Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tlačítko SOS, tlačítko s logem citroen
wilsg
07.02.2019 16:07 - Tlačítko SOS, tlačítko s logem citroen
99
Hezký den přeju. Omlouvám se, jestli to tu už bylo (nenašel jsem) a nebo jestli to patří do jiné sekce (opravdu nevím, kam to zařadit).
Poté, co mi jeden chlapík přeběhl před autem, jel jsem pomaličku, takže jsem nemusel ani moc brzdit, mi okamžitě přestalo hrát rádio. Ani ozvučení parkovacích senzorů nepípá, prostě naprosté ticho v autě. Předem upozorňuji, že rádio funguje, při nastartování rádio vždycky na půl vteřinky něco málo zahraje a pak zas to ticho. Jde o to, že systém nějak vyhodnotil ono chlapíkovi přeběhnutí před autem jako autonehodu (tak jsem to aspoň pochopil z manuálu ), protože mi okamžitě po ztišení rádia naběhlo automatické tísňové volání s hláškou "Deteriorated emergency call". Všiml jsem si, že SOS tlačítko někdy bliká...Nemá někdo zkušenost jak to "vyresetovat" nebo nějakou radu co udělat, aby to otravné ticho přestalo? Vadí mi hlavně to ticho, když si člověk nemůže ani zazpívat s rádiem při jízdě, tak je to opravdu špatné.

Předem děkuji za každou odpověď

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator