Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Elektrické stahování oken / C5 I/II
|< < 1 ... 3 4 5 6
02.08.2018 19:34 - Re: Elektrické stahování oken / C5 I/II 3173743
NMC
Město: Veverská Bítýška, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 195

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dnes dorazilo, cena 364 Kč. Dám vědět, jak funguje.

Přílohy:
IMAG0046.jpg ( 694014b ) -
IMAG0047.jpg ( 666907b ) -

10.08.2018 18:34 - Re: Elektrické stahování oken / C5 I/II 3175193
NMC
Město: Veverská Bítýška, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 195

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak jsem to zkusil vyměnit a mám mírně smíšené pocity. Elektricky vše OK, ale mechanicky si to moc nerozumí s původní šedou krytkou. Po hodině různého přiřezávání původního krytu (na čínském dílu je všechno jaksi o pár setinek nebo desetinek mm větší) jsem, to vzdal. Nepodařilo se mi hlavně přesvědčit kulatý ovladač naklápění aby se nikde nezasekával a nedrhnul. Takže jsem vzal pilku, zkrátil původní kryt z Pažouta (ve kterém to chodí bez problému), sestavil dohromady a nasadil na místo - viz foto.

Přílohy:
Spinace.jpg ( 270975b ) -

16.04.2019 20:43 - Vodičovo okno sa nedá zatvori, otvori sa ale dá. 3217104
Gandalf
Město: Šaža, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi PACKPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte, mám taký bizarný problém s otváraním vodičovho okna. Keď stlačím gombík otváranie okna vodiča, okno sa otvorí, to bola tá normálna čas, keď ale prepnem gombík na zatváranie, okno sa aj naďalej otvára, až sa otvorí úplne. Zatvori sa už nedá, ani pomocou spínača na dverách, ani pomocou tlačidla na diažkovom ovládaní. Motorček sa točí bez problémov, akurát stále tým istým smerom.
Keď skúšam pootvori okná cez tlačidlo na klúči, tak vodičove okno nereaguje, neotvorí sa. Dá sa otvori len spínačom na dverách, no potom sa už nezatvorí. Už dávnejšie malo drobné tyky, nefungovalo to automatické zatváranie na jeden uk, musel som spínač drža až kým sa okno úplne nezatvorí no zrazu nezatvára vôbec.
Skúšali sme vymeni krabičku so spínačmi na vodičových dverách - nepomohlo, skúšali sme vymeni motorček aj s krabičkou - nepomohlo. Piny v konektoroch sú na pohžad čisté e nezoxidované.
Máte niekto nejaký tip, čo by to mohlo spôsobova?
Vopred velice dakujem.

EDIT: Úplne som zabudol - jedná sa o C5 I, 2,2HDi, z roku 2003, všetky okná v elektrike, bez sklápania zrkadiel.

16.05.2019 22:34 - Re: Elektrické stahování oken / C5 I/II 3222779
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
uplne standartny problem ovladaca okien, idealne je ho vymenit

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator