Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Hlášky vo Francúštine
|< < 1 2 3 > >|
11.02.2012 08:13 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449736
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Jestli mihotá displej, tak chcípá telematika. Začni shánět novou. A ty hlášky si projeď podle toho návodu, mᚠto tam rovnou z fj do čj. A když nevíš, jakou tam mᚠhlášku, tak asi návod ti k tomu, co udělat, nikdo nedá
nenené Darjo displeye jsou o.k.akorát nějako nezvládají mrazy kolem -15až-20st.C to myslím že bude blbnout každému stejně jako mobil.no nic přepnu p.c.do francie a postupně jak se budou psát hlášky tak to budu hledat dle manualu který mám stažený od té doby co jsem kůpil c-5 a pak přes google to nějako přeložím.já se ptal jestli náhodou si někdo už stím nedal práci a nemá to v aj.protože některé hlášky se objevily díky extr.mrazům a už se nemusí objevit(třeba rusáci poručí větru atd.a ten mráz budou fučet na aljašku a ne do eu.)

11.02.2012 11:24 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449785
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tam je len zopar nic nehovoriacich hlasok

antipollution fault poznas
top up washer level poznas
top up engine oil tu uz bolo pisane
top up coolant level rovnako, asi kazda hlaska co vybehla uz tu niekde na fore ma aj vlakno

11.02.2012 11:32 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449789
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tam je len zopar nic nehovoriacich hlasok antipollution fault poznas top up washer level poznas top up engine oil tu uz bolo pisane top up coolant level rovnako, asi kazda hlaska co vybehla uz tu niekde na fore ma aj vlakno
jojo to jsem si přeložil pak jěště nějaký ICE...tak jsem usoudil že mě kára varuje na náledí(asi)

11.02.2012 11:45 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449802
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
presne ice alert

11.02.2012 12:30 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449844
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
presne ice alert
já nevěděl že jich tam píše tak málo proto jsem somroval jakýž takýž návod ale zdá se mi že mi to píslo jěště jednu:top up engine(jěště nějaké slovo)a na otáčkoměru to píslo STOP ale tak nějak jsem se dobádal nedostatek vody v expanzce

11.02.2012 13:38 - Re: Hlášky vo Francúštine 2449857
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
top up engine coolant = nemrzka / chladiaca zmes presne
top up engine oil level = cidlo zaznamenalo malo oleja

13.02.2012 19:23 - Re: Hlášky vo Francúštine 2450725
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
top up engine coolant = nemrzka / chladiaca zmes presne top up engine oil level = cidlo zaznamenalo malo oleja
hmm,jen to coolant mě celkem prudí co 3tí-den dolívám skoro litr nemrz.směsi.pod károu není kaluž takže to mizí jen při višším tlaku za jízdy...

13.02.2012 20:40 - Re: Hlášky vo Francúštine 2450808
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
A funguje Ti sahara?

13.02.2012 20:44 - Re: Hlášky vo Francúštine 2450809
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
A funguje Ti sahara?


1. patri do ineho vlakna
2. ma naftak a nestoji asi stale na mieste
3. v spravnom vlakne najde aj uzitocne info co pozret

13.02.2012 21:13 - Re: Hlášky vo Francúštine 2450817
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Omlouvám se, prosím smazat!!!!

07.12.2016 14:57 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018381
martinpad
Město: Velim, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 21
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj všichni, od včera jsem čerstvým majitelem C5 III 2,0 HDI 120kw Automat a jelikož mám Auto z Itálie tak na mě mluví Italsky Mám model po faceliftu 2011 s navigací, ale rádio bez MP3. Chtěl bych poprosit někoho zkušeného, kdo by mi poradil s těmito věcmi:
1) Potřeboval bych přehodit jazyk do Češtiny (nebo nahrát Češtinu pokud tam není, za nějakou rozumnou cenu) Eventuelně to přehodit alespoň do AJ. Žádné CD k autu nemám a v menu jsem změnu jazyka nikde nenašel.
2) palubní počítač mi ukazuje spotřebu v km/l lze to změnit na klasický údaj l/100km?
3) Předchozí majitel nějakým ubrousem poškrábal Display navigace, zle to nějak zachránit? novou rohodně kupovat nebudu
4) V rádiu mám SD kartu s mapamy, někdo zde psal, že po faceliftu by šla tato SD karta nahradit jinou s MP3, máte s tím ještě někdo zkušenost? Protože navigaci používám stejně v mobilu, která je aktuálnější a uživatelsky příjemnější.
5) FAP mám společně s katalyzatorem - v Citroenu mi změřili zanesení 77% a dojezd do zaplnění filtru ještě 58tis km. Mám nechat filtr řešit již teď s předstihem nebo počkat až se zaplní na cca 99 a více %? Doporučujete výměnu za repas v Citroenu, kde mi řekli 28tis a nebo čištění advanpure, kde mi to komplet spočítali za 15 tis a údajně se dostanou na 95% vyčištění. Či doporučujete jinou technologii? Připomínám, že to mám společně s katíkem. Jinak Auto má najeto 200tis km a dle proveření citroena to souhlasí, takže jaký postup s FAP doporučujete? Děkuji mockrát za pomoc a kdyby se našel někdo z okolí Prahy/Kolína tak se stejným autem, tak bych se rád sešel, pokecal získal pár dobrých rad k autu

díky moc a mějte se

Martin

07.12.2016 15:23 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018384
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
martinpad napsal(a):
1) Potřeboval bych přehodit jazyk do Češtiny (nebo nahrát Češtinu pokud tam není, za nějakou rozumnou cenu) Eventuelně to přehodit alespoň do AJ. Žádné CD k autu nemám a v menu jsem změnu jazyka nikde nenašel.


podle vseho budes mit RNEG ,jazyk se prehazuje na palubce pomoci meni ,ovladanim na volantu
cestina oficialne neni ale muzu ti ji tam dat..navi ma potom text i hlas cesky..vice SZ


martinpad napsal(a):
2) palubní počítač mi ukazuje spotřebu v km/l lze to změnit na klasický údaj l/100km?


martinpad napsal(a):
3) Předchozí majitel nějakým ubrousem poškrábal Display navigace, zle to nějak zachránit? novou rohodně kupovat nebudu


ano udaj se da zmenit v menu navigace
s tim neudelas nic..je setrena antireflexni vrstva,na fci LCD to nema vliv



martinpad napsal(a):
4) V rádiu mám SD kartu s mapamy, někdo zde psal, že po faceliftu by šla tato SD karta nahradit jinou s MP3, máte s tím ještě někdo zkušenost? Protože navigaci používám stejně v mobilu, která je aktuálnější a uživatelsky příjemnější.


RNEG umi MP3 jen pres CD
SD karta slouzi POUZE na mapy a update


martinpad napsal(a):
5) FAP mám společně s katalyzatorem - v Citroenu mi změřili zanesení 77% a dojezd do zaplnění filtru ještě 58tis km. Mám nechat filtr řešit již teď s předstihem nebo počkat až se zaplní na cca 99 a více %? Doporučujete výměnu za repas v Citroenu, kde mi řekli 28tis a nebo čištění advanpure, kde mi to komplet spočítali za 15 tis a údajně se dostanou na 95% vyčištění. Či doporučujete jinou technologii? Připomínám, že to mám společně s katíkem. Jinak Auto má najeto 200tis km a dle proveření citroena to souhlasí, takže jaký postup s FAP doporučujete? Děkuji mockrát za pomoc a kdyby se našel někdo z okolí Prahy/Kolína tak se stejným autem, tak bych se rád sešel, pokecal získal pár dobrých rad k autu


ja bych ti doporucil provest nejakou delsi trasu,nejlepe dalnici s okrskama aby mel FAP moznost se poradne zregenerovat pripadne zkusit i regeneraci na miste pokud pujde..nenapsal jsi kolik to ma najeto

07.12.2016 19:53 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018441
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
martinpad napsal(a):
... Auto má najeto 200tis km...



07.12.2016 19:55 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018442
Dawe
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 148
99 Poslat soukromou zprávu
bod 2. údaje palubního počítače se nemění v navi, ale na budíkách v menu které se vyvodí zmáčknutím levého kolečka na volantu při stojícím vozidle.

07.12.2016 20:26 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018458
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):

ja husa slepa

07.12.2016 20:26 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018459
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Dawe napsal(a):
bod 2. údaje palubního počítače se nemění v navi, ale na budíkách v menu které se vyvodí zmáčknutím levého kolečka na volantu při stojícím vozidle.


no to jsem mu napsal ,pravda..ses druhej

07.12.2016 20:57 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018470
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
Dawe napsal(a):
bod 2. údaje palubního počítače se nemění v navi, ale na budíkách v menu které se vyvodí zmáčknutím levého kolečka na volantu při stojícím vozidle.


no to jsem mu napsal ...

... ano udaj se da zmenit v menu navigace ...

Nenapsal.
Dnes se ti nějak nedaří. Já měl dnes taky den blbec, proto jsem opatrnej a všechno si několikrát kontroluju.

07.12.2016 21:08 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018478
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ajo..uz to vidim...v menu navigace to je ale ne u X7,tam je to v budiku jasne,moje chyba

09.12.2016 07:39 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018784
martinpad
Město: Velim, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 21
99 Poslat soukromou zprávu
Dekuji moc za pomoc chlapi, podel vasi rad jsem zmíčkl váleček na volantu a už mám konečně Angličtinu Jakmile jsem přehodil do AJ tak změnit údaje spotřeby a další nastavení typu: doba svícení světel po opuštění auta atd už byla hračka když už tomu člověk rozumí Ohledně displaye je to škoda, v noci to vidět není, ale ve dne je to pěkně hnusný, ale když jsem viděl, jaký jsou ostatní C5 na bazaru odřený a obouchaný, tak jsem raději vzal kus s krásnou karoserií za cenu poškrábané navigace. co se FAP týče ¨problém s regenerací nebude, dojíždím každý den od Kolína do Prahy. Takže denně necelých 50km tam a 50km zpět. Někdy po dálnici, někdy po starokolínské. Spíše mi šlo o to, jakou technologii pro FAP zvolit až doslouží. Citroen repas za 28tis? Advanpure za 15tis nebo máte dobrou zkušenost s jinou technologií čištění FAPu když je společně s katalyzátorem? CD s MP3 zkusím, ale na rádiu nikde nápis MP3 není tak uvidím, zdali to bude fungovat. Musím vypálit zkušení CD, protože mám vše jen na SD kartě

09.12.2016 07:50 - Re: Hlášky vo Francúštine 3018787
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
martinpad napsal(a):
... co se FAP týče ...
... CD s MP3 zkusím ...

problem s FAPem a s MP3 prosim res v jinych diskuzich. Jedno diskuzni vlakno = jedno tema (viz pravidla diskuzniho fora). Dekuju

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator