Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
fox
13.03.2019 19:31 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
cjeky napsal(a):
Tak jsem koukal na tu rychlost. Ta dvacítka sedí....


Jasně, je to +- 2km/h. Podle mě toto nemá s automatem nic, já - mám 2.0 hdi + 6q manuál. Myslím si, že to je něco s nějakou aktivací ESP jednotky při té rychlosti - prostě jak kdyby natlačilo do LP kola. Někdy při prudším rozjezdu s vytočenýma kolama doleva je citelné kopnutí i do volantu - záleží na úhlu natočení kol...

S Jumepem jsme zkoušeli za jízdy s diag, měření rychlosti jednotlivých kol - kde se nic zajímavého neprojevilo.

Mě se asi 2x stalo, že při hodně velkém dešti jakoby začalo cvakat abs i bez brždění - ozýval se ten samý zvuk co při těch 20, akorát při cca 80 a lehce bylo cítit cukání - jakoby to šlo z toho LP kola. ABS vždy bez chyby - za celou dobu co mám auto. Parkrát mi vypadlo ASR/ESP a natáčení světel - kde diag psala nějakou chybu se snímačem úhlu volantu - toto se objeví úplně náhodně např v křižovatce, po rozjezdu, v horším případě po dalším nastartování to zmizí a vše funguje dál, což mě vedlo k další možnosti, jestli to spolu nesouvisí....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator