Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
BobS
11.11.2019 07:35 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
jruze napsal(a):
A nikoho nenapadlo se zeptat kolik to má najeto ? - Ta převodovka je po smrti A jestli jseš přsvědčený že to zpraví hydroblok tak ti dám tři Ap na opravu - jedna funguje tak 60Km jízdy bezchybně , potom začne klouzat a vyhazovat chyby, druhá žádné chyby jen se nehne z místa , třetí za studena (první dvě minuty OK a potom při zařazení rány jak z děla a pokud zařadíš a zústaneš stát na místě to zdusí motor) - také žádné chyby. Dvě si nech a jednu mi dej opravenou (dvě RHR C5 II a III , jedna biturbo = téměř nesehnatená) - hydroblok mᚠod PL za +- 11000,- to je dobrej obchod - tu byturbovou prodᚠza 20000,- , RHR tak za 10000 - 15000,-(nebo si nech všechny ale chci být u toho až je nekdo bude zkoušet s novím hydroblokem ( u jedné je KO hydroměnič, na druhé možná lamely a asi čerpadlo , na třetí nevím ale asi lamely a hydroblok = jsem přesvědčenej že ani na jedné ze čtyř to hydroblok nezachrání = vyhozené peníze.

Typuji že má najeto ta 2.7 tak 250000Km a to se rovná kopletní repas(aby to mělo smysl)


Najeto mám 177 tis. Nemám problém nechat udělat kompletní repas, jen sháním někoho, kdo ho udělá - nějaké tipy?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator