Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|
12.03.2018 13:21 - Re: Páčky pod volantem 3139019
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
tak vies su tri moznosti: strpiet to, mna to uz preslo uz to viac nedokazem ignorovat
druha: dat to spravit, lenze komu? kde... kazdy povie: vymenit to cele lebo to je najednoduchsie ale najdrahsie
tretia: skusit sam a ked nevyjde kupit druhe

Uvidime bud vyjde alebo nevyjde. A ked vyjde naucim sa nieco nove.

12.03.2018 15:51 - Re: Páčky pod volantem 3139057
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja opravujem ten vrch, bez demontaze packy (resp. nemal som sancu zohnat len packu a potom ma to uz nejako netrapilo lebo sa to da riesit)

das dole len v aute plastovy prepinac a ten pliesok upravujem
s automatickym svietenim to vie vydrzat dobre

12.03.2018 19:26 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3139093
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
pajet flex je vzdy sazka do loterie a na chvilku,vzhledem k dostuponosti cele nove packy mi to neprijde jako rentabilni oprava
navic pokud je packa vebehana ,muzes delat s flexem co chces a stejne se bude prepinas samovolne

12.03.2018 19:27 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3139103
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja neletujem ale nic na flexe, to je fakt ohubu
a hovorim, onehda nebola packa dostupna a potom som uz nehladal / neriesil

12.03.2018 19:32 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3139107
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tak packa je dostupsa vuce jak 5 let ....
spis tim chci rict ze oprava jen flexu nepomuze

12.03.2018 22:22 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3139179
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
tak uvidime co sa mne podari... och som rad ze na 406coupe to funguje

btw dobre ze ste to sem prehodili, prispevok. Zistil som ze ako mame u nas vo firme spraveny net a vsetko poblokovane nefunguje mi citroen service box a taktiez ani vyhladavanie na tomto fore. Tak som zil v tom ze tato tema neexistuje. Holt Honeywell ma na nas prisne kriteria, velky brat nas vidi

13.03.2018 17:34 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3139303
Manni
Město: Nupaky, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Třeba to někomu pomůže
.link.
.link.

.. kdyby někdo chtěl do budoucna využít asi bych si napsal ty kontaktní udaje.. na seznamu to dlouho nevydrží..
Ahoj

01.08.2018 21:22 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173585
xsarafobie
Město: Zarosice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
Páni - hlavně s vlastní zkušeností.. téma tu je už dlouho.
KDO UŽ MÁ REPASE TĚCH PÁČEK? A jak dlouho to vydrželo?
Koupil jsem C5 od MP, který pročistil kontakty a prý nějak nahnul drátky sám před cca. 2-3 roky. To nemám v úmyslu dělat sám, určitě bych to nesložil. Poprosil jsem zatím pana Martina Handla, jestli by se mi na to mrknul. V mém okolí jsou 3 zkušení servisáci (auto-elektro), kteří toto odmítají dělat jako nesmyslné řešení s nejistým výsledkem. Prý je to nějak letované na desce a není možné nějak kvalitně opravit bez výměny kompletní desky. Pan Handl mi napsal, že se časem domluvíme, ale potřebuje mít auto delší dobu. Oproti tomu mi nějaký servisák (resp. vrakoviště u Hlinska) psal, že to opraví do 20ti minut.

Jak to tedy bude? Něco se přeletuje a vydrží to rok? Nebo to zrepasuje na 3 a více let? (tj. 100tis km?) V tom vrakovišti mi to připadne divné... nějakou zkušenost mít musí, ale za 20 minut asi jen vymění věnec za jiný... jenže bude to fungovat? Jak dlouho?
Opravdu se toho bojím. To auto mám rok a jsem relativně spokojený. Zkuste někdo udělat reklamu

02.08.2018 09:26 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173620
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ja jsem ti napsal ze jsem do 10.8 na dovolene a ze je tam vice druhu jak pacek tak u COMu a ze to na pockani proste nedelam a packu davom novou,tak tady nepis nesmysly....
za 20 minut to tak sundas a ne jeste aby jsi to rozebral opravil a slozil,takze je temer jicte ze dostanes COM z vrakace v podobnem stavu..
na desce problem neni nikdy,na 95% je problem v packach coz jsem ti take napsal

02.08.2018 14:33 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173700
xsarafobie
Město: Zarosice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
No pardon - asi jsem to blbě pochopil... v poště mám 2 řádky - že je toho víc typů a na počkání to nejde. Pak tu dovolenou a že mám poslat nebo přivést....
Právě netuším, kde je ten problém a jak se opravuje... by pár postupů demontáže tam uvedeno je.
Páčku nějakou z číny mám, ale nejsem si jist správným typem. Obrázky na páčce a funkce vypadají shodně. Citroen mi napsal, že dle VIN "Blok ovladačů pod volentem k Vašemu vozidlu má referenční číslo 6242 C2 "
ten jsem našel .link. - jenom to má být bez tempomatu a rádia, to se má předělat.. takže jsme na stejným.
Ono mne to za poslední 3 dny docela zásadně zlobí... světla moc neřeším, ale blinkry přestávají blikat a občas netroubí klakson... Jsem dost nervozní...

02.08.2018 16:46 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173720
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
xsarafobie napsal(a):
světla moc neřeším, ale blinkry přestávají blikat a občas netroubí klakson... Jsem dost nervozní...

Ze si s toho něco děláš, že ti to nebliká. Dnes nebliká už skoro nikde nikdo. Byl bys za blázna je prece demokracie. Nedávno jsem jel za manikem, který přes celý město nepoužil blinkr ani jednou. Chytl jsem nervy a když odbočil na benzínu vystoupil jsem a zeptal se ho na co má tu páčku pod volantem. Vysmál se mi prý o co mi jde a ukázal prostředník. Tož tak... Měl jsem chu mu rozhodit sandál, ale to bych tu už se nepsal

02.08.2018 17:12 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173723
M.P
Město: Třebíč, Auto: Peugeot 807 2.0 HDi / 100 kWPočet příspěvků: 432

99 Poslat soukromou zprávu
xsarafobie napsal(a):
Koupil jsem C5 od MP, který pročistil kontakty a prý nějak nahnul drátky sám před cca. 2-3 roky.

Jj , jak píšeš ... Mě to tenkrát zlobilo že nešly zapnout dálkový . Je to už pár let zpět ( někdy 2012 ) , problém byl v kontaktu viz. příloha . Což se mi podařilo vyřešit , když mi kdosi poslal fotky jak demontovat a rozebrat COM . Konzultoval jsem to tenkrát i telefonicky s jruze .
Koukal jsem na ten odkaz co jsi dával , na ten VALEO . To je jako celej COM za těch 3777,- ? Podle čísla 6242C2 ano . Ta cenovka je v porovnání s CITROENEM ( cca 11 - 12 000 ) docela podezřelá . Pokud by to bylo pravda tak to vezmu a přehodím . Ale pokud se autodiag nabídl tak ten bude jistě vědět co dělá .

Přílohy:
91 dálková tlumená.jpg ( 339693b ) -

02.08.2018 17:27 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3173726
xsarafobie
Město: Zarosice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
Zdar Michale. Já se díval na ten kod a podle něj jsem našel 3-4 webovky s podobnou cenou. Jeden s chatem, kde mi potvrdil kompletní věnec a dvě páčky (blinkr-stěrač) - ostatní se musí přehodit. Podle popisu to má všechno, co je třeba. ALE - jak říkáš, v citronu mi napsali 11612,-Kč jen za ten díl. Běžně je kolem 5-8tis. Jsem právě na vážkách, jestli stačí vyměnit páčku a pročistit nebo přehodit komplet..
Asi bude ta páčka levnější než 4 litry
Takže jestli nebude autodiag naštvaný, radši bych investoval méně a využil jeho nabídky ... zvl᚝, jestli bude občas řídit manželka a bude pokračovat v tom zkrášlování

12.09.2018 23:18 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3180030
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ak sa niekto potyka s tym ze na C5 2 sa mu pri vypinani smeroviek tieto prepnu az na blikanie na druhu stranu / packa je volna atd. tak tu sa da kupit opravny plastik
.link.

09.10.2018 12:06 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3183887
Leonidas.1
Město: Pohorská Ves, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, při zapnutí na dálkové světla se mi vždy ihned vypnou.... po pročítání této diskuze jsem narazil na link kde je inzerát na pána co to opravuje - volal jsem mu a že prý oprava není až tak velký problém - ale shánět jinou je prý docela těžké, že je hodně druhů a že se mi může stát, že mi to tam nebude pasovat.... takže nyní jsem v pasti, protože to mám k tomu pánovi cca 200 km a není jisté, že mi to opraví a když koupím jinou tak mi to tam nemusí pasovat.... podle čeho novou páčku teda koupit? díky za případnou radu

09.10.2018 18:36 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3183912
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
aliexpress, packa za 15E
su ich 3 druhy a nie je to problem najst ktora tam patri

13.10.2018 20:10 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3184517
silvo
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 65
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kúpil som na C5 I r.2001novú páčku cez internet za 30€ (konektor flex). Samo-domo opravené , len tá aretáci ako píše Jumep do jednej strany nefunguje, ale je to asi špatným opätovným zložením. Je tam tá rohatka a na blba sa to spä skladá. Hlavne že funguje. Auto má už cez 300 tis.km a už mám ako hlavné X7 - tak to neriešim.

Com

Přílohy:
DSC_2980.JPG ( 6957834b ) - Com

20.10.2018 08:41 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3185794
Leonidas.1
Město: Pohorská Ves, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
Jumep díky moc za radu.... páčky jsem na Ali již našel, ale protože nejsem žádnej automechanik tak prosím o radu, jakou páčku objednat - jak zjistím správnej tip? je tam toho půl miliardy a nerad bych to objednával na blind....
A ještě otázečka, jak se pak páčka vymění? - musí dolu volant a celé ovládání a pak se nějak páčka vymění, nebo to lze nějak přehodit jinak?
Díky moc za případnou odpověď ....

20.10.2018 17:25 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3185836
vaf
Město: Třebíč, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 113
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ak sa niekto potyka s tym ze na C5 2 sa mu pri vypinani smeroviek tieto prepnu az na blikanie na druhu stranu / packa je volna atd. tak tu sa da kupit opravny plastik
.link.

Nedopravuje do České republiky. Sám ten bazmek potřebuji. Je to k páčce na interccom 2003. Kdyby někdo věděl jak se k tomu dílu dostat, budu rád.

22.10.2018 08:05 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek 3186027
oldtety
Město: Velké Bílovice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 18

99 Poslat soukromou zprávu
Já ten čudl z blinkrů trochu přibrousil a prohodil mezi sebou se stěračovým .Jinak při skládání pozor na správné polohy těch jezdců.

|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator