlouhým výletem jako je v plánu - sám bych nejel, jako řidič bych z toho moc neměl, ale se ženou je to jiná, ta se těší. Liptov ji namlsal .

24.04.2015 18:56 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2814072
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nebyla to pozvánka, ale jen popis jaké jsou srazy jiných clubů (z programu mi příjde že tam na sebe mají clubáci víc času a o tom podle mne ten sraz by měl být)- je načase ukončit debatu o tom jak by měl sraz být podle mích představ(alespoň z mé strany) - pokud by byl sraz třeba 4.-5. dnů tak bych určitě nebyl proti výletům .

24.04.2015 19:56 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2814089
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Jen takovej malej nápad - co to rozdělit, a si každej vybere? Jedna skupina, která chce výletovat by jela výletovat, druhá by zůstala na místě a věnovala se čemu chce, např. těm autum..

24.04.2015 20:39 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2814103
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
Moje účast je asi takováhle:
akce bez dlouhého výletu viz jruze - jel bych klidně sám, ženu to nebaví
akce s dlouhým výletem jako je v plánu - sám bych nejel, jako řidič bych z toho moc neměl, ale se ženou je to jiná, ta se těší. Liptov ji namlsal .


To je přesně můj případ. Byl jsem s manželkou v Liptově a moc se nám to líbilo. Sice jsem měl několik výhrad, ale celkový dojem byl SUPER.
Problém je v tom, že jedu služebně do A a nevím kdy se vrátím, pokud bych přijel včas mám chu si letos zajet pokecat s dobrými lidmi a prohlédnou krásný kus Slovenska.
Nevím jak to udělat - bojím se poslat zálohu - co kdybych se nestihl vrátit z A.

27.04.2015 22:45 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2815509
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Som rad ze sa AMBI pridal, nikto viac?

28.04.2015 09:52 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2815586
vlkr
Město: Dub nad Moravou, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 203
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nevím jak ostatní, já se velmi těším, je to můj/nᚠprvní Citroën sraz a rád si ho užiju. Kdyby se mi nelíbil program tak bych se nepřihlásil ne? Jsem rád že se najde někdo kdo dokáže takovou věc pro ostatní zorganizovat.
Na Slovensko jezdím, máme tam rodinu, ale v Kremnici a okolí jsem ještě nebyl a rád se tam podívám.
Kromě toho sbíráme turistické známky a zrovna se tam nějaké vyskytují takže pro mě další plus.
Takže příští víkend se těším na setkání s ostatními kolegy!

vlkr

28.04.2015 10:01 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2815588
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Takze este raz.
Obed na spanilke:
Polievka: Vyvar
Jedlo na vyber: Madarsky gulas s knedlou (bravcovy)
Vyprazany syr.

Poprosim do SZ popisat kto co chce.

30.04.2015 21:56 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy 2816290
jozicoupe
Město: Levice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 11

99 Poslat soukromou zprávu
V piatok nezáväzne prídem aj ja s malov a s velkov. V sobotu mám pracovné záležitosti tak zato som sa nehlásil oficiálne na zraz.Toto bude prvý kontakt s Vami c5-kármi.
Teším

|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator