Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Depollution system faulty
|< < 1 ... 17 18 19 20 21 > >|
03.03.2018 13:40 - Re: Depollution system faulty 3136594
luta
Město: Rosice u Brna, Auto: Touran 5t1Počet příspěvků: 303

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak palivovej filtr vymenen. Zaroven sem vymenil i vzduchovej. A hlaska se drzi hned po startu. Tak mozna budu muset sehnat nekoho s diag. Pokud si trofnu do brna. Abych zas nekde nezustal.

Zmeril sem pri vymene ten predehrev a nenameril sem zadnej odpor. Meril jsem to x krat a furt nic. Ze by odesel predehrev a proto sem zustal stat? I tohle by mohlo delat tu depolution faulty hlasku?

03.03.2018 14:00 - Re: Depollution system faulty 3136598
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Diagnostika !

03.03.2018 19:33 - Re: Depollution system faulty 3136693
luta
Město: Rosice u Brna, Auto: Touran 5t1Počet příspěvků: 303

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ok. Zkusim se zeptat PaM na diag. A ten predehrev nafty co je na filtru , pokud by byl spatnej tak by to bylo taky na diagnostice videt v logu? Ze ja blb sem ho nevzal dom na laboratorni zdroj. Spechal sem pac sem naccipanej. Tak sem ho jen promeril multimetrem

Zitra to asi zkusim promerit znova a napichnout na lab.zdroj jestli tam neco potece. Spis pocitam ze predehrev bude mrtvej. Necekal bych ze tam bude nejaka chytra elektronika uvnitr. Jen beztak nejaka topna vlozka

04.05.2018 18:35 - Re: Depollution system faulty 3155045
pepe12324
Město: Bardejov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim dnes som bol na diagnostike s mojou C5 stale mi hádže nudzoví režim pri sportovej jazde. Na diagnostike píše chybu P0093 ale po čase sa to same zmaže . Ked pri tejto chybe napojil PC tak auto bežzlo a na PC mu ukázalo 0 otaciek za minutu. nestretol sa niekto s takýmto niečím prosím vás.

04.05.2018 19:51 - Re: Depollution system faulty 3155049
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
zkus zajet k nekomu kdo ma poradnou diagnostiku,resp Diagbox
na reseni problemu tohodle druhu od stolu po internetu je velmi malo informaci

17.10.2019 19:29 - Re: Depollution system faulty 3244002
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj lidi mám podobný problém koupil jsem x7 100kw kde při každém startu vyskočí chyba depollution system faulty a rozsvítí se kontrolka motoru a diagnostika mi hlásí viz foto tudíž jsem usoudil že je vadný regulátor tlaku paliva tak jsem ho vyměnil a na diagnostice jsem chybu smazal a vše bylo v pořádku až do té doby dokud jsem autu pořádně neslapnul na plyn při předjíždění kontrolka i hláška znovu vyskočila no po pár vypnutí motoru a nastartování jsou zase pryč ale když pořádně zrychlím tak znovu vyskočí tudis jsem usoudil že je chyba někde v tlaku paliva může mi prosím někdo pořadu na co se zaměřit děkuji

Přílohy:
IMG_20190905_141621.jpg ( 7167598b ) -

17.10.2019 20:09 - Re: Depollution system faulty 3244009
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
.link.

17.10.2019 20:30 - Re: Depollution system faulty 3244013
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
.link.

17.10.2019 21:26 - Re: Depollution system faulty 3244019
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
netusim,co je to za vyrobce,nenakupuju dle ceny, ale dle toho jestli dil funguje pri dnesni kvalite dilu kupuju posledni dobou original dily,zvlast tyhle...
nicmene nez jsi kupoval novy dil,promeril si kabelaz? zkousel jsi ho v testu akcnich clenu ? protoze dle screenu je evidentni ze nepracuje regulace

17.10.2019 21:53 - Re: Depollution system faulty 3244021
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
netusim,co je to za vyrobce,nenakupuju dle ceny, ale dle toho jestli dil funguje pri dnesni kvalite dilu kupuju posledni dobou original dily,zvlast tyhle...
nicmene nez jsi kupoval novy dil,promeril si kabelaz? zkousel jsi ho v testu akcnich clenu ? protoze dle screenu je evidentni ze nepracuje regulace

Díl je výrobce delphy a jinak nic jsem neměřil prostě jsem ho vyměnil a kamarád mi to přes diagnostiku smazal toď vše nejsem mechoš takže se vtom tak neviznam. Měl jsem to u chlápka který opravuje pouze citroen a peugeot a ten si myslí že jsou vadné vstřiky ale to se mi nezdá tím že mi to dělá pouze při prudké akceleraci. Mám podezření na ucpaný fap ale pokud máte jinny názor rád si nechám poradit ale v regulátoru tlaku bych už chybu neviděl protože mám známého ze stejným typem problémů taky na x7 akorad že má hydro a automat a ten kupoval regulátor přímo v citroenu tuším kolem 4500 a ne zabralo to a nebo mě ještě napadlo jestli není na výfuku nějaké čidlo když to hlásí signál o teplotě na výstupu z katalizatoru jestli to není tím

17.10.2019 22:20 - Re: Depollution system faulty 3244025
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
.link.

17.10.2019 22:34 - Re: Depollution system faulty 3244033
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Proki napsal(a):

A ten díl dělali v Polsku nebo v Číně - v kelyně by tě stál ještě méně (a ještě by byl krásně stříbrnej)= problém těchto ,,origo" dílů je že chodí jak má jeden z deseti a některé nechodí vůbec nebo hned s chybou. A nejvíc se mi líbí jak tito dodavatelé rozlišují použitelnost toho dílu v různých typech nebo značkách(na rozdíl od origo kdy je to rozdíné i jen r.v. atd...( na FAPu je a už je dělenej nebo vcelku kat+FAP - před katem a za FAPem je trubička pro snímání hodnot diferenčního tlaku a za katem(mezi katem a FAPem ) je snímač teploty výfukovích plynů (staré C5 I některé měli dva snímače - jeden před a druhý za katem )

18.10.2019 07:20 - Re: Depollution system faulty 3244041
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
A ten díl dělali v Polsku nebo v Číně - v kelyně by tě stál ještě méně (a ještě by byl krásně stříbrnej)= problém těchto ,,origo" dílů je že chodí jak má jeden z deseti a některé nechodí vůbec nebo hned s chybou. A nejvíc se mi líbí jak tito dodavatelé rozlišují použitelnost toho dílu v různých typech nebo značkách(na rozdíl od origo kdy je to rozdíné i jen r.v. atd...( na FAPu je a už je dělenej nebo vcelku kat+FAP - před katem a za FAPem je trubička pro snímání hodnot diferenčního tlaku a za katem(mezi katem a FAPem ) je snímač teploty výfukovích plynů (staré C5 I některé měli dva snímače - jeden před a druhý za katem )

Děkuji za přednášku o nekvalitních dílech ale já se musím koukat na cecu a když čtu že je to delphi tak nemám důvod tomu nevěřit a pokud by to bylo regulátorem tak si nejsem nějak jist že by to dělalo neplechu pouze při prudké akceleraci ale jestli mᚠnějakou radu co bi to mohlo dělat tak budu rád

18.10.2019 07:38 - Re: Depollution system faulty 3244042
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Proki napsal(a):
Děkuji za přednášku o nekvalitních dílech ale já se musím koukat na cecu a když čtu že je to delphi tak nemám důvod tomu nevěřit a pokud by to bylo regulátorem tak si nejsem nějak jist že by to dělalo neplechu pouze při prudké akceleraci ale jestli mᚠnějakou radu co bi to mohlo dělat tak budu rád


Nedavno jsem toto řešil - jestli vyřešil výměnou regulátoru popravdě nevím ale je fakt že se zákazník už neozval (že by se závada opakovala) = naprosto přesné příznaky (při předjíždění- prudké akceleraci )

18.10.2019 11:09 - Re: Depollution system faulty 3244047
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
@Jruze

to je asi Jardo zbytecny nekomu psat o kvalite dilu ,kdyz to vlastne slyset nechce,ho zajima cena a o tom to cele je..

@Proki
pokud nemas duvod neverit v nekvalitni dily a koukas na cenu tak se dalko nedostanes
pokud neudelas zakladni diagnostiku a tim nemyslim vycteni a smazani zavad a budes jen bezhlave menit ,tak se daleko nepohnes a bude te to stat vic nez kdyby jsi to sveril nekomu kdo tomu rozumi...
ten kdo ti rekl ze jsou vadne vstriky videl vypis chyb ?? pokud ano tak bud rad ze ti na aute nic nedela,pokud ne tak to to malinko omlouva...
pokud je evidentne rail bez regulace a ma vysoky tlak,je velmi nepravdepodobne ze by to bylo vstrikovacema,to by byl tlak nizky

18.10.2019 13:26 - Re: Depollution system faulty 3244064
Proki
Město: Šilheřovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
@Jruze

to je asi Jardo zbytecny nekomu psat o kvalite dilu ,kdyz to vlastne slyset nechce,ho zajima cena a o tom to cele je..

@Proki
pokud nemas duvod neverit v nekvalitni dily a koukas na cenu tak se dalko nedostanes
pokud neudelas zakladni diagnostiku a tim nemyslim vycteni a smazani zavad a budes jen bezhlave menit ,tak se daleko nepohnes a bude te to stat vic nez kdyby jsi to sveril nekomu kdo tomu rozumi...
ten kdo ti rekl ze jsou vadne vstriky videl vypis chyb ?? pokud ano tak bud rad ze ti na aute nic nedela,pokud ne tak to to malinko omlouva...
pokud je evidentne rail bez regulace a ma vysoky tlak,je velmi nepravdepodobne ze by to bylo vstrikovacema,to by byl tlak nizky

No tak to vidím asi tak.... Jelikož jsem nic nezjistil tak zkusím natankovat nějakou kvalitní vaftu třeba na shell a přidám do toho aditivum vif pokud to nepomůže tak zajedu přímo do citroenu a mi to napíchnout a poradí ale pokud máte někoho spolehlivého okolo Ostravy okom víte že se v tom vizna tak budu rád za doporučení

18.10.2019 16:29 - Re: Depollution system faulty 3244097
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Jen tak pro info. Mám za to, že každý zkušený majitel nafáku už dávno ví, že SHELL a kvalitní nafta je protimluv. Možná SHELL v německu je dobrý, ale tady ne. VIF je v pořádku, ale kvalitní palivo se dá koupit spíš u OMV a nebo, světe div se, VERVA Diesel od český benziny.

18.10.2019 18:03 - Re: Depollution system faulty 3244107
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
okrem toho tam vidim chybu teplotneho cidla fapu, co bude najskor predraty kabel

18.10.2019 18:51 - Re: Depollution system faulty 3244159
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
okrem toho tam vidim chybu teplotneho cidla fapu, co bude najskor predraty kabel


Petře jsem přesvědčenej že tam bude jen špatná hodnota a ta může být jen ,,chybnou směsí " důsledek regulace a údaje o vstřikách ti rozhodí klidně i ten nesprávnej tlak paliva - škoda že ty chyby nerozkliknul aby byly vidět údaje - z toho co naskenoval nic nevyčteš = to je o ničem.(a také není vidět od kdy tam jsou - to je stejné jako když napíše ,,mám auto a ono nejede nebo jede špatně"

18.10.2019 19:19 - Re: Depollution system faulty 3244169
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
u tychto 100/103kw motorov som to tu mal uz asi 6x z toho 4x bol predraty kabel ako vychadza z toho tepelneho stitu - hliniku k motoru

vymotat a skontrolovat cm po cm

|< < 1 ... 17 18 19 20 21 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator