Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
07.06.2018 08:13 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
vilous napsal(a):
Reagují zde na příspěvek jruze kolem elektrické ručky. Patří to totiž sem. Jsem kolem automatu začátečník a děkuji za upozornění, co se stane s volbou P za jízdy. Je to logicke.
Jen mi vadí, že to není ošetřené. Najezdil jsem předloni 4000 mil v USA v Chrysler 300. Volič automatu kolečko jako víko od pepsi. Ale každý pokus o změnu režimu vyžadoval seslapnuti brzdy.


Ve větší rychlosti nezaskočí jen přeskakuje(zaskočí tak +- v 5km/h) - jednou ještě u 4HP20 jsem pospíchal a dal na P těsně před zastavením a zároveň jsem otevíral dveře - hnedle jsem vystoupil tou škvírou mezi sloupkem a dveřmi(stojí to v podstatě namístě a hnedle to udělá salto ) ale souhlasím že když zhasneš a nechᚠzařazeno nemá co auto zastavit - no ale zase auto řve jak protržené tak to asi každému dojde že je něco jinak než by mělo být.(tedy když otevřeš dveře)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator