Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Vyhrivani zadniho skla
|< < 1 2
06.10.2015 15:26 - Re: Vyhrivani zadniho skla 2870914
kotelnik
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 44

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím..Mě netopí okno vubec..Relatko cvakne vodiče vypadají dobře..Asi to bude v drátech..Ale ví někdo kde hledat?..u předchozího auta to bylo v konektoru u zadního světla..Díky za rady!

28.10.2015 10:22 - Re: Vyhrivani zadniho skla 2878843
Lombardo
Město: Krhanice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
kotelnik napsal(a):
Zdravím..Mě netopí okno vubec..Relatko cvakne vodiče vypadají dobře..Asi to bude v drátech..Ale ví někdo kde hledat?..u předchozího auta to bylo v konektoru u zadního světla..Díky za rady!


Měřil jsi jestli jde proud na to okno a jestli má dobrou kostru? Já měl na C5 I přelámaný dráty v tom husím krku mezi kastlí a dveřma.

10.07.2019 14:49 - Re: Vyhrivani zadniho skla 3229396
kotelnik
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 44

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím..Sice pozdě ale přece ..Dráty jsem neměřil jelikož po opravě viz návody zde začalo fungovat okno i vyklápění..Nicméně za 2 roky se vypálili drátky a okno v čudu..Tak jsem se dostal k jinému za pár peněz bohužel až ted ale to nehřeje ani nevyklápí..No vyklápění nepotřebuju nepoužil jsem jej ale ohřev asi v zimě bude dobrej...Napětí tam jde na drátkách vyhřívání i přívodech je 14 V cca..Proud s mým měřákem nemám jak změřit..Zrcátka fungují a hřejí pěkně..Má to ještě někde zvlášt pojistku??..nebo nějak opravit přemostěním nebo hledat kontakty relátka?..Děkuji za rady..

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator