Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
14.03.2019 03:29 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
No psal jsem já a překoukl jsem se - myslel jsem že se jedná o X7 a zamotal do toho mou anomálii s přibržděním-neodbržděním v levém plném rejdu a to drží asistent rozjezdu do kopce(funkce kterou má X7 a jde deaktivovat) a nemá nic s AP a ani s ručkou jen s ABS a elektronikou = trošku jsem se zamyslel spíš nad mou anomálií která sice nemá nic s AP ale projev podobný a na který nikdo nereagoval z místních odborníků už dřívějším mím dotazu

A pokud se jedná o jev čistě automatu tak v jaké rychlosti se uvede v činnost takzvané ,,plachtění" ? to mají snad všechny AM6.
cjeky: dík za upozornění na blbost co jsem napsal(překoukl jsem se o jaké auta jde) ale zas na druhou stranu když už na to nepřišel ani Jumep tak na to asi nepříjde nikdo (a blbosti tu píše kde kdo ale přiznat to ... ) - ještě že v C5 není moc robotickejch převodovek se samostavem.= to je narážka na to když někdo dělá mistra z někoho kdo o elektronice jak robotů tak automatů moc neví protože to bude podle mne spíš elektronická záležitost než mechanická

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator