Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
|< < 1 ... 7 8 9 10
03.07.2021 14:06 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315499
Pevan
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 17
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak to jsem nechtěl slyšet. Takže mám vlastně nejhorší možnou kombinaci, naprd rádio, které pořádně nejede, navigaci na 2 věci, BT k tomu za rozumnou cenu nepřipojím a ani se to nedá vyměnit. To je pomalu na sjezd ze skály.

04.07.2021 10:21 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315529
svmn
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 28
99 Poslat soukromou zprávu
Pevan napsal(a):
Tak to jsem nechtěl slyšet. Takže mám vlastně nejhorší možnou kombinaci, naprd rádio, které pořádně nejede, navigaci na 2 věci, BT k tomu za rozumnou cenu nepřipojím a ani se to nedá vyměnit. To je pomalu na sjezd ze skály.


ma to aux? potom tento bt bude hrat .link.
za 20eur

04.07.2021 10:32 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315533
Pevan
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 17
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nemá. Ale pročetl jsem si několik francouzských diskusí a tento problém tam intenzivně řešili také, protože RT3 s monochromatickým displejem, co stojí 12 litrů a odchází celkem pravidelně, protože je mizerně vyroben, se tam vyskytuje evidentně v míře větší, než zde. A překvapivě řešení našli, za zlomek ceny a údajně plně funkční. Mám objednáno několik komponent, a až přijdou, o výsledek se podělím.

04.07.2021 10:48 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315534
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To bluetooth...
Jsou ještě nějaké jiné možnosti?
Líbilo by se mi něco jako USB.
Mám v loketní opěrce ten USB vstup.
Kdyby byla nějaká "krabička" co by přijímala signál bluetooth z telefonu a posílala ho do rádia tím USB vstupem bylo by to super! Tahle výše zmíněná krabička za 20 euro z Alza se musí nabíjet. V tom USB je proud ne? Jako v kastlíku mám taky audio a video vstup ale není tam zdroj proudu. Hlídat nabíjení krabičky je na prd! To už rovnou můžu mít ten kabel do telefonu.
Prostě by se mi líbilo poslouchat hudbu bezdrátově...
Momentálně mám právě z kastlíku natažený kabel do telefonu. Připojit jen bluetooth a hrát by bylo super.
Ale teď mě došlo že to je asi stejně problém , nebo telefon se mi připojuje bluetooth k rádiu na telefonování.
Takže asi nebude umět být připojen k rádiu na volání a ke "krabičce" na hudbu.
Nebo se pletu?


A ještě jeden dotaz, to USB v loketní opěrce, zkoušel jsem do něj dát kabel a nabíjet telefon. Nejdřív to šlo.
Tak jsem začal tahat kabel z loketní opěrky zasunutý pod středový tunel dopředu k mému čínskému držáku telefonu s bezdrátovým nabíjením.(Protože mě štve to mít napojené na zapalovač pod rádiem - další kabely co jsou vidět) když jsem to tam dotáhl tak to najednou nefungovalo
Přitom před tím to na zkoušku šlo...
Jak je to s tím proudem v tom USB?
Kde nejlépe vzít proud na ten držák telefonu a aby tam šel stále? Protože teď z toho zapalovače když vypnu klíček tak se už držák neotevře...Klidně bych zajel někam k elektrikářům ale nerad bych aby mi tu elektriku nějak "rozjebali"

04.07.2021 11:17 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315536
Pevan
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 17
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pokud se telefon připojuje k rádiu, měl by umět i přehrávat hudbu, v tom případě krabička netřeba.
Kabel k USB: Jak je dlouhý? Jaká je to značka? Číňan dovede vyrobit USB kablík, kde je mědi asi tolik, co v průměrném lidském těle. Tam pak stačí ohnout o něco víc, ten vláseček se zlomí a najednou to nefunguje. Kvalitní USB kablík taky nestojí 20 korun. I na Ali se dají koupit kvalitní, ale stojí o poznání více. Pár takových mám a dají v klidu 3A bez znatelného ohřevu. Většina toho, co si lidé objednávají, je sice hezké, ale nikoli funkční. Jako takový základ, co by měl bez problémů fungovat, jsou ty Alza USB kabely, oni si je nechávají dělat v Číně, ale evidentně si hlídají alespoň trochu kvalitu provedení.

04.07.2021 12:54 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315537
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Bohužel. Přeceda mi psal že stream hudby zvládá až RT6.
Tohle NG umí jen telefon.
Koukal jsem na Aliexpress a něco existuje jenže píšou C5 2014-17 a já mám 2011....
Kabel asi 1.5 -2 m dlouhý, je myslím Alza Power a ve II.C5 normálně funguje...
Ta dvojková C5 je proti X7 fakt dokonalé auto ...
RT4 sice nezvládla ani bluetooth telefonování ale jinak je vše na lepší úrovni. Na obrazovce jsou údaje o spotřebě, ve středovém tunelu je zásuvka s 12 V pod stálým napětím, do popelníku na konci tunelu se vejde kafe, sedačky netlačí. Ach jo proč vše co se vylepšuje se ve finále z..rví

04.07.2021 16:10 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315540
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
V kaslíku jsou vývody a ve středovém tunelu zdířka na flešku - muzice vůbec nerozumím ale to nestačí ?

04.07.2021 16:21 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315543
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No chtěl jsem pouštět bez kabelů jako v 21 století
Když už jsme u toho, v loketní opěrka je USB vstup.
V návodu na auto je namalováno že tam je USB a nad tím 3.5 díra na sluchátkový konektor. Jenže já tam mám jen to USB! Žádná 3.5 díra tam není.Blbec jsem si šel koupit kabel a pak zjistil že není kam zapojit... Takže jsem šel pro další 3.5 -2x cinch a zapojil do kastlíku do toho video vstupu. Je možné vyměnit jen tu zásuvku za dvojitou v té loketní opěrce ? Tím myslím jako jestli to je propojené že kdybych jen nacvakl( nebo nevím jak je to připojené na rozvod v autě) jestli ty "dráty " pojmou i signál z toho 3.5 konektoru?
Tím bych to asi vyřešil. Dal bych tam ten adaptér Bluetooth. Proud by si bral z USB a hudbu by posílal do toho 3.5 konektoru. Vše by bylo zavřené v té opěrce, nic by nikde nepřekáželo...

04.07.2021 16:26 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315544
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
.link.

Třeba tohle do toho USB a kablík propojit nad tím do 3.5 díry...

04.07.2021 16:28 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3315545
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
No chtěl jsem pouštět bez kabelů jako v 21 století
Když už jsme u toho, v loketní opěrka je USB vstup.
V návodu na auto je namalováno že tam je USB a nad tím 3.5 díra na sluchátkový konektor. Jenže já tam mám jen to USB! Žádná 3.5 díra tam není.Blbec jsem si šel koupit kabel a pak zjistil že není kam zapojit... Takže jsem šel pro další 3.5 -2x cinch a zapojil do kastlíku do toho video vstupu. Je možné vyměnit jen tu zásuvku za dvojitou v té loketní opěrce ? Tím myslím jako jestli to je propojené že kdybych jen nacvakl( nebo nevím jak je to připojené na rozvod v autě) jestli ty "dráty " pojmou i signál z toho 3.5 konektoru?
Tím bych to asi vyřešil. Dal bych tam ten adaptér Bluetooth. Proud by si bral z USB a hudbu by posílal do toho 3.5 konektoru. Vše by bylo zavřené v té opěrce, nic by nikde nepřekáželo...


Tohle je spíš dotaz na autodiaga

26.07.2021 06:10 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3317178
Shakal007
Město: Prostějov, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 57
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ja ted zkusil objednat z Polska tohleto, pripojuje se to rovnou na kostku autoradia.

.link.

Uvidime co a jak to bude nebo nebude delat

10.08.2021 20:01 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3318641
venaval
Město: Železná Ruda, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 49
99 Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
To bluetooth...
Jsou ještě nějaké jiné možnosti?
"


Nevím co mᚠza rádio já mám bluetooth tímto přes AUX,jde i telefonovat.
.link.

A návod na zapojení,v úvodu videa má ukázku různých variant těhle bluetooth adaptérů
.link.

Přílohy:
received_1605908516275722.jpeg ( 74359b ) - Moje rádio

12.08.2021 19:40 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti? 3318871
Cassie007
Město: Načeradec, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 18
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Shakal007 napsal(a):
Ja ted zkusil objednat z Polska tohleto, pripojuje se to rovnou na kostku autoradia.

.link.

Uvidime co a jak to bude nebo nebude delat


Tak jak to funguje?

|< < 1 ... 7 8 9 10


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator