Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Nezobrazuje nejvyšší polohu.
|< < 1 2
17.04.2018 15:31 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150378
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Dá se koupit ta objímka na torzku, ale ta stojí přes 3tisíce Měnil sem na korektoru asi 2x když byl korektor OK bez vůlí a pracoval, ale je ta kulka v tom plastu zatavená. Povedlo se mi ihned po odřezání flexou těsně u plastu ten zbytek vytáhnout jak plast změknul teplem, do vzniklé díry sem namotoval novou kulku se závitem, zezadu tenká poloviční matice,... mám nadělané nerezové kloubky na Xantie...tady je to stejný průměr. Na to "tykadlo" by se dala navařit nová na konec, než kupovat za 3 litry Mám i navařovací ocelové.
Ale patent na to nemám, může to dělat každej, já dělám jen ty staré popelnice, ale s úsměvem

17.04.2018 18:10 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150441
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
To je teda ranec. Tak me napadlo jestli by nesly pouzit ty kloubky jak byvaly na ovladani skrtici klapky na S120. Ale ty asi byly vetsiho prumeru.

17.04.2018 18:29 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150466
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
Dá se koupit ta objímka na torzku, ale ta stojí přes 3tisíce Měnil sem na korektoru asi 2x když byl korektor OK bez vůlí a pracoval, ale je ta kulka v tom plastu zatavená. Povedlo se mi ihned po odřezání flexou těsně u plastu ten zbytek vytáhnout jak plast změknul teplem, do vzniklé díry sem namotoval novou kulku se závitem, zezadu tenká poloviční matice,... mám nadělané nerezové kloubky na Xantie...tady je to stejný průměr. Na to "tykadlo" by se dala navařit nová na konec, než kupovat za 3 litry Mám i navařovací ocelové.
Ale patent na to nemám, může to dělat každej, já dělám jen ty staré popelnice, ale s úsměvem 8monika.kolarikova@gmail.com.


Na ty staré popelnice (xantii) tu mám novou oblímku i s plastovou tyčkou.(objímek tu mám dost,tyček také a korektorů pár také) - samozřejmě netknuté - orezlé neschovávám. Novej korektor stojí +- 1100,- (to se vyplatí renovovat a doufat že vydrží dlouho.(ano dávám také starší se zárukou a kdyby náhodou tak měním)= samozřejmě za plnou cenu .( ne zdarma)

17.04.2018 19:44 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150542
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Snímač - korektor na C5 trpí na dvě věci. Dostane se tam vlhkost a začne blbnout, nebo se vyběhá oska a celé to vakle, pak to nepřesně hlásí. Pokud tyto dvě věci nenastanou, tak vydrží věky, pokud mu ale nezrezne kulovej kloubek. Spadla mě brada na té ceně za objímku s tykadlem na X7 Pro spořivé sem udělal pár fotek, ...

Horkovzduškou ohřát a vytáhnout starej kloubek, na novej dát obyč matku aby vymezila díru v plastu, zalepit závitovým lepidlem ... Kulky jsou nerez, ty navařovací ocel a žlutý pozink ...
patent na to nemám - volně k použití bez postihu

Přílohy:
kor_01.jpg ( 3312032b ) -
kor_02.jpg ( 2874295b ) -
kor_03.jpg ( 3929098b ) -
kul_zavit.jpg ( 2239375b ) -
kul_navar.jpg ( 2227555b ) -

17.04.2018 20:36 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150566
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Milane a jaka je %tualni sance u stareho korektoru kteremu rozhejbes kloubek, ze nenastane problem se zatekanim nebo vybehanou oskou o kterem pises oproti novemu?

17.04.2018 20:39 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150571
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vyběhanou osku poznᚠrukou, ale to musíš vlézt pod auto ... no a voda může zatýct i do nového, těsní to guma na konektoru a ten zustane starý.

17.04.2018 21:24 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150639
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
vyběhanou osku poznᚠrukou, ale to musíš vlézt pod auto ... no a voda může zatýct i do nového, těsní to guma na konektoru a ten zustane starý.



Netesni to guma - je tam odvětrání - malej otvor až usne manželka tak to nafotím ) u mne se cena pohybuje do 500,- se zárukou funkčnosti ( dávám jen hodně dobre) = to se nevyplatí se s tím nabrat zvl᚝ proto ze když zarezne kloubem tak korektor asi nebude nic moc ( já vím ty to dělᚠi s materiálem ze 150,-)

17.04.2018 21:51 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150675
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Netesni to guma - je tam odvětrání - malej otvor( já vím ty to dělᚠi s materiálem ze 150,-)

Otvor je pod konektorem v korektoru jak jsou piny ale to celé je zatěsněné obvodovou gumou na konektoru co zastrčíš do korektoru. a nedělám to za 150,- ale za 1,50 - mᚠchybu v čárce A právě když zarezne kloubek, vetšinou to vubec nechodí, tak se to ani nevyběhá. Sem rád, že sleduješ moje ceny a postupy třeba se ještě na starý kolena něco naučíš novýho.

17.04.2018 22:14 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150681
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
Otvor je pod konektorem v korektoru jak jsou piny ale to celé je zatěsněné obvodovou gumou na konektoru co zastrčíš do korektoru. a nedělám to za 150,- ale za 1,50 - mᚠchybu v čárce A právě když zarezne kloubek, vetšinou to vubec nechodí, tak se to ani nevyběhá. Sem rád, že sleduješ moje ceny a postupy třeba se ještě na starý kolena něco naučíš novýho.


Hele ty jsi neskutečný -ano mas právu Těšín to gumaaby se do bezkontatniho snímače nedostala voda a bordel ale ten korektor neodejde tam ale na kontaktech - přechod tistaku ( neboj měl jsem ho mockrát tozebranej - ty piny nejsou letovane ale zastrcene do vidlicky a tam to zoxiduje a začne zlobyt další je ta osycka -ale ta vůle tomu až tak nevadi

17.04.2018 22:25 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150688
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Netesni to guma - je tam odvětrání - malej otvor


jruze napsal(a):
Těsní to guma aby se do bezkontatniho snímače nedostala voda

Je dobře, že v tom mᚠjasno..

jruze napsal(a):
Hele ty jsi neskutečný -ano mas právu Těšín to gumaaby se do bezkontatniho snímače nedostala voda a bordel ale ten korektor neodejde tam ale na kontaktech - přechod tistaku ( neboj měl jsem ho mockrát tozebranej - ty piny nejsou letovane ale zastrcene do vidlicky a tam to zoxiduje a začne zlobyt další je ta osycka -ale ta vůle tomu až tak nevadi
Popsal jsem to v roce 2010 ... Jak dírku v konektoru, tak korozi kontaktů na tišáku které nejsou proletované...
ale mᚠho určitě delšího neboj a zlobyt určitě nezačne
.link.

moje foto z roku 2010 tam už není a našel sem v Pc jen jednu ...

Přílohy:
04spirala.jpg ( 192150b ) -

18.04.2018 07:44 - Re: Nezobrazuje nejvyšší polohu. 3150813
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Daji se ty kloubky koupit jako ND? Zadni mi taky zrezl a kdyz jsem ho rozhybal a vycil, tak padal dolu. Musel jsem ho sklepnout. Zatim drzi, ale radeji bych dal nove oba.

koukni se u Toyoty
na jejich AFS se pro snimac na zadni napreve pouziva kloubek s manzetama kterej chodi i po 15 letech jak novy

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator