Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Klimatizace nechladí
|< < 1 ... 44 45 46 47
10.06.2019 18:36 - Re: Klimatizace nechladí 3225903
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ta regulace se dá také rozebrat ? tuto jsem ještě neřešil. Stojí bez slev 3600,-

Přílohy:
regulace.png ( 494897b ) -
modul.jpg ( 423046b ) -

10.06.2019 19:00 - Re: Klimatizace nechladí 3225912
crussader
Město: Galanta, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 223

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No chlapi, v citroene chceli 140€ za regulator a ze este za pracu tak som to zatial s nimi vzdal. Za 60€ som kupil behr vraj sa dava ako nahrada za original... Tak uz to musim len vymenit... Kade sa k tomu cidlu dostanem najlepsie? Otvoril som dolu spodok a ko sa meni filkter ale tak som nic nevidel.

10.06.2019 21:46 - Re: Klimatizace nechladí 3225945
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Z tych obrazkov sa toho moc teda neda posudit, kde sa to nachadza…
Ale som si takmer isty, ze je to tam, ako sa meni pelovy filter, z tej strany.

Edit:
Ak si menil pelovy filter, tak si mal ruky pri tom, a kable si musel vidiet, kedze to je hned vedla toho krytu. Len blby pristup…

Přílohy:
IMG_20190610_220520.jpg ( 341506b ) -

10.06.2019 22:21 - Re: Klimatizace nechladí 3225952
crussader
Město: Galanta, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 223

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
@eisy811 vdaka za rady, videl si to po vybrati filtra? Ja som zatial len otvoril ten bocny plast ale filter som nevyberal. Uz som ho raz menil, ale co je vnutri sa nepamatam

10.06.2019 22:27 - Re: Klimatizace nechladí 3225954
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No, filter vyberat nemusis, predsa.
Musis chytit ten regulator a potocit s nim proti smeru hodin a vybrat, vytiahnut ho.

10.06.2019 23:04 - Re: Klimatizace nechladí 3225980
crussader
Město: Galanta, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 223

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Aaa uz to vidim, neslo mi stiahnut tu fotku co sui poslal, ale uz sa podarilo. Dakujem krasne, myslim ze teraz uz to pojde

20.09.2019 08:20 - Re: Klimatizace nechladí 3239662
Blodmen
Město: Kratonohy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 150

99 Poslat soukromou zprávu
Když jsem dorazil dom, všimnul jsem si kouře někde od kompresoru klímy. Nechal jsem vychladnout a zkouknul co to může být, nic jsem nenašel. Ale po nastartování se mi kompresor neustále zastavuje a spouští, tak po deseti sekundách.
Zároveň při jízdě se mi tak za 3 minuty rozsvítí hláška battery charge or electrical supply faulty. Po vypnutí a nastartování hlášky zmizí, ale při jízdě zase po chvilce naskočí. Zajel jsem do autoservisu na diagnostiku, nechal přeměřit dobíjení, to prý ok a zároveň jsem nechal auto napíchnout na diagnostiku - při zapnutém motoru a rozsvícené kontrolce baterky a nenačetlo jim to žádnou chybu. Večer jsem skočil ještě k dalšímu mechanikovi a ten řekl že je rozhodně v háji elektromagnetická brzda na kompresoru. Dá se prý objednat zvl᚝, ale já nikde nenašel. Nevíte náhodou? Ještě je k divný, že mi kompresor odpojil a po jízdě se hláška o dobíjení stejně znovu objeví. Podotýkám že klima začala zlobit po tom, co bylo auto v autoservisu, do té doby nebyl problém, od té doby hučela při vyšších točkách větráku. Auto C5 2.0HDI X7

20.09.2019 08:49 - Re: Klimatizace nechladí 3239664
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Blodmen napsal(a):
Když jsem dorazil dom, všimnul jsem si kouře někde od kompresoru klímy. Nechal jsem vychladnout a zkouknul co to může být, nic jsem nenašel. Ale po nastartování se mi kompresor neustále zastavuje a spouští, tak po deseti sekundách.
Zároveň při jízdě se mi tak za 3 minuty rozsvítí hláška battery charge or electrical supply faulty. Po vypnutí a nastartování hlášky zmizí, ale při jízdě zase po chvilce naskočí. Zajel jsem do autoservisu na diagnostiku, nechal přeměřit dobíjení, to prý ok a zároveň jsem nechal auto napíchnout na diagnostiku - při zapnutém motoru a rozsvícené kontrolce baterky a nenačetlo jim to žádnou chybu. Večer jsem skočil ještě k dalšímu mechanikovi a ten řekl že je rozhodně v háji elektromagnetická brzda na kompresoru. Dá se prý objednat zvl᚝, ale já nikde nenašel. Nevíte náhodou? Ještě je k divný, že mi kompresor odpojil a po jízdě se hláška o dobíjení stejně znovu objeví. Podotýkám že klima začala zlobit po tom, co bylo auto v autoservisu, do té doby nebyl problém, od té doby hučela při vyšších točkách větráku. Auto C5 2.0HDI X7


Zajeď do jiného servisu. To že spíná a rozpíná klimakompresor bude asi tím že nejde ventilátor(sahara) a roste tlak v okruhu klimy proto rozepne.Další - buď je KO alternátor a nebo má něco moc velký odběr aklesá napětí (ale bez info z diagnostiky je to hádání)

20.09.2019 09:11 - Re: Klimatizace nechladí 3239670
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
v prvom rade by som asi zhodil drážkovaný remeň a vyskúšal všetky kladky a vožnobežky, či ide všetko hladko a vez vôle. Mne vadná napínacia kladka (zatuhla a moc napla remeň) vysypala ložisko kompresora (tiež mi sekalo klima spojkou a dymilo sa).

20.09.2019 11:07 - Re: Klimatizace nechladí 3239672
Blodmen
Město: Kratonohy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 150

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Zajeď do jiného servisu. To že spíná a rozpíná klimakompresor bude asi tím že nejde ventilátor(sahara) a roste tlak v okruhu klimy proto rozepne.Další - buď je KO alternátor a nebo má něco moc velký odběr aklesá napětí (ale bez info z diagnostiky je to hádání)


Zrovna jsem se vrátil z třetího servisu, speciálka na alternátory, proměřili a prý je v pořádku, dával něco přes 14V, před rokem mi to házelo podobnou hlášku ale jednou za čas, měnila se tam krabička u baterky - nějaká jednotka akumulátoru, ale to mi dělalo jednou za čas, teď to dělá pokaždé. Jak jsem říkal, na diagnostice mi řekli prd, nesvítila ani jediná hláška. Vím že každá diagnostika je jiná, ještě zkusím tedy jinou, ale moc šancí tomu nedávám, vím že posledně na originál citroeňácký mi to u paliva hodilo chybu, které ale mohla být pro deset dalších věcí, stálo mě to deset litrů a problém je dodnes. Dneska už aspoň vím, kde ten problém je.


18.05.2020 09:56 - Re: Klimatizace nechladí 3270372
vladdo5
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 16
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim.Ako vsetkym aj mne nejde klima.deravy kondenzator.Kupil som novy znacky Hella.Dokazem si ho vymenit aj sam len potrebujem poradit s presnym postupom a co budem k tomu potrebovat a co este dokupit.Mam 1.6hdi.Dakujem

18.05.2020 22:46 - Re: Klimatizace nechladí 3270473
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Blodmen napsal(a):
Zrovna jsem se vrátil z třetího servisu, speciálka na alternátory, proměřili a prý je v pořádku, dával něco přes 14V, před rokem mi to házelo podobnou hlášku ale jednou za čas, měnila se tam krabička u baterky - nějaká jednotka akumulátoru, ale to mi dělalo jednou za čas, teď to dělá pokaždé. Jak jsem říkal, na diagnostice mi řekli prd, nesvítila ani jediná hláška. Vím že každá diagnostika je jiná, ještě zkusím tedy jinou, ale moc šancí tomu nedávám, vím že posledně na originál citroeňácký mi to u paliva hodilo chybu, které ale mohla být pro deset dalších věcí, stálo mě to deset litrů a problém je dodnes. Dneska už aspoň vím, kde ten problém je.

Už to mᚠpořešené, nebo ještě pořád zlobí?
Napadla mě ještě přeplněná klima. Nedělali v tom servisu, od kterého to zlobí něco, kde by bylo potřeba tu klimu odsát a znova naplnit?

23.09.2021 14:19 - Re: Klimatizace nechladí 3322839
dockie
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 17
99 Poslat soukromou zprávu
Dobry den, chcel by som sa opytat, tiez mi prestala chladit klimatizacia bol som v citroen servise ostrava, po natlakovani predpokladaji ze je u unik v palubke nevypozoroval som nikde mokro. dale ma upozornili ze to moze byt výparník klimatizace s cenou 32797kč. Mate niekdo skusenosti s vymenou vyparniku? opravdu to stoji takovu raketu ?

25.09.2021 08:06 - Re: Klimatizace nechladí 3322900
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
dockie napsal(a):
Dobry den, chcel by som sa opytat, tiez mi prestala chladit klimatizacia bol som v citroen servise ostrava, po natlakovani predpokladaji ze je u unik v palubke nevypozoroval som nikde mokro. dale ma upozornili ze to moze byt výparník klimatizace s cenou 32797kč. Mate niekdo skusenosti s vymenou vyparniku? opravdu to stoji takovu raketu ?


Já tam nechal napustit barvivo a druhý den pod UV světlem jsme věděli kde to uniká. Dělal to výparník ve předu u sahary. Cena komplet asi 8 tk, Ale bylo to na mé jedničkové C5.

|< < 1 ... 44 45 46 47


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator