Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení
|< < 1 2
26.02.2017 11:14 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044478
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no dit sak ja take nemluvim o senzoru auta..bavime se o zrcatku ,nevim jak jsi dosel na senzor auta ?

funkce je trochu jina nez pouhe zacloneni predniho cidla...
cidla jsou dve predni a zadni a stmiva se na zaklade diference obou cidel
spatecka je analogova a signal je z BSI,ne ze svetel takze pokud nesviti spateckove svetla (a to muze byt zarovkou ,kabelazi ) tak zrcatko funguje...ovsem pokud je vadny spinac spatecky tak zrcatko nefunguje..o CAN tu nepadlo ani pismeno

26.02.2017 23:14 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044677
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
Nuz, co sa mna tyka tak je podstatne, ze nepadlo ani pol pismena o moznosti opravy; tym padom to musim asi povazovat za neopravitelne - vytiahnem roletu a kaslat na to.
Vdaka za vsetky odpovede, keby mi nesvietili spiatocky, vedel by som co treba skusit
Dikes!

26.02.2017 23:24 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044684
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
prave tie spiatocky keby svietili stale tak zrusia funkciu zatmavenia

a co sa tyka opravy
mozno tam je nejaky studenak, mozno tam je nieco spalene, nikdy som to neriesil, ale mozno ked to das nejakemu opravarovi elektroniky ti bude vedet nieco pozret, osobne si myslim ze je jednoduchsie niekde na vraku zohnat ine a precvaknut ho

27.02.2017 00:04 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044704
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
prave tie spiatocky keby svietili stale tak zrusia funkciu zatmavenia

a co sa tyka opravy
mozno tam je nejaky studenak, mozno tam je nieco spalene, nikdy som to neriesil, ale mozno ked to das nejakemu opravarovi elektroniky ti bude vedet nieco pozret, osobne si myslim ze je jednoduchsie niekde na vraku zohnat ine a precvaknut ho


Vždy toho jsou plné vrakáče za pár korun - jen otázka jestli je to v zrcátku a nebo jinde = nacvaknout jiné jestli bude změna

27.02.2017 06:30 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044711
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
Vrakace su mozno plne - ale len na vychode - v Taliansku je tych C5 II ako safranu.
Skusim sa mozno na to pozriet, ak najdem cas

27.02.2017 08:08 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044718
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ink napsal(a):
Nuz, co sa mna tyka tak je podstatne, ze nepadlo ani pol pismena o moznosti opravy; tym padom to musim asi povazovat za neopravitelne - vytiahnem roletu a kaslat na to.
Vdaka za vsetky odpovede, keby mi nesvietili spiatocky, vedel by som co treba skusit
Dikes!

co tak ctu tak podstatne je ze nepadl dotaz na moznost opravy
opravovat neni co,zkontroluj napajeni jestli vede do "skla" a pokud ano tak neopravitelne myslim ze je to dostatecne napsane jak ode me tak od Jumepa

27.02.2017 11:33 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044724
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
co tak ctu tak podstatne je ze nepadl dotaz na moznost opravy
opravovat neni co,zkontroluj napajeni jestli vede do "skla" a pokud ano tak neopravitelne myslim ze je to dostatecne napsane jak ode me tak od Jumepa


Jednou se mi stalo že po opravě něčeho úplně jiného pánovi asi po tydnu začala kapat ze zrcátka nějaká kapalina jestli jsem do něj neuknul že předtím bylo OK - no mám tu asi tři tak jsem věnoval jiné - to byl ten gel co tam je ? Řekl bych že těch zrcátek je všude mraky a cena bude téměř nulová pač jsou stejné C5I i II. A ještě dotaz nesouvisející přímo = předělávka je problém (a nemusím pátrat - některé auta nemají ) myslím že by mohlo stačit jen napájení k němu nebo ?

27.02.2017 12:31 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3044727
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
to bylo asi ono jardo....
jinak staci napajeni...mezy skly je vrstva vidiveho gelu/konzistence s prvky kovu ktere pruchodem napeti meni svoje postaveni,tim dojde k zatmaveni
pouzit jde vsude,staci napajeni

11.06.2017 16:02 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3073591
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
Neviem či za to môže acetón, každopádne epilóg je že mi ten gel s autom na slnku začal tiež kvapka.
Dík za info - C5 I sa aj tu dajú na vrakáčoch zohna, skúsim to pozrie, keďže to moje je teraz zarosené a celkom milo strakaté.

18.02.2018 20:52 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3132545
pavouk77
Město: Karlovy Vary, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 18
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
prosím nemá někdo schéma zapojení koupil jsem zatmavovací zrcátko a nemám v autě přípravu na zapojení

18.02.2018 21:00 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko - zatmavení 3132546
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ide tam spinane +, svetla spiatocky (ako signal o spiatocke) a kostra
pin 1= kostra
pin 2= napajanie (originalne je to tahane z 16pin sedy konektor, pin 1 na BSI)
pin 3= spiatocka (16 pin cierny konektor, pin 7 na BSI)

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator