Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
fox
27.02.2019 22:14 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
cjeky napsal(a):
Vítejte všichni v novém roce.
Měl bych teď na vás jeden dotaz či prosbu o radu.
Má převodovka řadí dobře (podle mého názoru), nekope, kvalty mění plynule. ALE. Začal jsem pozorovat jeden zvukový projev, který se za jízdu ozve pouze jednou,ve stejnou dobu, za stejné situace. Nastartuji, zařadím D, rozjedu se. Přeřadí na dvojku v pohodě a při dosažení otáček cca 1800 se ozve kovový zvuk, rupnutí, který by šlo přirovnat k pružině, jako že se něco přestavilo. Udělá to jen jednou na druhém stupni ve stejných otáčkách a nezáleží jestli mám D, nebo manuální řazení. Objevilo se to i po odstavení při tankování na benzince, kdy vozidlo bylo již teplé a při stejných podmínkách. Upřímně nevím co si mám o tom myslet na na co nejhoršího se připravit.
Nesetkal se už s tímto někdo?


Děje se to přesně při 20km/h ?
Něco podobného dělá i mě - já když se jen dotknu brzdového pedálu (nesešlápnu - aby se nesepl brzdový spínač) tak přesně s tím zvukem je citelné kopnutí do pedálu. Ozve se to jen po nastartování při prvním rozjezdu přesně při těch 20km/h, poté už ne. Teploty ani počasí nemají vliv . Dokonce ani nemusí běžet motor, na neutral z kopce se zaplým zapalováním to udělá taky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator