Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jindra pro
05.06.2018 21:51 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Za?iato?n?k
Koupil jsem v únoru 2014, najeto 99 000, nechal jsem hned vyměnit preventivně olej pruplachem, nalili tam Motul multi Atf, který jak jsem tu už psal, splňuje snad veškerý normy. Převodovka řadila v pohodě, ale bylo to takový všechno tvrdší. Nechal jsem minulý týden vyměnit znovu olej v Praze Vršovicích v servisu APPservis, který se zabývá opravami převodovek. Na Facebooku mají celkem slušně hodnocení. Vyměněn olej opět pruplachem, používají Ravenol. Podle vin našli, že tam patří jws 3324, což jsem jim říkal, stejně si to ověřování. Nalili tam RAVENOL ATF T-WS Lifetime. Je to malá dílna se třemi hevery, současně dělali další 2 auta. Objednávka přes internet, celou dobu jsem byl u toho. Provedli výplach celkem cca 8,5 litrů oleje, potom přes vypust zkontrolovali hladinu, reset přes diagnostiku. Jen asi neřešili 60 stupňů. Před výměnou technik auto projel v okolí asi 6 kilometrů, po výměně opět projížďka. Cena 7760 Kč, nejsou plátci daně. Auto ihned po výměně přestalo skubat při prehozeni páky z P na D, nebo R. Toho jsem si vsimnul před výměnou. Nevím, zda to skubalo když jsem to dovezl, zda to dělalo před první výměnou. O víkendu jsem najel cca 300 km, mám pocit, že se převodovka zklidnila. Před tím jsem měl pocit, že jsem přidal trochu plyn a převodovka hned začala přemýšlet jakou rychlost tam dát, zbytečně podřazovala. Takže to snad někomu v Praze pomůže....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator