Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Vypínání přístrojové desky
24.04.2016 00:27 - Vypínání přístrojové desky 2945022
fred
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, začalo se mi stávat, že mi auto zahlásí deaktivaci airbagu spolujezdce a po chvilce se mi "vypne" palubní deska (vynulují se mi oba km, všechny ručičky "padnou" na nulu, přestane fungovat rádio) po chvilce to naskočí akorát u denní počítadla se (někdy) změní km, na displeji mi (zase občas) naskočí "Palubní počítač chybí" a stalo se mi, že se změnil stav km na display (ten první). Jinak auto jede, reaguje normálně (plyn). Lépe to asi popsat neumím.
Nesetkal jste se s tím někdo? Napadá někoho co s tím? Předem dík

24.04.2016 11:27 - Re: Vypínání přístrojové desky 2945084
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
blbne BSI a podla popisu asi nie klasicky z displaya

- skus pozret ci nemas zatecenu v stropnych svetlach vodu
- skus odpojit display ci to bude resetovat aj nadalej

24.04.2016 11:50 - Re: Vypínání přístrojové desky 2945096
fred
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
subjektivně jsem vypozoroval, že se to spraví při přejetí nějaké nerovnosti, stropní světla vypadají v cajku (alespoň na první pohled), každopádně dík

24.04.2016 12:30 - Re: Vypínání přístrojové desky 2945114
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
fred napsal(a):
subjektivně jsem vypozoroval, že se to spraví při přejetí nějaké nerovnosti, stropní světla vypadají v cajku (alespoň na první pohled), každopádně dík



Vyčisti si konektory v BSI a displeji + kostry - resetuje se ti BSI protože nedostává údaje(nebo díky přerusovaným se resetuje) nebo se stává že se někde prošoupe kablík o rám přístrojovky. ještě by mohla blbnout i spínačka

15.01.2018 16:41 - Re: Vypínání přístrojové desky 3124681
davidtesar
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 16

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Vyčisti si konektory v BSI a displeji + kostry - resetuje se ti BSI protože nedostává údaje(nebo díky přerusovaným se resetuje) nebo se stává že se někde prošoupe kablík o rám přístrojovky. ještě by mohla blbnout i spínačka

Přesně tuhle neplechu mi to už taky několikrát udělalo :/
Dokonce to po jednom vypnutí (asi na 2 vteřiny) pak žralo o dost více a po dalším vypnutí se to vrátilo k normálu.
Kde najdu BSI abych zkontroloval ty kontakty?

18.01.2018 13:47 - Re: Vypínání přístrojové desky 3125221
luboal
Město: Innsbruck, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 51
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
davidtesar napsal(a):
Přesně tuhle neplechu mi to už taky několikrát udělalo :/
Dokonce to po jednom vypnutí (asi na 2 vteřiny) pak žralo o dost více a po dalším vypnutí se to vrátilo k normálu.
Kde najdu BSI abych zkontroloval ty kontakty?


To je tajemstvi,ktere nechce nikdo prozradit!


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator