Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 > >|
30.04.2016 13:39 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947438
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
Oprava 21. ledna 2015, hotovo 2. února, fix brzd 6. února. V dubnu 2015 mě s tím vyhodili z technické, že to nebrzdí. U vás se měnily jen destičky.

Příště zkus tohle :Ahoj,celkem dobrý a slušny servis je autoservis Plachý -www.autoservis.org -to je celkem slusny servis,a potom znam odbornika na slovo vzateho-pan Jiri Schutz-nucice u prahy,tel.c.604242829 popripade elektro 777008483

30.04.2016 13:40 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947439
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
Oprava 21. ledna 2015, hotovo 2. února, fix brzd 6. února. V dubnu 2015 mě s tím vyhodili z technické, že to nebrzdí. U vás se měnily jen destičky.


tel. 606671139 ?? - u některých prací nemám jméno - proto chci objednávky přes SMS = co kdo a tel. - zapisuji si objednávky až večer-v noci a při počtu hovorů v tom mívám potom guláš.(telefony mívám u všech - tento nebo ten v SZ připadají jako možné) a v tomto případě jsem destičky nedával mnou dodané.

30.04.2016 13:53 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947440
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
cestou od druhého se začne kouřit z kola po výměně destiček, když se vrátím, jebne do toho, že už to bude dobrý, a pak na technické zjistím, že to skoro nebrzdí


asi dost slušnej oddíl

30.04.2016 14:31 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947443
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 306
U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
606671139
ne, číslo mᚠv poště. Já si díly samozřejmě nevozim. Jdeme už offtopic. Nechtěl jsem tu prát špinavý prádlo, neměl jsem na to reagovat, jestli je tu nějaký admin, tak to klidně smažte a dořešíme to v poště a tady se držme tématu.

30.04.2016 14:37 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947449
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
ne, číslo mᚠv poště. Já si díly samozřejmě nevozim. Jdeme už offtopic. Nechtěl jsem tu prát špinavý prádlo, neměl jsem na to reagovat, jestli je tu nějaký admin, tak to klidně smažte a dořešíme to v poště a tady se držme tématu.


A ještě malej dotaz na které dílně se to dělalo? - mám takovej pocit že jsem to nedělal já ale dřívější kolega na druhé dílně(od něj jsem odešel pro pár takovíchto akcí) - modré vrata ve vesnici nebo na samotě vjezd do zahrady?(nechci se zříkat zodpovědnosti ale kompresor klimy jsem u sebe nikdy neměnil.- to vím bezpečně)

30.04.2016 14:42 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947452
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 306
U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
na které dílně se to dělalo?

přivezl jsem to na zahradu, a vracels mi to ve vesnici

30.04.2016 14:55 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2947454
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
přivezl jsem to na zahradu, a vracels mi to ve vesnici


Takže se omlouvám za mého dřívějšího kolegu - v tu dobu jsem táhnul i jeho dílnu s mou prací a pendloval jsem mezi oběma dílnama - zarazilo mne to ,,jebnutí do toho" - to není můj styl práce. - nicméně s tím nic nenadělám,ale ozvat jsi se měl.
Jeden z hlavních důvodů proč jsem ukončil spolupráci(bylo toho víc a potom jsem to předělával za své protože jeho jsem vyplatil,ale předělával za své - u těch co se ozvali) - i když tenhle případ si nevybavuji protože jsi se neozval.A proto dnes dělám sám nebo s kolegou (ale jiným a trochu na jiné úrovni)

20.12.2016 19:08 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021823
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
Diagnostika v citroenu nic neukázala a kapotu ani nezvedli. (ty ku** si řekli litr za výpis chyb. To umí i moje diagnostika z ebay za stovku)


jenze ta tva cinska kopie z ebaye te nestoji 230 000 bez dph za licenci a update rocne
take tu tvou cinskou kopii z ebaye neobsluhuje technik/zamestnanec ktery stoji firmu na skolenich a minimalne 30000 mesicne na vyplate (o kvalite se tu nebavim)
take tu tvoji cinskou kopii provozujed doma pred panelakem a ne v prostorach ktere jsi musel dle pozadavku PSA vybavit,pochopitelne za svoje....
secti si to a odpovez si zam za kolik by jsi takove,jak pises vycteni delal ty....

aby nedoslo k omylu nezastavam se nikoho ani niceho,nejsem majitel ani zamestnanec zadneho dvetvi PSA, jen se snazim nekterym otevrit oko..resp obe

20.12.2016 19:57 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021836
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Řeknu to takhle. Autorizovaný servis Renault si účtuje za základní diagnostiku (tedy výpis chyb bez další analýzy) cca 350,-
Co vim, tak třeba Škodovka si bere něco kolem 500,-
Peugeot Kopecký si před 2 lety za mnoho stránkovej výpis všech parametrů auta a následnou dlouhou konzultaci řekl cca 1000,-
Citroen si za 5-10 minutovej výpis chyb řekl skoro 1100,- a ještě při placení kartou chtěli další 3% z částky. Takže tady nejde o to, že bych neakceptoval třeba cenu servisu za 750/hodina nebo kolik to tam vždycky mají, ale o tom, že člověk po nich chce zjistit problém, od začátku je prosí o zvednutí kapoty a udělání diagnostiky manuální, tak beztak pak přijdou, že udělali výpis chyb a jestli chci další hloubkovou diagnostiku (pravděpodobně otevření kapoty a pohled ze 2 metrů), tak to bude dalších 2000,-

Já jen narážel na to, že tohle bylo doufam naposledy, kdy jsem ještě zkusil autorizovanej servis. Na co šahli, to mi tam vždycky ještě víc zničili. Mam svoje auto hodně rád a neměnil bych, ale už naprosto chápu lidi, co nechtějí nikdy více vidět francouzský auto. Můžou za to předražený a hlavně nekvalitní autorizovaný servisy.

20.12.2016 20:16 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021854
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Úplně souhlasím, však takovým přístupem jenom "získávají" zákazníky. Kdyby to udělali za lidskou cenu (klidně zadarmo-já jsem v autorizáku ještě nikdy diagnostiku na faktuře neměl), tak si tam zákazník koupí díl, na kterém mají řekněme 30%. Takhle utřou, zákazník si pro příště koupí diag z číny, díl objedná z eshopu a vymění mu ho Lojza vedle v ulici.
autodiag: Nemůžeš srovnávat jenom náklady, jaké na tu origo diagnostiku mají. To mě jako zákazníka absolutně nezajímá. Mě zajímá výsledek. A jestli mi za litr řeknou, že "je to rozbitý" nebo dokonce že tomu nic není, to pak mají tu diagnostiku za 230 000 ročně úplně na nic, platí tomu mechanikovi školení zbytečně. To a si koupí tu obd čtečku za kilo a ušetří. Jo, to by pak nemohli být autorizovaný servis...tak a nejsou, když to pro zákazníka nepřinese nic navíc.

S takovým přístupem by si soused soustružník mohl pořídit pořádné cnc za 10 mega, sice by na tom neuměl, ale mohl by zákazníkům vykládat, co všechno to umí...a nechat si to zaplatit, protože mašina nebyla zadarmo.

20.12.2016 20:37 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021857
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
je videt ze jsme v cesku,narod s ceskou mentalitou...nepochopili jste to ani jeden...

20.12.2016 20:57 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021858
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nevim, co básník myslí "českou mentalitou", ale na tohle začínam být dost alergickej a obecně těmhle über čechům radím emigraci.
Nepochopili jsme přesně co? Oba jsme moc dobře pochopili, že každá služba má svoje náklady. A minimálně já když jsem si vždy zvolil autorizák, tak jsem za zvýšenou cenu předpokládal zvýšenou kvalitu služeb.
Nepochopili jsme to, proč Citroen účtuje nejvyšší částku široko daleko za nejhorší služby široko daleko. Jak jsem výše psal. Naúčtovali si to za výpis, kde stálo: ,,Systém je bez závad."
Služba v autorizovaném servise by přece měla být lepší než ta od Lojzy. Měla by mi říct více, než diagnostika za stovku. A i když ve výpisu chyb nic neni, tak si má přece někdo dřepnout k těm hodnotám a osobně se na ně podívat, což se taky nestalo.
Pak se totiž přesně stane to stejné, co psal kolega výše - zákazník nezíská vůbec nic navíc, příště si koupi tu diag z číny (nebo zajede k místnímu fachmanovi s Lexií), kterej mu za zlomek ceny řekne víc. A je mi uplně šumák, jaký mají ti dva náklady.
Ještě k tomu češství. Proč mám pár známých, kteří jezdí s autem na servis do říše? Protože je tady autorizáky drbaly, jak se dalo.

20.12.2016 21:13 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021860
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
potrefena husa je alergicka ? ..kazdej mame alergii na neco jineho ..ja treba na kolenovty,ktery jen to nejlevnejsi a nejlepe sami,kdyz se neco podela tak muze za to vse od auta az po material jen on samotny je ok..

videl jsi nekde nemce,kdyz se s nema tak ohanis,ze by lezel pred panelakem a hrabal se v aute jen aby usetril protoze servis je kurva drahej ???..ja ne a vsichny vime jake ceny v nemecku za servis jsou.....

jsem zastancem toho ze jsem delam co umin a opravdu se necpu a neseru do niceho cemu ale vubec nerozumim..a i kdyz vim ze bych to udelal necham to tomu kdo to dela a udela urcite rychleji nez ja..pomuzu casove sobe a druhemu necham vydelat
chleba si doma take sam nepecu i kdyz bych to zvladnul..do restaurace si vlastni suroviny ani vlastni pribory taky nenosim

20.12.2016 21:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021862
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
Nevim, co básník myslí "českou mentalitou", ale na tohle začínam být dost alergickej a obecně těmhle über čechům radím emigraci.
Nepochopili jsme přesně co? Oba jsme moc dobře pochopili, že každá služba má svoje náklady. A minimálně já když jsem si vždy zvolil autorizák, tak jsem za zvýšenou cenu předpokládal zvýšenou kvalitu služeb.
Nepochopili jsme to, proč Citroen účtuje nejvyšší částku široko daleko za nejhorší služby široko daleko. Jak jsem výše psal. Naúčtovali si to za výpis, kde stálo: ,,Systém je bez závad."
Služba v autorizovaném servise by přece měla být lepší než ta od Lojzy. Měla by mi říct více, než diagnostika za stovku. A i když ve výpisu chyb nic neni, tak si má přece někdo dřepnout k těm hodnotám a osobně se na ně podívat, což se taky nestalo.
Pak se totiž přesně stane to stejné, co psal kolega výše - zákazník nezíská vůbec nic navíc, příště si koupi tu diag z číny (nebo zajede k místnímu fachmanovi s Lexií), kterej mu za zlomek ceny řekne víc. A je mi uplně šumák, jaký mají ti dva náklady.
Ještě k tomu češství. Proč mám pár známých, kteří jezdí s autem na servis do říše? Protože je tady autorizáky drbaly, jak se dalo.


A kolik stojí třeba v D diag ve značce? - pokud to nevíš odpovím zatebe stojí 40euro = dostaneš ten samej co unás. Ta diag aje tuším za ty prachy na 4. roky - potom si zaplatí znovu - jedinou výhodu mají v tom že když se mu vysere tak dostané novou kdežto já si jdu koupit jinou za své(a když ti na jednom autě odejdou dvě tak až si seženu další půjdu hned udělat grátis někomu diag a budu se modlit aby mi zase nespadla a neobětoval jsem další prach z lásky k bližnému - to že jí pouřívám ke své práci je OK ale když jen ke ,,zkouknutí"? Autorizák je na tom tak že pokud chce být tak přijedou - nadiktují si co musíš mít za vybavení a jseš v tom dejme tomu za 5 až 10 mega . No nevím co dělᚠale kdyby ti někdo řekl ,,pokud toto chceš dělat tak si nakup toto všechno a potom tu práci dostaneš tak bych chtěl vidět jak by si mluvil.

20.12.2016 21:42 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021865
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Asi každej mluvíme fakt o něčem jiným.
Když si na autě něco udělam sám a ono se to podělá, jsem vůl, páč jsem se pokoušel ušetřit, ačkoliv mam jinou profesi.
Když to dam Lojzovi a on to udělá za pár stovek a jeho služby nebudou kvalitní, jsem vůl trochu menší, ale pořád mi mělo být jasný, že Lojza neni prostě vyškolená osoba.
Když to dam autorizovanýmu servisu a oni mi tam ze 3 věcí 2 udělají tak, že pak na svoje náklady musim půl roku shánět někoho dalšího, kdo to dá do kupy, nebo když za vcelku pěkný peníze poskytnou horší službu jak většina autorizáků jiných značek, tak už podle mýho vůl nejsem. Protože jsem to tam právě dal s tim, že na to prostě mam a chci to udělat od profíků. Já taky nemam problém zaplatit, ale očekávam za to kvalitu a rozdíl mezi Lojzou a autorizákem. Jakožto očekávam i rozdíl mezi diag za kilo a diag za stovky tisíc. A toho, kdo mi poskytne tenhle rozdíl, štědře odměnim. Zatim jsem ho nikde u Citroenu nenašel a to jsem jich pár vyzkoušel.

Vždy ani jeden z nás nepsal, že si něco děláme doma na koleni. Jen jsme psali, že služby autorizáků Citroenu jsou na úrovni Lojzy od vedle a diagnostiky za kilo z číny. Kdybychom tam nejezdili a stále nedoufali, že se to změní, tak tu teď ani nemůžeme prskat. Takže ačkoliv sám nemam hluboko do kapsy, už si začínam dost věcí dělat sám, protože prostě co návštěva servisu, to průser. A samozřejmě bez odezvy a ještě s prosbou, abych to nepsal do dotazníků, aby tam kluci na dílně neměli problém. Co člověků pak zbývá? Jakože by mi s mou cholerickou náturou bavilo ležet někde pod autem? Ani náhodou, po půl hodině a stovce kur... to balim. Vrcholem mýho umění je výměna vzduchovýho a kabinovýho filtru. A už i při kabinovým bych nejraději potkal kohokoliv, kdo tohle uložení vymýšlel.

Přesně jako s tou restaurací.
Když si sám přesolíš oběd, tak je to tvoje blbost. Když ti ho přesolí ve čtyřce na vsi, dalo se to čekat. Když ti ho přesolí v 5* hotelové restauraci a na závěr ti přinesou předkrm místo zákusku, budeš prskat.

Co se týče němců, já zkušenost nemám, ale oni tam jezdí s tím, že cena je stejná jako v ČR, ale služby jsou jinde. (aneb jak český servis Audi naúčtoval nové dveře, ale přitom je pouze opravil...)

A k těm čechům. Navštívil jsem cca. 2 desítky zemí na 4 různých kontinentech, tak si troufám tvrdit, že mam už trochu rozhled...

20.12.2016 22:17 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021875
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Kde mᚠkolonku na podpis? Rád bych se pod tohle podepsal.

20.12.2016 22:20 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021878
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
to co tu pise Jarduk ma hlavu a patu, tiez to tak pocitujem. ked mam pochybnosti o spravnosti geo a odchadzam z autorizaku po piatich pokusoch s volantom o 5cm pohnutym, je mi do placu. sami uznali ze nemusim platit. ale kua ked mi to v Kii urobia za 5minut a 20Eur tak to je dovod preco si uz tuto znacku nekupim. a to som kupil 2xnove a 1xjazdene.
ja im proste za geo dam aj 100eur, ale musi to byt jak z fabriky. vyhovarat sa ze auto s 20tisic km sa neda nastavit je nevazenie si zakaznika.....mna nezaujima ze museli za geo pred 5rokmi dat stotisice a je to teraz k nicomu a dosrali viac ako to bolo.

20.12.2016 22:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021881
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tak zkusim jeste jednou a pomaleji protoze se tu reakce kupi zcela kolem jine veci zej jsem puvodne reagoval

takze ma reakce byla na cenu diagnostiky a zpusob prezentace a jasne byla uvedena poznamka o kvalite aby si kazdy domaci kutil ktery si koupil cinskou kopii na ebay nebo kdekoliv jinde a tim padem tim ze vycte chyby se z nej stava diagnostik uvedomil PROC je cena v autorizovanem servisu takova jaka je..

navic cena za diagnostiku a jina prace v autorizovanych servisech je predem znama a nebudu se uz rozvadet o tom co vse a kolik lidi je kolem toho nez se to auto "jen napichne a vycte"

mnoho lidi take nechape ze seriova diagnostika neni vsemocna ,ale je to jen vstupni prana k reseni problemu a na pockani opravdu vice nejde..chapu jezdit se musi,ale zase je potrebs pochopit ze za jizd se to udelat take neda

kdo chce pochopi ,kdo nechce bude nalevat omacku kolem a rozvadet tema jinak...

20.12.2016 22:43 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021882
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Píšeš to dobře, než se auto napíchne, je potřeba dost lidí, ale kdyby tam byl aspoň jeden odborník, zákazníci by nenadávali na cenu a odvedenou práci.

20.12.2016 22:52 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 3021883
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ano, Zdendo..vsimni si je tam v zavoce psano ze o kvalite se nebavim...jezdim jim delat externe ,vim jak to tam chodi a co je to za material....sem ma reakce nesmerovala byla pouze o cene kterou si dovolili nauctovat jen za vycteni chyb ,kdyz to same si udela on diagnostikou e Ebay ..jak jsem psal pokud si bude nekdo chtit smysl a pointu najit nejde a pochopi ..kdo nechce nepochopi...
take by jsme mohli zacit resit proc treba C3 stoji 550 bez dph a C5 1020 bez dph ..ta sama diagnostika,ten samy servis..

|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator