Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Podvozek, kola, uložení / Klepání od předního kola
|< < 1 ... 2 3 4 5
24.07.2018 09:26 - Re: Klepání od předního kola 3172428
hippo c.
Město: Ondřejov, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Petras napsal(a):
Tak se přídám, TRW rok a pravá tyčka přední, opět klepe. Hrabu se na internetu, ale na X7 Meyle HD přední nic, pouze zadní. Našel jsem jen MEYLE-ORIGINAL Quality za nějakých 444kč. Hledám špatně, nebo na X7 HD nejsou? Lemforder se tu nedoporučuje, co dát?

Ahoj. Já jsem si tedy na této stránce přečetl min. 2 doporučení na Lemforder, takže to asi nebude špatně...

24.07.2018 12:06 - Re: Klepání od předního kola 3172434
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mas asi jedno, ono zalezi na cestach akych jazdis, trw a lemforder bude to iste, osobne mam na aute trw a nemam s nimi nejaky problem

24.09.2021 09:02 - Re: Klepání od předního kola 3322855
elias
Město: Sokolnice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 5
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj, měním přední kosti, a je to zatím docela porod. Začínám na straně u řidiče, a obě matky musím bohužel řezat. Horní už mám. U spodní jsem se chtěl zeptat, jestli jste ji někdo řezal ze strany od kola (tzn. uříznout původní kulový čep). Dělám to jen na zvedáku, a z této strany je k řezání přeci jen lepší přístup... . Muselo by se to ale uříznout dost přesně, aby se čep dal vyklepnout (je osazený).
Na straně matky se většinou podaří nějak uříznout/odsekat matku, a čep už se pak nějak vymlátí..., ale je tam zase horší přístup...
Jinak dávám MEYLE HD, protože výše "kritizované" zbroušení čepu na klíč č. 16, vidím naopak jako výhodu, protože ty vnitřní imbusy/hvězdičky často vyreznou, že to není za co přidržet, kdežto ty plošky na 16ku klíč by měly být spolehlivější (alespoň mě se to tak jeví, i když přesnost zbroušení těch plošek je, jako kdyby to někdo brousil na koleně flexou )

09.06.2023 10:51 - Re: Klepání od předního kola 3362645
ret33
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 151
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím,
jaký je utahovací moment předních tyček stabilizátoru na C5X7 ?
Mám data jen pro C5II a tam je to 64 Nm.

Děkuji.

|< < 1 ... 2 3 4 5


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator