Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Problémy s topením v C5 II - klapky
|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 > >|
06.02.2014 14:05 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2665339
mandibula
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 6

99 Poslat soukromou zprávu
Tak už jsem taky byla postižená...C5II klapky - netopila strana řidiče- Všem díky za tuhle diskuzi, aspoň jsem věděla bez servisu o co se jedná a kamarád rozebral a opravil a rovnou vyměnil obě klapky za ty pevnější...moc ho obdivuju, jak se v tom všem pod palubkou vyznal a pak to zase sestavil dohromady a všechno funguje!!!

14.04.2014 22:33 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687465
hooky
Město: Třebechovice p.O., Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak jo. Jak vyměnit klapky jsem zde našel. Ale pokud by měl někdo návod jak demontovat tu zatr... palubovku, byl bych šastněj jak blecha.

14.04.2014 22:55 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687479
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
hooky napsal(a):
Tak jo. Jak vyměnit klapky jsem zde našel. Ale pokud by měl někdo návod jak demontovat tu zatr... palubovku, byl bych šastněj jak blecha.


Někde to tu je - je to na román a jestli jsi to nikdy nedělal tak jsi dost odvážnej.

14.04.2014 23:04 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687483
hooky
Město: Třebechovice p.O., Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Je to tu - vím, ale dost bez podrobností. Informace typu "demontujte středový panel" mi moc nepomůžou. Ale jak ho mám demontovat????

14.04.2014 23:05 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687484
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tak ze si najdes demontaz stredneho panelu, aj to je tu / pripadne tu .link.

14.04.2014 23:14 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687485
hooky
Město: Třebechovice p.O., Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Toto jsem již viděl. Není to C5 I? Nevím do jaké míry je demontហc C5 II podobná.

14.04.2014 23:22 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687487
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
snad na kabel airbagu a trocha inac kabelaz / konektory je to to iste
skratka v zaklade nezabudnut na stieracovy motor a 2 sroby pod nim a potom cele vo vnutri si davat pozor na to co robim a odpajat a rozoberat

14.04.2014 23:23 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687490
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
prosim admina o vymazanie prispevku , dik

14.04.2014 23:24 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2687493
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
a toto tu je tiez inac naco? uz 100rokov?
.link.

17.06.2014 12:18 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2706131
heavy
Město: Hronov, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M. Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M.

26.07.2014 18:05 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718368
Lombardo
Město: Krhanice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se stal členem "SPOLEČENSTVO DVOU KLAPEK" , přístrojovka je venku, vyndal jsem i pro lepší přístupnost celé topení a klapky, u řidiče prasklá u spolujezdce naprasklá. Když koupím nové klapky, jsou nějak vyztužené, nebo zase za tři roky prasknou? Já jestli mám opravit ty starý a nebo koupit nový? Díky Lombardo

26.07.2014 18:22 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718372
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Za nové klapky dᚠranec,pokud je to v tvých silách,oprav staré a vyztuž je,mᚠto levnější a vydrží.

26.07.2014 20:24 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718397
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Klapky zesilenou jsou a nez abych se s tim nejak opravoval tak radsi dam 2500 a mam obe nove a zesilene.

26.07.2014 21:16 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718409
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
heavy napsal(a):
Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M. Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M.



Rozesr..l jsi to tak že to musíš znovu rozebrat a nechat složit od někoho kdo ví co má dělat.No vrámci ušetření ??? ale kdo chce kam pomožme mu tam nebo jak je to pořekadlo?

26.07.2014 23:43 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718485
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
heavy napsal(a):
Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M. Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M.

Vypada to ze sis zadelal na pekny prusvih. Ono na Commu je nulova pozice pri kolech rovno, mohl si mit bud natoceny kola a nulovou polohu a nebo rovne kola a nemel si nulovou polohu. Tak jak tak sel asi pasek airbagu dokopru a budes si muset sehnat novej COMM. Novy tak 12 tis a starsi tak 4. Ono jak budes menit klapky podruhe tak uz budes vedet.

27.07.2014 00:31 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718506
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Vypada to ze sis zadelal na pekny prusvih. Ono na Commu je nulova pozice pri kolech rovno, mohl si mit bud natoceny kola a nulovou polohu a nebo rovne kola a nemel si nulovou polohu. Tak jak tak sel asi pasek airbagu dokopru a budes si muset sehnat novej COMM. Novy tak 12 tis a starsi tak 4. Ono jak budes menit klapky podruhe tak uz budes vedet.



No ono když to vyhodil ven v celku tak se com nezaaretoval a potom to tam dal odhadem(a taky by mne zajímalo jak uvádí ty otáčky ,, 3a3/4 a na druhou 3 a 1/4" jsem zvědavej jak to dopadne

27.07.2014 11:38 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2718598
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No ono když to vyhodil ven v celku tak se com nezaaretoval a potom to tam dal odhadem(a taky by mne zajímalo jak uvádí ty otáčky ,, 3a3/4 a na druhou 3 a 1/4" jsem zvědavej jak to dopadne
Jak by to dopadlo, bude si muset sehnat novej COMM. Holt chybama se clovek uci.

14.08.2014 18:57 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2724714
Lukess
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Mám trochu zvláštní problém dual klima levá strana mi netopila zjistilo se,že byl zaseklej motorek a mimochodem taky prázdná klima výměna chladiče nové naplnění a vše ok až na to,že když zvednu teplotu na straně řidiče proud vzduchu který je nastaven na středové průduchy se přepne na sklo na pravé straně to chodí uplně normálně.Nemáte někdo nějakej tip?

14.08.2014 22:13 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2724842
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
v rezime auto?

18.08.2014 23:43 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2725795
Lombardo
Město: Krhanice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
Tak klapky jsem teda opravil, no pěkná fuška a oprava pak za 100Kč. jinak je tam třeba udělat ještě jednu věc. Tam kde prochází klapka ven a motorek do ní, jsou z vnitřní strany stěny topení dorazy těch klapek(jsou to takový zobáčky), který se vyžvejknou a klapka pak může ještě dál a opře se celou plochou a může se přetočit tak osa klapky. Já jsem vzal malý "L" profil a ten doraz udělal pořádně. Teď už se klapka nezlomí. Myslím si, že když někdo koupí nové klapky, tak se ukroutí stejně, když se neodstraní ta příčina. Teda pokud je nedělají ze železa . Fotky jsem neudělal, protože jsem byl rozčarovanej z přístrojovky. No nic klapky běhají. Teď se jdu podívat na vlákno Klimatizace a trubky

|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator