Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
19.05.2018 08:33 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
Já se do té vaší debaty už nebudu moc zapojovat - jen že ti co mají euro 5.(a jiný než origo olej) myslím všichni popisují ,,nečisté" řazení - tedy u 3.3,150Kw a i 120Kw - všichni to považují za vlastnost - já nemám z tšchto vozů žádný,ale mám biturbo v AP a staré RHR ale s převodovkou z auta s euro 5.najeto 80000Km (měněnou z bouračky která má JWS ) mohu říct že ani jedna převodovka nemá tuto ,,vlastnost". Teď jsem tu mněl jednu 150Kw(naleto +- 100000Km u které je také měněn olej (také proplach a nějaký jiný) a ta převodovka podle mne neřadí tak jako moje euro 5.ková (toho pána jsem odmítl mu měnit olej a doporučil jsem proplach - nevím jestli je to stavem AP,olejem nebo čím ale není to ono jak by se mělo chovat řazení u auta ve 100000Km ale je to 150Kw a nečisté řazení popisují tí co mají euto 5. tak je to doufejte vlastnost euro 5.ky) Myslím že jeden z těch popisovatelů je i ,,IGOK" a tomu se měnil též tento olej - po několika tisíci Km toto myslím také začal popisovat. No když vám příjde 0.10,- /Km jako likvidační cena ? je to vᚠboj

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator