Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Auto se nezvedá
|< < 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 47 > >|
31.07.2014 04:45 - Re: Auto se nezvedá 2720022
Koudelis
Město: Auckland, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Tak diky moc.... vyreseno. Po asi hodine jebani a snahy to odvzdusnit jsem skusil pripojit tu starou pumpu na ten connectror do motorku a mnela uplne jinej zvuk --- chrochtavej--- ta druha hnicela. Tak jsem to prohodil pouzil tu straou pumpu a novou elelktroniku. Je tam odvzdusnovak u prveho tlumice dole ten sem povoli a foknul hubou do nadobky...hned to vystriklo utahl jsem to a.... auto se zvedlo. service hlaska na tachaku taky zmizela .

Kecal jsem s tema kilometrama jsou to mile takze skoto 200 000km ... no skoda ale vem to cert vzal jsem to na zvedak a celkove to je docela v dobrym stavu akorat to potrebuje obe manzety na zadnich koulich jestli to nazivam spravne.
Tak diky moc vsem za dobry rady jinak je to perovani zvlastni ale prijemne. Zajimave auto snad to bude chvili nezlobit.

19.08.2014 11:45 - Re: Auto se nezvedá 2725851
RiMr
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 25

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím,
před pár dny jsem měnil gumy, takže auto bylo zvedlé (jestli to s tím třeba může souviset). Včera jsem si po zaparkování všimnul malé "hopsandy" předku. Dneska taky jednou. Udělalo to zatím jen dvakrát a to teď jezdím a zastavuju a parkuju imrvére, ale zkrátka, udělalo to. Tady jsem se dočetl že jde o výškový korektor, jenže, jRuze ke kterému jezdím je na dovči a hlavně, já na ni dneska taky mám v plánu odjet... A včil nevím, jestli to mám nějak akutně nouzově řešit, nebo jestli zas takpvá "trága" nehrozí a ty dva tři tisíce km do Chor. a zpátky to ještě může počkat.
Já vím, že je to věštění z koule, ale co myslíte?
Dík!

19.08.2014 16:35 - Re: Auto se nezvedá 2725871
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
ja bych klidně jel, dovča je dovča

19.08.2014 17:21 - Re: Auto se nezvedá 2725876
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jasně! Maximálně pojedeš jak ve vytuňeném Golfu "drc,drc" a pak si celá rodina dojdete k zubaři doplnit vypadlé plomby...

19.08.2014 17:47 - Re: Auto se nezvedá 2725877
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Není problém - jsem v Senj a když bude nejhůř mám tu k dispozici i sloupák (diag mám vždy sebou) - jen asi bude držková že si nedám pokoj ani na dovče

19.08.2014 18:19 - Re: Auto se nezvedá 2725881
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No to si taky nedᚠ. Jsi na dovolené a pořád něčím přispíváš...
Tomu se říká závislost kdyby si to náhodou nevěděl...

28.10.2014 12:48 - auto se zveda/hydraulika 2745869
kadnikmk
Město: Znojmo, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Dobry den,nenasel jsem stejne tema.Auto se furt zveda postupne do maximalni vysky... v rychlosti jizdy me neomezuje.Pri otoceniklice na polohu nula a opetovem nastartovani auto klesne..ale ujetych 10km mam auto zase v maximalni poloze.korektory funguji..mam i jeden na vic nova tlakova hadice..praskla mi.Pocitac furt hlasi zavadu a nejde ji odstranit.Dekuji za rady

28.10.2014 22:31 - Re: Auto se nezvedá 2746237
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
z tohoto popisu sa toho moc neda povedat
aku chybu to hlasi
aj predok aj zadok su hore?

29.10.2014 02:04 - Re: Auto se nezvedá 2746287
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mně příjde z tohoto popisu že mu běží čerpadlo pořád a netěsní ventily v BHI (jinak by to nemělo logiku aby šlo celé auto nahoru) , pokud jen jedna část tak by to mohl dělat korektor. Dobré by bylo vědět jestli to dělá po nějaké opravě,nebo to začlo samo od sebe, nebo kdo a co s tím kdo dělal.Potom je zajímavá zmíňka - nová hadice,praskla mi??? proč? - neměnil někdo BHI?

15.11.2014 20:03 - Auto se zvedá a pak zase ne 2751948
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj.Rád bych se zeptal jestli někdo nemá zkušenost když C5 přestane fungovat ovládání podvozku,ale po odpojení a znovu připojení jednotky ovládající podvozek chvilku funguje a lze měnit nastavení výšky podvozku.Ale za nějakou dobu opět přestane fungovat a podvozek je zaseknutý na poloze pro normální jízdu a už se ani nehne.V servise nemají s C5 skoro žádnou zkušenost a nevědí kde přesně hledat závadu.

15.11.2014 23:30 - Re: Auto se nezvedá 2752050
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
sorry za OT, ale musím......................
lepší název tématu už jsi fakt nemohl zvolit

16.11.2014 11:20 - Re: Auto se nezvedá 2752204
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Tak to bohužel prostě je.Chvilku funguje a pak zase přestane a na palubním počítači ukazuje všechny polohy podvozku přeškrtnuté a skáče tam hláška Serious Suspension Fault. Bohužel v servisu nevědí kde hledat.

16.11.2014 11:42 - Re: Auto se nezvedá 2752216
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dej to do pořádnýho servisu. Největší znalci C5 jsou dneska na Mumlavě na celostátním srazu C5, takže rychlá odpověď nebude. Z vlastní zkušenosti vím, že servis, který nezná hydro nadělá víc škody než užitku. V sekci CCCA si najdi Roberta z Hlinska a tam zajeď.

16.11.2014 11:54 - Re: Auto se nezvedá 2752233
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vigan napsal(a):
Tak to bohužel prostě je.Chvilku funguje a pak zase přestane a na palubním počítači ukazuje všechny polohy podvozku přeškrtnuté a skáče tam hláška Serious Suspension Fault. Bohužel v servisu nevědí kde hledat.


Nejde odpovědět - ale problém v opravě nevidím jen na dálku a bez údajů to asi nepůjde,mám za to že v dřívějších přízpěvcích už bylo řečeno dost abys pochopil že pokud chceš opravit musíš zajet někam kdo ví co a jak.Tím že odpojíš BHI a připojíš nic nezískᚠ- prostě to nemá údaj o poloze (BHI a ani mi nejsme jasnovidci abychom věděli proč)

16.11.2014 13:08 - Re: Auto se nezvedá 2752323
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Henry napsal(a):
Dej to do pořádnýho servisu. Největší znalci C5 jsou dneska na Mumlavě na celostátním srazu C5, takže rychlá odpověď nebude. Z vlastní zkušenosti vím, že servis, který nezná hydro nadělá víc škody než užitku. V sekci CCCA si najdi Roberta z Hlinska a tam zajeď.


Snažím se najít toho Roberta z Hlinska v sekci CCCA a odtamtud se dostanu na egaraz.cz a bohužel ho tam nedokážu najít.Asi jsem holt blbej,ale když zadám Hlinsko,tak mi to nic neukáže.

Tak ono to nebylo Hlinsko,ale Horní Holetín jen tak mimochodem Proto jsem to nemohl najít.

16.11.2014 13:15 - Re: Auto se nezvedá 2752338
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Nejde odpovědět - ale problém v opravě nevidím jen na dálku a bez údajů to asi nepůjde,mám za to že v dřívějších přízpěvcích už bylo řečeno dost abys pochopil že pokud chceš opravit musíš zajet někam kdo ví co a jak.Tím že odpojíš BHI a připojíš nic nezískᚠ- prostě to nemá údaj o poloze (BHI a ani mi nejsme jasnovidci abychom věděli proč)



To odpojení jednotky prostě zkusili v servisu a takhle se to pak chová.Já jen píšu co jsem se dozvěděl.Je prostě zvláštní že to na nějakou dobu naskočí a po nějaké době opět zase mimo provoz.Co jsem pročítal toto vlákno,tak jsem zatím nenarazil na tento problém,pokud jsem tedy něco nepřehlédl.Vždycky jim buď funguje předek nebo zadek a nebo podvozek nereaguje vůbec.Já se v autech nevyznám a jen sháním informace,které bych případně předal dále.

16.11.2014 14:07 - Re: Auto se nezvedá 2752369
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vigan napsal(a):
To odpojení jednotky prostě zkusili v servisu a takhle se to pak chová.Já jen píšu co jsem se dozvěděl.Je prostě zvláštní že to na nějakou dobu naskočí a po nějaké době opět zase mimo provoz.Co jsem pročítal toto vlákno,tak jsem zatím nenarazil na tento problém,pokud jsem tedy něco nepřehlédl.Vždycky jim buď funguje předek nebo zadek a nebo podvozek nereaguje vůbec.Já se v autech nevyznám a jen sháním informace,které bych případně předal dále.


No mám za to že i tento problém(nebo hodně podobný) je dostkrát popsaný. - Zřejmě vadný korektor a to že to po odpojení zase najede je vcelku možné a normální - pokud zresetuješ jednotku a snímač(nebo vadná součástka je v poloze kdy je zrovna funkční) tak dokud se nedostane do polohy ve které je KO tak to nevyhodí chybu. Vyměň korektor(bez diag oba - s diag ten vadný)

16.11.2014 14:14 - Re: Auto se nezvedá 2752371
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Všem už je jasný, co to dělá. Ale bez návštěvy mechanika to prostě nepůjde. Příčiny se můžou kombinovat a musí se kouknout diagnostikou na víc věcí. Může to být prkotina, ale i ta se musí správně zjistit. Z Hradce to mᚠkousek i do Prahy, tak se zkus domluvit s "jruze" na návštěvě a to co utratíš za cestu, dostaneš zpátky na to šup v kvalitě a ceně opravy, oproti autorizovanýmu i neautorizovanýmu servisu.

16.11.2014 19:21 - Re: Auto se nezvedá 2752490
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No mám za to že i tento problém(nebo hodně podobný) je dostkrát popsaný. - Zřejmě vadný korektor a to že to po odpojení zase najede je vcelku možné a normální - pokud zresetuješ jednotku a snímač(nebo vadná součástka je v poloze kdy je zrovna funkční) tak dokud se nedostane do polohy ve které je KO tak to nevyhodí chybu. Vyměň korektor(bez diag oba - s diag ten vadný)



Díky moc za radu,ale ještě bych se rád zeptal proč nemůžu najít výškový korektor jako náhradní díl.Jmenuje se to snad nějak jinak a nebo se prostě nevyrábí ?

16.11.2014 19:38 - Re: Auto se nezvedá 2752493
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vigan napsal(a):
Díky moc za radu,ale ještě bych se rád zeptal proč nemůžu najít výškový korektor jako náhradní díl.Jmenuje se to snad nějak jinak a nebo se prostě nevyrábí ?




Přílohy:
korektor.jpg ( 255259b ) -

|< < 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 47 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator